-
Posts
1039 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maga100
-
[quote name='Olcia']ja bede z malym potworkiem zuzka, pewnie po 10 sie pojawimy, bo o 10 mam zuzke zabrac z zoliborza[/quote] chciałam się najpierw zapytać czy ją wystawiasz, ale potem coś mnie tknęło, że to chyba nie pies? :hmmmm:
-
Dziewczyny, umarłam ze śmiechu, ja też :lol: :lol: :lol: Ale od razu zaznaczam: nie cieszcie się, bo nie mam żadnego majątku :P
-
[quote name='HankaRupczewska']grzywz konskie siąć. [/quote] :o :o :o znowu jakaś gwara?
-
[quote name='PIKA'] I faktycznie nie pij juz więcej, bo Ci nawet cytowanie nie wychodzi :lol: [/quote] no i tu nie trafiłaś, bo akurat specjalnie tak zacytowała, żeby nie było za bardzo rozwlekle :P Oczywiscie, że obserwowałam cię zza winkla, ale nie wiem czy cię zauważę w kłębiącym się tłumie :lol: Ja postaram się zjechać na ok. 11.00 i jak cię nie znajdę tak po prostu, to bede wydzwaniać. Jeszcze miałam się z Justi od leonów umówić, ale gdzieś zniknęła :-?
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
Maga100 replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
[quote name='HankaRupczewska']Małgoś, kochana, Ty sie gotuj ! Bo wygląda, że wkrótce Maga przyprowadzi do Ciebie pielgrzymkę ! I ona - ta pielgrzymka - NIE BĘDZIE SPOŻYWAĆ ! Tak należy wnosić z topicu Ali . Tylko ja nie wiem, czy Ty chcesz taką trzeźwą pielgrzymkę ... :-? :lol: :-? ach, to widzę, że ty rzeczywiście tu o mnie wypisujesz :o :-? Camara, oczywiście, pielgrzymka bedzie poprawna, niespozywająca i rozśpiewana :lol: Przygotuj noclegi i wodę źródlaną 8) -
mam nadzieje, że Camara ma szeroką brame... bez ostrych kantów... :roll: :wink:
- 78403 replies
-
[quote name='HankaRupczewska'] Tak, tak. Ty nas poprowadzisz - bo jak pamietam to sie dobrze prowadzisz - jak się, to i cała pielgrzymke :lol:[/quote] oczywiście, jestem super prowadzącym. Poprowadzę was tak, że juz nigdy nie zboczycie :lol:
- 78403 replies
-
[quote name='PIKA'] jak mam cię rozpoznać, skoro bedziesz[b] bez zabandażowanej Piki[/b] :-? Sama siebie mam bandazowac ? :o [/quote] kurcze, nie piję więcej :lol: ofkors, miało być [b] Saby [/b] jak mam cię rozpoznac, bedziesz jakaś charakterystyczna? [quote] Ośrodek Szkoleniowo-Sportowy Wojskowej Akademii Technicznej, Warszawa, ul. Kartezjusza 1, czyli po prostu na Stadionie WAT-u Maga nie musisz być bladym świtem, ale od 10 zaczyna się wystawa i na tym ringu dogi wchodza jako pierwsze, więc ja jadę na 10 - 10,30 :wink:[/quote] ale potem jeszcze będziesz? [/b]
-
[quote name='HankaRupczewska'] No nie ! A pielgrzymka do Camary ? Wczesniej była zaplanowana :o Alu, a kto po zlocie bedzie sprzątać ? Mnie coś ostatnio łupie w krzyżu :wink:[/quote] to najpierw pojedziemy jak ludzie urządzeniami mobilnymi do Ali, tam sie wzmocnimi trunkami, a nastepnie powędrujemy do Camary (bo jak wiadomo na pielgrzymkach nie wolno spożywać 8) )
- 78403 replies
-
[quote name='PIKA']Maga mnie od jakiejś 10-10,30 znajdziesz przy ringu dogów - ring nr I podobno Na pewno będzie też Korona 8)[/quote] boszszsze, o takim świcie ja mam byc już na miejscu? :o nie wiem jak wygląda Korona :-? jak mam cię rozpoznać, skoro bedziesz bez zabandażowanej Piki :-? gdzie będzie konkretnie ta wystawa, WAT duzy jest :( ratunku!
-
zlot u Ali? :o a jak zblazowany arystokrata Ozzimollo reaguje na gości płci męskiej na swoim terenie, hę?
- 78403 replies
-
kurcze no, no to weźmy się jakoś spotkajmy, umówmy :-?
-
Olcia, ty się wybierasz może w sobotę na krajówkę na WAT?
