-
Posts
1039 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maga100
-
Niedługo ja sama zostanę w klubie bezcyfrowców :-? U mnie prirytetom końca nie widać :-?
- 78403 replies
-
[quote name='Olcia'] ta bo ona dba o cere :lol:[/quote] ale jak na kobietę ma zbyt bujny zarost :-? Nie wiem, czy ona zdaje sobie z tego sprawę :wink:
-
[quote name='Alicjarydzewska'] [img]http://img262.imageshack.us/img262/9020/idespa4sf.jpg[/img] idę do wyrka :D[/quote] nie no, on jest słodki :angel: czy on ma zawsze taki wyraz pyska? Nie dziwię się, że tak go kochasz :lol: (za bardzo :wink: )
- 78403 replies
-
Ciekawe co Melaństwo o tobie mysli, gdy ty mu tak godzinami przed mordą leżysz z aparatem :lol:
-
jessu, Carragan, ile mord Maleństwa :o :lol:
-
no nie, to jest naprawdę dziwny topic :evilbat: teraz temat numero uno to tyłek Ozzika :o aż się boje myslec, co jeszcze wymyslicie :roll:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska']to może wyszkol Leona na psa ratownika to cię odkopie :wink:[/quote] dziękuje bardzo, żeby ratował mnie tak, jak w wodzie? czyli wskakując mi na plecy? :-?
-
[quote name='Alicjarydzewska']no ale możecie popodziwiać te mniej reprezentacyjne części ciała 8) :lol: :lol: :lol: [/quote] tak, tak, tak sobie tłumacz, ale przecież wszyscy wiedzą, że dobrze wychowany, znający swoje miejsce pies, pierwszy przez drzwi nie przechodzi :evilbat: :lol: :lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska']oj Maga nie marudz dbsst napewno zaraz nas zasypie fotkami :wink:[/quote] taaa, mnie już przykryła ich lawina... 8)
-
[quote name='Alicjarydzewska'] no ale spójrzcie na te jędrne pośladki :wink: :lol: :lol: :lol:[/quote] jędrne, nie jędrne, musisz troche jeszcze popracować nad psem. Kto to widział, żeby tak sobie po prostu wychodził z pokoju, odwracając się jędrnymi do pańci :-?
- 78403 replies
-
no i co, jedno zdjęcie i koniec? :evil: miały być [b]zdjęcia[/b] (liczba mnoga). Jak to było.... obiecanki cacanki, a głupiemu radość :evil:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][img]http://img36.imageshack.us/img36/1841/wychodz4wt.jpg[/img] :wink:[/quote] no nie, ładnie to tak? :-? A poza tym Alicja, jak się postarasz, na pewno uda ci się zrobić jeszcze mniejsze zdjęcia :evilbat:
- 78403 replies
-
[quote name='HankaRupczewska']Nooo ... Pewnie .... Tylko nie podobałoby mi sie, gdyby na nie patrzył. Ten płaszcz :wink:[/quote] nic nie zrouzmiałam z tej wypowiedzi :-? Kto ma się patrzeć na jakie [b]nie[/b]. I co [b]ten płaszcz[/b]? :-? :-? :-? 8)
- 78403 replies
-
[quote name='asher']Niemoge się powstrzymać - panstwo młodzi mają na tych fotkach miny rasowych kretynów :lol:[/quote] ja myśle, że panna młoda usiłowała się uśmiechnąć do zdjęcia :lol: :lol:
-
tarczyca mi obca 8) a tobie syn pozwolił [b]o tej godzinie[/b] ? :o (no znowu wylazły :-? )
-
[quote name='Alicjarydzewska']Maga co ci się stało z oczami :-? :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote] wylazły mi z orbit :-? chyba do Garncarza muszę 8)
-
[quote name='KaRa_TC'] mamusia jest niestety Era :roll: :oops: :roll: :oops: :([/quote] do taty bardziej podobna :wink:
-
A mamusia Sharon? [size=2]może pisałaś, ale się gubię :oops: [/size]
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Maga100 replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia'][Ja znowu tez ;( martwie sie czy ludzie zrozumia synków. Czy będą potrafili odczytać przekaz mowy ciała psiaków. Czy nie pobawia sie a potem nie zaniedbaja...Starałam się wybrać najlepiej ale czy mi się udało to czas pokaże ... Miejsca sobie znajleźć nie moge. Spać tez nie moge... Czy dostaja mięsko najwyższej jakosci? Czy o jajeczku zeby białko bylo ścięte nie zapominają? Czy dostają twarozek i witaminki? Czy czesza, wycieraja pyszczki i uczą współżycia w rodzinie ?? Normalnie zadręczam sie :([/quote] Przestań, bo ja się zaraz poryczę :evil: a masz kontakt z nowymi właścicielami? -
[quote name='PIKA'] jak w ogóle wejdą :lol:[/quote] to jak już je będziesz wprowadzać, to zadzwon po mnie :lol: Chciałabym to zobaczyć :lol: z daleka :roll: [quote name='Alicjarydzewska'] ,, Gość w dom c... wie po co '' :oops: :lol: :lol: :lol:[/quote] Alicja :o :lol: :lol: :lol: :lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Maga100 replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia'][ :oops: To moje dzieci...Moi synkowie kochani. Pierwszy swój oddech przy mnie wykonali, ja patrzyłam na ich rozwój, na pierwsze iskierki w oczętach, na pierwsze crittersowe ząbki w mordkach...Przygotowałam pierwszy posiłek stały, sprzątałam, dbałam zeby kolek nie miały, zeby im bylo ciepło ale nie zagorąco...Piesciłamm, stosowałam naturalna Metodę Stymulacji Szczeniąt żeby łatwiej wchodzily w nowy swiat. Obserwowałam je bez przerwy i mogę opowiedzieć o każdym dniu po kolei każdego :) Do mnie leciały biegiem z wielkimi usmiechami :angel: To mnie napadały najczęściej oprócz własnej mamy i tylko my dwie dostępowałysmy zaszczytu bycia gryzionymi ze wszystkich stron bez opamiętania :lol: [/quote] Pysia :o ja się normalnie wzruszyłam :cry: -
[quote name='Alicjarydzewska']Chwilowo mamy braki fotek Ozzyego , [/quote] no a mini zdjecia komórkowe?
- 78403 replies
-
[quote name='PIKA'] szczególnie jak ruskie tez zamieszkają :roll:[/quote] hm, a co Saba na to? 8)
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
Maga100 replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
ależ to sama przyjemność wytknąć komuś literówkę, a nastepnie sadzić złośliwe teskty przez kilka kolejnych stron i wypominac na każdym kroku 8) Poza tym nauka i z tego jest - ja na ten przykład bardzo się staram , jak pisze i sprawdzam, żeby jakieś złośliwce się nie przyczepiły :P Gorzej przy sobotnim wieczorze, gdy za duzo piffka :lol: -
no tak, jest drastyczna różnica w bytnosci Dbsst na forum pomiędzy "wtedy" a "teraz" :-?