Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. Evelina, ale na gelariach się najfajniej daga 8) Nie macie jakiegoś zdjęcia, bo ta kłódka wygląda groźnie :-? Olcia się nie ucieszy :wink: Alicja, ja mysle, że już w kuszetce siedziesz! Naleśniki są tego WARTE, ja jutro zjem dwa :lol:
  2. ja chyba wezme na dwa naleśniczki... 8) [size=2]masz priva[/size]
  3. wg mnie wzięłam dużo :-? Pamietaj, że ja zaczełam wydawać, zanim ty przyszłaś 8) A naleśniczek z czekoladą był najlepszy z całej wystawy :lol:
  4. no co za baby! :-? Pika najgłośniej krzyczała, że będzie rano i dojechała o której? O 12.45! A Olcia chadzała bez dziecka, więc też dopiero o tej godzinie się odnalazła. Tylko ja jednak byłam słowna i przyjechałam bez Leona :P I wydałam wszystkie pieniądze i jeszcze musiałam pożyczać :oops: :-?
  5. ależ zabawy z jednym, małym, niewinnym ryjkiem ryj, ryjek, ryja, ryjem, ryje, ryjami :evilbat:
  6. [quote name='malawaszka'] [img]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/9wrzesien2005/9wrze200528.jpg[/img] [/quote] jestem zakochana :puppydog: :iloveyou:
  7. [quote name='asher']A ja myślę, że nie r y j anetcie takiej radochy dostarczył, tylko to słowo na "c", nie wypipkowane (nomen omen :lol: ) :evilbat:[/quote] właśnie, ciekawe jakim kluczem posługuje sie cenzor 8)
  8. [quote name='Hugo-Kochaś'][img]http://img49.imageshack.us/img49/339/tnhpim07771tm.jpg[/img] [/quote] :o :o :o rany boskie, co za zdjęcie :o
  9. [quote name='PIKA'] Eeeee raz dobry :roll: na pewno coś od niej chce :roll:[/quote] nic nie chce :-? no może żebym przestała narzekać :lol: :lol:
  10. [quote name='Alicjarydzewska'][na bailey'sa to musisz do mojego tatuska uderzyć u mnie tylko lodowate bianco / a ten ananasik pychotka ja tak namoknie :wink: / Maga no narazie mogę siedzieć ale nie mogę głosno plumkać klawiaturą :lol: :lol: :lol:[/quote] to tak cichutko mów :lol: Wymienię mojego TZa na złoto :o Przywiózł mi bailey`sa! Własnie go pije i sama nie wierzę :o
  11. kurde, to które ryje pipkuje, a których ryjów nie pipkuje? :o
  12. [quote name='Alicjarydzewska']Maga on już w liceum :evil: /widzisz że już 10 lat od zerówki sie mecze :evilbat: / BIANCO :D :drink_2:[/quote] no i po co ci taki wykształcony syn, po co? :-? tylko sie wymądrza :-? wysyłaj to bianco, byleby schłodzone 8) Ja pije piffo (w tym domu nic porządnego nie ma), a napiłabym się bailey`sa 8)
  13. [quote name='Alicjarydzewska'] jeszcze nie wiem bo w niedzielę chce jechać do Opola a w poniedziałek ma test z niemca i miał zakuwać :evil: Głupia szkoła :evilbat: :lol: :lol: Piję sobie Martini z lodzikiem i ananaskiem bo piffo wyszło :-? :wink:[/quote] ja też uważam, że edukacje powinien na podstawówce skonczyć :lol: Bianco? :o Daj :angel:
  14. [quote name='KaRa_TC']Mama mi kazała do jutra się psa pozbyć, jak nie to jutro zawiozi go do schroniska :( :( :( Pomóżcie!!![/quote] Kara, ale czy rozwieszałas ogłoszenia? czy umieściłaś go na PwP? rzeczywiście, to jest straszne, tyle dni u ciebie, szczęśliwy, przedtem może też szczęśliwy u kogoś, a teraz schronisko :cry:
  15. [quote name='Alicjarydzewska'] Maga ale on łapeczką zasłonił :oops: :lol: :lol: :lol:[/quote] nie wszystko, nie wszystko :lol: I przez to jest bardziej tajemniczy :lol: Możesz zamieścić ogłoszenie "dla wybranki odsłonię resztę" 8) :lol:
  16. [quote name='Alicjarydzewska']przy Was to nic nie jest jasne :lol: :lol: szczególnie w piątek wieczór :wink: :lol:[/quote] a pijesz cosik? :wink: dzisiaj to cię chyba synuś nie wyrzuca , co? w koncu jutro nie idzie do szkoły :-?
  17. [quote name='Alicjarydzewska']tak mi dobrze................................ :lol: :lol: :lol: [img]http://img344.imageshack.us/img344/4358/sadeko7yn.jpg[/img] :wink: [/quote] i kolejne zdjęcie do portfolio reproduktora :lol: zbieraj Ala, zbieraj :lol:
  18. [quote name='Alicjarydzewska'] a jak wiecej ludzi będzie bez Leona :-? 8) :lol:[/quote] Alicja, nic nie rozumiesz :roll: Tylko ja będę bez Leona, inni bedą bez innych psów. Przecież to chyba jasne :-?
  19. [quote name='Alicjarydzewska']Maga zrób transparent ,, Nie ma ze mną Leona '' napewno zauważa :wink:[/quote] ale po co? przecież bedą widziały, że go nie ma ze mną :evilbat:
  20. [quote name='Camara'] :niedowia: niespożywająca ??? ja tam spożyję, bo na diecie nie śpiewam i nie tańczę :lol:[/quote] pobożne pieśni też? :evilbat:
  21. [quote name='PIKA'] Ale ja na głowę nie upadłam :o [/quote] nie? :o A ja myslałam, ze (jak my tu wszyscy) nie raz :o [quote]Telefon ma? - Ma :roll: [/quote] mamamamama! [quote]I mówiłam, przy ringu dogów niemieckich mnie szukac :evilbat:[/quote] ale ty tam bedziesz bladym świtem :evil:
  22. a co to, na wystawach jakaś cisza obowiązuje? :o Olcia, to będę się rozglądać za osóbka wrzeszczącą na dziecko :wink: A mnie rozpoznacie po tym, że....hmmmm, sama nie wiem :hmmmm: , O! że nie będzie ze mną Leona :lol: :lol:
  23. [quote name='Alicjarydzewska']Numerantki , już chce was widzieć jak się szukacie :lol: :lol: :lol:[/quote] no co, bardzo łatwo się znajdziemy Pika bedzie zabandażowana (najlepiej cała, żebym nie miała wątpliwości, możesz sobie otwór na oczy zostawić), a Olcia będzie przy megafonie :lol:
  24. [quote name='Olcia'] to w takim razie maupo :evilbat: gdzie bedziesz jutro??, gdzie Cie szukac?[/quote] ogłoś przez megafon, ze mnie szukasz, a się znajdę :wink: nie mam pojęcia, o której się zwlokę z łóżka, ale jak tylko się zwlokę to lecę :lol: Zadzwonię do Piki jak bedę, więc znajdź Pikę i może bede już z nią 8)
  25. [quote name='PIKA'] :evil: specjalnie włożyłas mi w usta coś czego nie powiedziałam :o [/quote] tak, taka maupa ze mnie :cool3:
×
×
  • Create New...