Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. Leon też uwielbia mnie i innym kapiącym wskakiwać na plecy :lol: , jak płyniemy razem, to musze go odsuwać jedna reką i w efekcie wygląda to tak, jakbyśmy się razem kotłowali w wodzie i bardzo męczyli :lol:
  2. [quote name='PIKA']jaaaa? :o A co to są lityerki? :lol:[/quote] to staropolszczyzna :evil:
  3. [quote name='Alicjarydzewska']no to klapa :-? [/quote] ee, zachrapał znowu, tylko mruknął pod nosem o jakiejś cholerze :lol: [quote]Klawisze plumkają :evilbat:[/quote] No Pika cos się czepia :-? Na razie wszystko pod kontrolą
  4. [quote name='Alicjarydzewska']a z tym słowem na niedzielę to by było kiepsko :-? Kuba bardzo waży słowa więc przemowa długo by trwała 8) :lol: :lol:[/quote] znaczy się na księdza go nie poslesz? (podobno to zaszczyt w rodzinie hehehe)
  5. po 1.i tak musisz czekac do północy, więc niech bedzie wyrozumiały, syn jeden po 2. chyba nie wydajesz żadnych dźwięków? :o PS otwieram trzecie 8) a Leon dorwał jeżyka i pan się obudził cholewcia :-?
  6. [quote name='Alicjarydzewska']a niby czemu nie :o tylko cholewcia potem to pisanie coś nieskładne :lol: :lol: :lol:[/quote] właśnie :-? lityerki się zlewają :-? jedna pociecha, że TZ tradycyjnie chrapie na kanapie :lol: (tym razem pasjonujący film)
  7. właśnie ja skonczyłam drugie i zastanwiam się, czy wypada damie trzecie? :o
  8. A bo w okolivcach Pomiechówka jest też Wkra i też podobnie wygląda, ale nad nią zawsze dzikie wrzaskliwe tłumy. a gacie trzeba zmienic 8)
  9. miało być "cały BLOK słyszy" :-? a jedna o słupie, a druga o d... :lol: Debe o jeżyku, a Ala o języku :lol: :lol:
  10. [quote name='Alicjarydzewska']Jeżyk jeszcze w całosci :o[/quote] bo jeżyk ukochany, więc jest specjalnie traktowany. Poza tym musze go chować w godzinach nocnych, bo cały boli słyszy, jak leon go ugniata 8) przestań mnie już straszyć ta komórkę :-? [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/DSC00002.jpg[/img] do widzienia państwu [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/DSC00017.jpg[/img] więcej nie ma, bo mama zbrała mi telefon i gdzieś schowała, podła :evil:
  11. [quote name='dbsst']iiiiiiiiiiii jaki Leon jest kosa i jaki sliczny i jaki cuuuuuuuuuuuuuuuuuuudny i w ogole jaki............ Żoliborski ;)[/quote] Debe, pozwolisz, że mu tego niepowtórzę, bo mu się w dupci poprzewraca 8)
  12. Alicja, niestety tylko jeden dziadziu dostrzegł w nim astafa :-? A szkoda :evilbat: Poza tym zawsze wydawało mi się, że Leon jest za gruby, ale ostatnio patrząc na inne labki i labkopodobne, doszłam do wniosku, że nie jest tak źle. Niektóre sa tak upasione, że az strach :o o oto najukochańszy jeżyk 8) [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/DSC00012.jpg[/img]
  13. Hugo, wprawdzie wciąż nie pojmuję, czyim jesteś wujkiem, ale dzięki :lol:
  14. [quote name='Olcia'] Maga to wlasnie jest takie miejsce ze nie duzo osob bylo, z czego ja sie cieszylam, wieczorem nikt do namiotu nie podszedl :lol: , nadus tylko raz pana w wody wyciagnal za reke, na co moi znajomi prawie hurem krzykneli zeby sie nie bal, bo to specjalnie szkolony pies do ratowania ludzi z wody i facet juz sie za bardzo nie pienil :lol:[/quote] hahahaha, rusek ratownik, pomyślałby kto :lol: :lol: czy ta rzeka to może Wkra?