-
dyskusja na 3 strony o ogonach :o Ala, przyjeżdżaj na wystawę do Warszawy! Pojutrze, jeszcze zdążysz :lol: A jak nie, to w niedzielę na molosy, może sędzia się nie pokapuje :lol:
- 78403 replies
-
[quote name='daga10011'][img]http://img307.imageshack.us/img307/4824/kupcienowyfotel14bb.jpg[/img] :o :o :o to juz na pornografie zakrawa :lol:Dobra fota na portofolio reproduktora :lol:[/quote] hahahaha, dobre :lol: :lol: :lol: Ala, zrób Ozziemu te niezbędne wystawy, załóż stronę www, napisz "najlepszy reproduktor w swojej rasie!" i umiesć to zdjęcie! :lol: :lol:
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']ja wiem Maguś wiem :( ale najgorsze są te kłębiące się myśli i niepewność...[/quote] zawsze najgorzej jest nie wiedzieć... albo nie wiedziec na czym się stoi... i nadzieja miesza się z beznadzieją :( Ale najgorsze jest tylko to, co na zawsze nieodwracalne :( Pomysl o tym.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszka, zabrzmię okrutnie i banalnie zarazem (bo sama wiem, że takie teksty wcale nie pomagaja, bo dla każdego jego problem jest najwiekszy),[b]ale[/b] wierz mi, że są tysiąckrotnie straszniejsze problemy :( Nie moge i nie chcę sie wywnetrzac tutaj, ale [b]uwierz mi [/b]. Facet - rzecz nabyta, ale zawsze też możecie się pogodzic lub dogadać i wierzę, ze tak bedzie :D- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Nigdy bym nie powiedziała o jakimś psie, ze jest brzydki, bo nawet "najbrzydszy" ma w sobie choć jedną rzecz piekną: oczy! Hugo ma , ze sie tak wyraże, zupełni inny wyraz pyska niż Ozzi. Ozzi wydaje mi sie taki bardziej zblazowany hahaha.
-
[quote name='Alicjarydzewska']Maga ja czekam aż będziesz zmieniać wystrój pokoju i skorzystam z używanego Leonowego fotelika :lol: [/quote] czekaj tatka latka... :roll: [quote]/kurde godzine czekam aż mi sie strona otworzy :evilbat: /[/quote] ja też tak mam czasami, choc teraz OK. Może znowu jakiś wirusik do ciebie zawitał? :evilbat:
- 78403 replies
-
Kara, nie wiem, to może wytnij mu trochę sierści kolo pupy? Może porozwieszaj ogłoszenia w lecznicach? i może umieść go w PwP, że szuka zastęczego domu?
-
Ka-ka cieszę się bardzo! :D Mimo że się nie odzywałam (bo nijak nie mogłam pomóc), to śledziłam twoje poszukiwania i trzymałam kciuki. A napisz coś więcej, bedziesz wynajmować pokój u tej pani? I ona ma astka?
-
a mówiłam , tłumaczyłam, ze Ozziś potrzebuje większy fotel, pokazywałam jaki ma Leon i pańcia żadnej nauki nie wyciagnęła :-?
- 78403 replies
-
[quote name='frruzia'], zwrocila sie o pomoc do jednego szkoleniowca by pomogl go wychowac, a ten stwierdzil, ze husky jest za trudno nauczyc i mu sie to nie oplaca...[/quote] :o :o a mnie się ciągle wydaje, że weterynarze, szkoleniowcy i pracownicy schronisk robią to wszystko z miłości do zwierząt [b]przy okazji [/b] zarabiając pieniądze (albo nawet i nie) O ja naiwna :-?
-
Co do wychodzenia - wiem, wiem, zawsze jest ryzyko, że nie wróci (moja ostatnia Fredzia właśnie zaginęła bez wieści), ale .... No właśnie, zawsze jest "ale. Żeby było jasne: nie mam nic przeciwko kotom, które zyją tylko w domu :wink: Dla mnie są po prostu dwie strony medalu 8) I oczywiście nie mówię tu o wychodzeniu w środku miasta, ale ogródek czy jakaś spokojna dzielnica :( Teraz to w ogóle dramat byłby, bo mieszkam na parterze, więc taki kot na pewno by chciał się wybierać na zwiedzanie świata, a przecież go nie przywiążę :lol: W miejscu, gdzie mieszkam wychodzenie byłoby absolutnie wykluczone (dwie ruchliwe ulice). No nic, na razie i tak jest to niemożliwe z przyczyn życiowo-organizacyjnych, ale mysle, że przy pierwszej sposobności na pewno zaadoptuję jakiegoś koteczka. A apropos czesania: Florek właśnie nienawidził tego z całego serca, bez względu na rodzaj szczotki :-? Zrenice od razu mu się powiększały, spojrzenie miał złe, zamiatał wściekle ogonem i usiłował zjeść szczotkę :lol: