-
Posts
1039 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maga100
-
ależ ja wam zazdroszczę tych koteczków :( [b]Uwielbiam koty [/b]Wswoim zyicu miałam trzy, teraz nie mam. Moje koty zawsze mogły wychodzić na zewnatrz, teraz nie mam warunków ku temu. Nawet nie mam balkonu :( Wiem, że kot, który zyje tylko w mieszkaniu i nie zna innego zycia (czytaj świata zewnetrznego) jest na swój sposób szczęśliwy, ale ja tak nie mogę :cry: A to mój drugi kot Florek (jedyne zdjęcie , jakie mam w komputerze) z mojej śp psem Kubusiem (Florek też juz za tęczowym mostem) [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/ichdwoje.jpg[/img]
-
Gagucia, jeżeli w miare obiektywnie opisujesz sytuację, jest to dla mnie kolejny dowód, ze psa nie należy od razu spisywać na straty, ale zatrudnić dobrego trenera i ostro popracowac nad psem. [b]Mozna i działa [/b]. A ze psu nagle odbija - zgazam sie. Mój poprzedni pies, sznaucer sredni, nagle w wieku 8 lat ugryzł chłopca (obcego), potem pare razy zdarzało mu się warczeć i pokazywac zęby innym ludziom. A do tego momentu - pies kochający wszystkich ludzi. Do naszej rodziny zawsze był kochany i uległy, ale dlaczego nagle przestał taki być do obcych, nie mam pojęcia.
-
własnie, coś mi te kurki nie leżały :lol: anie chciało mi się cofać :lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='HankaRupczewska']Maga, powalasz mnie celnościa swoich spostrzeżeń ! [img]http://manu.dogomania.pl/emot/hahaha.gif[/img][img]http://manu.dogomania.pl/emot/hahaha.gif[/img][img]http://manu.dogomania.pl/emot/hahaha.gif[/img][/quote] Hmmmm.... czy to komplement czy to aby złośliwość :hmmmm:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Mało jej było obcietych kurków :-?
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']to Loona tarzająca się w zajęczychc bobach :-?[/quote]ach, znaczy sie w perfumach? :lol: pomysl, że ona to samo sobie mysli o tobie, gdy ty psikasz się w łazience Chanel No5 :lol: :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='HankaRupczewska']No już dobrze, dobrze... Oczywiscie, oczywiście ze sie dobrze prowadzisz ... Chyba sie Ciebie troche boję .... [img]http://manu.dogomania.pl/emot/malzonka.gif[/img][img]http://manu.dogomania.pl/emot/malzonka.gif[/img] :lol: :lol:[/quote] bój się, bój :evilbat: jestem straszna i nie odpuszczam 8) a do konca kliszy w lustrzance jeszcze tylko 9 zdjęć, więc już niedługo galerię odświezę 8)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] [img]http://img107.imageshack.us/img107/9684/p90600078vb.jpg[/img][/quote] co to , kto to i dlaczego? :o- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Ja mysle, że ty, jako pani tego (czyli twojego) domu, powinnaś zarządzić jedno z dwojga: a - przeniesienie syna do kuchni b - przeniesienie komputera do kuchni u mnie funkcjonuje podpunkt b i bardzo sobie chwalę :lol: I spokój jest i lodówka z browarkiem blisko :lol:
- 78403 replies
-
[quote name='HankaRupczewska']No i widzisz ??? Jesteś [color=red] [size=6]WCZORAJSZA [/size] [/color]!!! [/quote] :o :o :o [quote]Leon spadł na druga stronę - bo sie źle prowadzisz ! [img]http://manu.dogomania.pl/emot/nonono.gif[/img][img]http://manu.dogomania.pl/emot/nonono.gif[/img][img]http://manu.dogomania.pl/emot/nonono.gif[/img][/quote] dopóki się nie dorobię się cyfrówki (czytaj nigdy) zawsze bedziemy gdzież na szarym końcu :-? A prowadzę się bardzo dobrze :evilbat:
-
[quote name='aga1215']śliczny, tylko uszy to un ma :o :o :o :wink: :lol: :lol: :lol:[/quote] Bo Hanka mu uszy skopiowała :-? Przy samej głowie :-?
