Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. [quote name='angiewoop'] Ale moja dostaje gotowane codziennie,no ale suche tez. Radzicie abym odstawila jej suche?Moze to pomoze Ale wtedy to chyba nie wyrobie na gotowaniu dla tego żarłoka :evil: :evil: [/quote] ja zrobiłam tak: na pewien okres odstawiłam całkowicie suche i inne gotowe karmy. Tylko mięsko, dodatki, serek itp. Gdyby dalej się drapał, eliminowałabym po kolei różne produkty. Ale że drapanie ustało, odpowedź była jasna. gdy zbliżył się czas wyjazdu i wiedziałam, ze na wakacjach nie bedę miała mozliwości gotowac psu, zaczęłam szukac karmy, na którą być może Leon nie miałby uczulenia. Na szczęście znalazłam :lol: Teraz je głównie gotowane + Nutro Choice Lamb&Rice. Po tym się nie drapie w ogóle.
  2. [quote name='Pysia'][img]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/tatuskochasynka.jpg[/img] [/quote] Pysia, jak dla mnie to jest zdjęcie roku :o Boskie :angel: :angel: :angel: ach, a nastepne kuleczki dopiero za rok? :( :wink: powstrzymujesz się jakoś od wydzwaniania do nowych właścicieli? :wink: :lol:
  3. [quote name='angiewoop']Moja psica tez tak sie szkrobie ale NON-STOP ,nie wiem co to moze byc,bo pcheł to ona ni ma i kąpana jest regularnie. [/quote] to może być uczulenie jakieś Leon takie miał na praktycznie każdą karmę - suche i nie suche. Drapał się niemiłosiernie, po przejściu na gotowane jedzenie - skończyło się.
  4. ach, czyli naduś odwala czarną robotę? [quote name='Olcia'] jak to co wypozyczalnie niedlugo otworzymy :lol:[/quote] to już wiadomo, skąd było cię stać na remont auta :-? :lol:
  5. [quote name='bellatriks'] :roflt: :laugh2_2:[/quote] to nie jest śmieszne :-? Czuje się porzucona przez własna matke na rzecz Leonka :wink:
  6. [quote name='HankaRupczewska'] [img]http://img12.imageshack.us/img12/5232/alk5nd.jpg[/img] [img]http://manu.dogomania.pl/emot/przytul.gif[/img][/quote] mój ukochany sheridann`s! :o prawie cała butelka :o po mojej nie zostało nawet wspomnienie :placz: Waszka, za rzadko zaglądasz na dogomanie 8)
  7. [quote name='Alicjarydzewska'] wszystkie babcie takie same :lol: :lol: :lol:[/quote] moja mama już się nie pyta, kiedy [b]ja[/b] ją odwiedzę, tylko kiedy przyjdzie Leonek :-?
  8. [quote name='Alicjarydzewska']A pamiętacie [b] chlebek turecki :-? [/b] to była taka słodka bułka z rodzynkami :angel: pychotka / ale to były lata 70-te .[/quote] żyłam już wtedy, ale nie pamiętam :( Ale tak naprawdę to niech żyją Ptysie! (do picia) :lol: :lol: [quote name='asher']Na szczęście potencjalne ofiary są zabezpieczone - w poblizu jest zbiornik wodny, podejrzewam, ze specjalnie dla tego celu tam umieszczony :lol:[/quote] :roflt: :roflt: :roflt:
  9. [quote name='PIKA']Ja nie wiem, ale te psy ciagle jakąs poświatę nad łbem mają :lol: [img]http://img201.imageshack.us/img201/3245/paarka8zg.jpg[/img] [/quote] Pika, bo one są po prostu święte :lol: :lol: Podobno aureole właśnie na zdjeciach wychodzą 8) [quote name='PIKA'] Chwila relaksu :D Proszę jacy my grzeczni jesteśmy [img]http://img201.imageshack.us/img201/2192/odpoczynek9ws.jpg[/img] [/quote] super :angel: dwa niewiniątka :wink:
  10. Pika, zdjęcia wstawiłaś :angel: :angel: :angel: na tym, co mnie psy prowadzały, modliłam się, co by Saba nie postanowiła podbiec do swojej pani :-? [size=2]a co do tych agresywnych i w kagancu i na smyczy, to byłam pewna, że chodzi o te z listy. Bo jak stwierdzić czy pies jest agresywny? Leon niby nie jest, a ostanio wyskoczył z zębami na psa, który chciał mu ukraść patyczek. Więc agresywny czy nie? :evil: [/size]
  11. [quote name='Olcia']nadus zaczal wypatrywac rowrzystow jednak tym razem zadnego nie upolowal [/quote] a jak upoluje, to przynosi i zakopuje w ogródku? :o
  12. [quote name='Alfik']Daga bój się Boga, Dalemu struny głosowe wytniesz? :o Porozmawiaj z tym człowiekiem, a nie okaleczaj psa :( Pika, powiedz, czy w Warszawie jest obowiązek wyprowadzania psów [u][b]w kagańcu i na smyczy?[/b][/u][/quote] ja wprawdzie nie Pika, ale odpowiem :wink: W Warszawie psy ras agresywnych (z listy) muszą być w kagańcu i na smyczy, a inne psy w miejscach publicznych (czyli wszędzie :-? ) w kagańcu [b]lub[/b] na smyczy. [size=2]jak Daga coś zrobi Dalemu, to ja się do niej nie odzywam :evil: [/size]
  13. A tu jeszcze sesyjka z Guciem 8) czego ten znowu mnie męczy? [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/zGuciem4.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/zGuciem3.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/zGuciem2.jpg[/img] mam maupę, mam maupę :angel: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/zGuciem.jpg[/img]
  14. Daga, a ja ci mówię, idź na policję złożyć zeznania. Że nie masz dowodów, to jedno, ale protokół będzie! Jakby mnie ktoś groził, to też bym nie miała dowodów, oprócz swojego słowa, ale i tak bym poszła.