  15. Czy jak weszliście na tą plażę to ludzie w popłochu uciekli? Bo ja pierwsze widzę, zeby w okolicach Warszawy nad wodą w weekend nie było kłębiącego się tłumu z bachorami, grillami, parasolami, wrzaskami :-?
  16. [quote name='Patka']Lilith tak późno nie chce sie wychodzić a jeszcze ktoś zgwałci albo co :wink: :lol:[/quote] :lol: :lol: :lol: no pewnie, na taką panienkę tylko czyhają :lol: ale wam dobrze, Leon da mi pospać do 10.00 pod warunkiem, że wyjdzie koło 1.00 :(
  17. podziwiajcie mnie, podziwiajcie. Wszak jestem najpiękniejszy :wink: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/DSC00009.jpg[/img] ale skromny też 8) [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/DSC00010.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/DSC00007.jpg[/img]
  18. [quote name='Camara']na widok mordki Leona człowiek uśmiecha się absolutnie podswiadomie :D Maga, na spacerach to chyba nie możesz odpędzić sie od głaskaczy ?[/quote] a żebyś wiedziała :lol: Czasami marze o tym, żeby mieć psa-mordercę :evilbat: i w świetym spokoju chodzić na spacery z psem :lol:
  19. [quote name='dbsst']no i [b]gedzie[/b] te foteczki z komoreczki 8)[/quote] gedzie, gedzie :roll: Przeca mówiłam, że w niedzielę :-? :wink: Cześć :D [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/DSC00016.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/DSC00011.jpg[/img] [size=2]na razie tylko dwie, bo muszę spadać, potem reszta[/size]
  20. Dbsst, praca pracą, ale zwycięstwo w plebistycie na najlepszą galerię do czegoś zobowiązuje 8) Nie masz wyboru, proponuję , żebys wyeliminowała ze swojego życia sen :lol:
  21. [quote name='asher']Czemuż nie chcecie się ze mna zadawać i mnie odwiedzać??? :cry: :cry: :cry:[/quote] bo jesteś praworządna i przez to bardzo niebezpieczna :wink: Bo władza wykonawcza to twoi sąsiedzi :o nie będzie można u ciebie zaparkowac w niedozwolonym miejscu, spożywać publicznie, krzyczeć po 22.00, puszczać luzem psy... ee tam :wink: :lol:
  22. Gezes robi takie same miny jak Leon :o A Leon na pewno nie ma ADHD, co to to nie :lol:
  23. [quote name='daga10011']a te znowu gadaja :lol: wszedzie gadaja a fotek niet :o a co do portfeli..chyba kazdy ma pusto :-? moj TZ wyjechal i zostawil mi kase na 2-3 tygodnie...pusto po tygodniu :o ...ja nie wiem sama na co wydalam :o :oops: wiem ze lwia czesc poszla na zabawki dla psow ,weta i na kota :lol:[/quote] Oj, Daga, jakbyś nie wiedziała, że gadanie jest takie przyjemne :lol: Ja musze w poniedziałem uzupełnić kartę visa i przeraża mnie ten fakt :lol: Bo nawet Salomon z próżnego w próżne nie przeleje :lol: :lol:
  24. [quote name='PIKA']:o wpadniesz następnym razem jak będe sprzatać ? :o Ti długo Cie nie zobacze :roll: [/quote] raczej nigdy w takim razie :evilbat: [quote]To po co chcesz wpadać? :o :lol: [/quote] żeby się przekonoć, czy gdzieś może być większy bałagan niż u mnie :evilbat: [quote]Zresztą Ty i tak podobno do jutra nie dociagniesz :roll:[/quote] a wiesz, czuję się świetnie po tych grzybkach :o Spac mi się odechciało, migrena przeszła - co zykle jest niemożliwe! A może to ostatnie podrygi? :roll:
  25. [quote name='Alicjarydzewska']zwykłe tez dobre :wink:[/quote] dobre, zimne i ciemne (ale nie porter :P ) TZ dobija się do komputera (że też nie mógłby dzisiaj przysnąć na tej kanapie :evil: ), obiecał, że usiadzie tylko na 5 minut :-? A ja potem znowu bedę samotna, tylko ja i pifo :(
×
×
  • Create New...