-
[quote name='Alicjarydzewska'][img]http://img307.imageshack.us/img307/4824/kupcienowyfotel14bb.jpg[/img] [/quote] a cóż to za pozycje? :o Alicja, a czemuż to będziesz wpadała tylko okazyjnie? Synus zamek zakłada do drzwi od pokoju? :evilbat:
- 78403 replies
-
[quote name='Olcia'] haha ja wlasnie wrocilam i wykupilam pol sklepu teraz tylko pozostaje wziac urlop i oblewac upadlosc :lol:[/quote] Olcia, ale to miały być [b]zapasy[/b], co oznacza, że miały ci straczyć na dłuuugo :lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Olcia'] Patka poczekaj nie wszystko na raz :lol: , teraz sie przywyczajam do akcyzy za benzyne :lol: , i z bolem secra jak tankuje slysze jak te 5 zeta, wpada to nadal pustego baku :evil:[/quote] czy musisz mi psuć humor z samego rana? :evil: Jak sie o tym dowiedziałam, to ręce mi opadły! Ropa drożeje na całym świecie, bo tu wojny, tu konflikty, wszyscy trąbią, żeby rząd obniżył akcyzę, co by jakoś wspomóc społeczeństwo, a ci podwyższają :evil: A za tym pójdą kolejne podwyżki przecież :evil: Mnie naprawdę niedługo nie będzie stać na życie w tym kraju :evil: a na alkohol też mają zwiększyć akcyzę, drogie panie :evilbat:
- 78403 replies
-
Koniecznie daj znac, jak się czegoś dowiesz. Nie wiem, czy istnieje cos takiego jak zakaz posiadania psa, nawet po udowodnieniu dręczenia poprzednich :-? Ale jeżeli mieliby sprawę i nawet kupiliby sobie kolejnego zwierzaka, to sprawa byłaby prostsza (jeżeli znowu by dręczyli). Co za rodzina :evil:
-
Znęcanie się nad zwierzętami jest [b]w koncu[/b] karalne, więc wystarczy zgłosić to odpowiednim służbom. Chyba do TOZu, a może wystarczy straży miejskiej. Oni chyba też mają obowiązek interweniowania.... Skoro psy mają trwałe urazy, to może to służyc jako dowód, skoro ty masz psy po nich, to możesz być świadkiem. Zgłoś to koniecznie. I nie pisz, że "normalna rodzina", oni nie mogą byc normalni :evil: Że nie wspomnę jaki przykład dają dzieciom, które (moge się założyć) również w przyszłości bedą dręczyć zwierzęta :-? [size=2]PS mam drobna sugestię, abys zmieniła tytuł, żeby było w przybliżeniu wiadomo o czym jest temat 8) [/size]
-
Kara, ja najlpiej wiem, jak to jest gdy się nie ma czasu, ale po pierwsze - to co napisała Waszka, a po drugie - Benji pobędzie z wami, taki szczęśliwy, a potem zawieziesz go do schroniska? Przecież mu serce pęknie :cry:
-
Dbsst, ale w części praktycznej ty będziesz masowała studentów czy oni ciebie? :o
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
Maga100 replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
[quote name='Alicjarydzewska']nie z dworca PKP gdzieś niedaleko Camary :lol:[/quote] to dobrze, bo już się bałam, że prawdziwa pielgrzymka jest warunkiem zamieszkania u Camary :lol: Ja mysle, że pójdę jeszcze dalej: przypielrzymujemy z leonkiem autem, ale obieuję, ze od bramy już przejdziemy pieszo :wink: -
ach, a ja dzisiaj trzeźwa, cóż za strata :lol: Buziak do Ozziego dotarł, a Leon się obraził, bo nie było dzisiaj wieczornej wizyty w parku, bo pańcia źle się czuje (nie, to nie delirium :lol: )
- 78403 replies
-
a co się tutaj dzieje? :o wszyscy się całuja i są tacy mili :o
- 78403 replies
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
Maga100 replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
a to kiedy ta pielgrzymka, kiedy? a skoro to pilegrzymka, to ja z Warszawy musze na piechotę iść? :o -
[quote name='Olcia'] a dzieci to ja mam , z murzynem stworzone, bo jakies takie czarnawe wyszly :lol:[/quote] murzyn włochaty musiał być bardzo :lol: :lol: :lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska']to sie metryke podrobi :wink: :lol:[/quote] coś wam te cytaty nie wychodzą :-? a miss to chyba tylko nie może mieć dzieci i męża, co? więc byś się nadawała. No chyba że musi byc do tego dziewicą, ale tego to już nie wiem :lol: :lol: :lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Leonek przesyła całusa [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/DSC00016.jpg[/img]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)