  15. jessu, ile tych synów :-? [quote]Czy teraz - skoro juz wiecie, że mam Mikołaja - syna mojego syna bedziecie chciały jeszcze ze mna gadac ? :roll: :roll: :roll:[/quote] chodzi ci o to, że jesteś babcią? :lol: Liczy się duch, a nie ilość synów posiadanych przez twoich synów :lol:
  16. [quote name='asher']Pamiętam ten jogurt, pamiętam :angel: Zawsze go spożywałam z bułką drożdżową z kruszonką :angel:[/quote] dokładnie :D Na wieczku miał owoce, pyszny był z bułeczką :lol: [quote name='daga10011']a ja nie pamietam :o .[/quote] no wiesz? :-? On był jeszcze na początku lat 90tych, a potem zniknął :(
  17. a ja dziwna jestem... nie lubię jogurtów :-? Za to z rozrzewnieniem wspominam ten za czasów demoluda - taki jedyny, owocowy do picia, mniam :lol: a produkty typu light to już w ogóle wzbudzają moje obrzydzenie :-?
  18. [quote name='asher'] Śliczny jest ten twój Leon :iloveyou: [/quote] :oops: [quote]ps. czy wam też powiadomienia nie przychodzą? :x[/quote] właśnie :evil: albo przychodzą po dwóch godzinach, naraz po 40 i robi mi się ogólny pierdolnik (wypipkuje? :o ) [quote name='PIKA']Bo Ty panikara jesteś :lol: [/quote] oj bo się nasłuchałam opowieści, jak Saba wszystkich zjada :-? Poza tym ona wzbudza respekt swoja posturą :lol: [quote] , a tak swoją drogą, pewnie go za japę złapała bo leżał i jej pyszczył :lol: chciala mu mordę zamknąć :lol: )[/quote] dokładnie tak samo pomyslałam, że po prostu chciała mu zamknąć szczekaczkę :wink:
  19. [quote name='Pysia']Na to wygląda...Miałaś kiedys miot i widziałaś jak potrafia sukę wymęczyć szczeniaki jak na to pozwolisz? Ja nie pozwoliłam bo kocham Zmorkę okropaśnie :)Za to wymęczyły mnie....[/quote] nie miałam i nie widziałam, ale mogę sobie wyobrazić 8) za to, gdy moja koleżanka odebierała swoja 8tygodniową sunię, miałam wrażenie, że jej mama goldenka, była szczęśliwa i odetchnęła z ulgą :lol: :lol:
  20. [quote name='Camara'] delikatnie jak na Sabę ??? to raczej niezbyt delikatnie wg ogólnopsich norm :lol:[/quote] właśnie, właśnie, Camara słusznie prawi :wink: Przecież mówię, że już się z nim żegnałam w myslach, szczególnie pod sam koniec :lol: (opuchlizna zeszła tak apropos)
  21. [quote name='Pysia'] Ale każdego malucha odprowadziła do furtki...Teraz odpoczywa.[/quote] Pysia, czy mam rozumieć, że ty tęsknisz bardziej niż ich rodzona matka? :wink: :lol:
  22. [quote name='Alicjarydzewska'] :( to Ozzy nie pozna takiej laski 8) , [/quote] ale za to Leon się chetnie pobawi, jak przystało na astafa z astmanem :lol:
  23. [quote name='Alicjarydzewska']nic opowiadałam jak Saba biegała po Leonie i się poturlał ze śmiechu 8) :lol: :lol: /a wogóle ja mu robię krzywdę bo go kocham :wink: /[/quote] on po prostu umarł z zazdrości, bo tez by tak chciał :evilbat: A nie ma szans, nawet jak ten dom w Koniku bedzie, bo Saba nie lubi astmanów :P /och, widzę, że nie mogłaś się powstrzymać 8) Nie martw się, Leon jest też straszliwie skrzywdzony, tak bardzo, że aż mnie to przeraża :lol: /
  24. [quote name='Alicjarydzewska'] [img]http://img206.imageshack.us/img206/455/dogrynogami3oz.jpg[/img] [/quote] coś ty mu zrobiła? :o
  25. [quote name='anetta'] Np. wypipkowane pipki :o Boszzzzz, od rzeczy juz godom.[/size] :o :shake: [/quote] :roflt: :roflt: Aher, tak, musisz zmienić nazwę na pipki :cunao:
×
×
  • Create New...