Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. [quote name='HankaRupczewska'] [img]http://img372.imageshack.us/img372/9314/poyczka0os.jpg[/img] [/quote] ale ja nie chcę pożyczki gotówkowej :evil:
  2. [quote name='Ka-ka'] [b]Maga[/b], to ja poproszę jedno piffko....tylko takie, co mnie z nóg z miejsca zetnie.....a jak się obudzę, to wszystko będzie, jak trzeba. masz gdzieś takie?? :wink:[/quote] aaaa, [b]takie[/b] piffko 8) Takie to i mnie by się przydało :-?
  3. [quote name='Alicjarydzewska']to podeślij bo sklep mam już zamknięty / czynne do 23 :( /[/quote] ja mam same nocne naokoło i nie mam wymówki :lol: :lol: [img]http://manu.dogomania.pl/emot/Miesien_piwny.gif[/img]
  4. [quote name='HankaRupczewska']O cholera - chciałam Ci właśnie zaoferować piniądze - ale mi Imageshack nie działa :roll: No i na dobrych chęciach się skończyło [/quote] Haniu, nie przejmuj się, zawsze możesz wysłać kurierem 8)
  5. Ja się kompletnie nie znam na grzybach, w przeciwieństwie do TZa, więc muszę mu ufać :roll: [quote name='Alicjarydzewska']A mnie się piffko skończyło :roll:[/quote] jak mogłaś do tego dopuścić? :o Ja mam pół lodówki, do wyboru, do koloru 8)
  6. [quote name='Alicjarydzewska']włóż palec do ust i poszukaj ogonków :roll: Oj ci TZci :evil:[/quote] Nie działają na mnie palce w gardle :-? Mogę sobie włożyć rekę az po łokieć i nic :lol: :lol: No nic, jak się nie zgłoszę jutro, to wspominajcie mnie miło :placz: Otwieram piwo, zawsze to przyjemniej bedzie umierać w odmiennym stanie świadomości :lol:
  7. [quote name='Alicjarydzewska']no prosze to same rybki i wodniczki a ja Strzelczyk /czyżby samotny :-? /[/quote] Ja nie znam żadnego strzelca :o Kurde, właśnie weszłam, TZ podał mi pieczarki duszone, a to nie smakowało jak pieczarki :-? Może ma mnie dość, na wszelki wypdaek się z wami pożegnam :lol:
  8. [quote name='PIKA']w życiu :-? Wodniczek jestem :angel:[/quote] to tak jak ja, to tak jak ja :angel: nastepnym razem ja do ciebie wpadnę, w koncu mam bliżej niz Hanka 8) Ale sprzatać nie będę za żadne skarby świata!
  9. [quote name='malawaszka']a w tej sytuacji chyba nawet nie chcę żeby TZ spał tam ze mną - umrę ze strachu ale cóż :cry:[/quote] Duma jest silniejsza niż strach 8)
  10. KaRA, co tam się u ciebie dzieje? :o A Waszka już się przeprowadzasz? :lol: Mówiłaś, że nie możesz się doczekać, ale chyba przesadzasz :lol: :lol:
  11. [quote name='asher']Ac, zapomniałam dodać, że w moim bloku miesci się punkt konsultacyjny straży miejskiej i policji 8)[/quote] ja się z tobą nie zadaję :o
  12. [quote name='aga1215']a co, w ramach sprzątania zagnałaś Giezusia do prania??? :wink: :lol:[/quote] przecież Gezes się modli, nie widzisz, że jest zwrócony w stronę Mekki? :lol: Pozycja tylko nie ta, powinien paść na kolana :-?
  13. [quote name='Alicjarydzewska']A jak ja siedziałam , to nikogo nie było :evil: więc poszłam se do wyra :( i musiałam spać .Ale po piffku śpi się naprawdę dobrze :wink:[/quote] a więc uprzedzam, że dzis bedę równie późno tzn kole 23, a nawet po. A ja wczoraj w samotności wypiłam dwa piffka :cry: (TZ oczywiście zasnął na kanapie przed pasjonującym programem motoryzacyjnym :lol: )
  14. [quote name='asher']Pryatnego policjanta to ja mam od piniedziałku do piątku, z wyjątkiem okresów, kiedy mama jest na urlopie :roll: Ojciec tez policjant. I wujek i ciocia i siostra cioteczna i mieszkam na osiedlu, gdzie prawie same gliny, a moim sąsiadem jest komendant stołeczny policji :roll: :lol:[/quote] ach, to ja już wiem, dlaczego ty jesteś taka praworządna :wink: :lol: :lol: :lol:
  15. [quote name='dbsst'] [img]http://img333.imageshack.us/img333/9765/grill1142am.jpg[/img] [/quote] :o :o
  16. [quote name='Alicjarydzewska'] PIKA Kama vel Ruda to spanielka wujek Huga to pan Kamy /on przydusza Ozzambra/ [/quote] To w takim razie kim jest Hugo? :o [quote name='Hugo-Kochaś'] NO DOBRA; TO JEST OZZY Z MAMCIĄ I PAŃCIĄ KAMY A ZARAZEM CIOCIĄ HUGA,KTÓRA JEST ŻONĄ TEGO WUJKA. :D :D[/quote] [quote name='Hugo-Kochaś'] WŁAŚCICIELKĄ HUGA JEST CIOCIA KAMY.RODZONA SIOSTRA PAŃCI KAMY :D :D :D :wink:[/quote] AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!! A ja w końcu przyszłam, bez wyrzutów sumienia otworzyłam piffko, a tu już wszyscy poszli spać :(
  17. [quote name='Hugo-Kochaś'] Zdjęcia Ozzego ma Kama.a Kama to kuzynka HUga. Kama jest znajoma Ozzyego. :D[/quote] :o To dla mnie za skomplikowane :lol: :lol:
  18. [quote name='PIKA']No dobra a wyjasnijcie mi co robią TUTAJ zdjęcia Hugo, :o który, prócz tego, ze jest do Ozziego podobny ale nie ma z nim nic wspólnego :o i nawet się nie znają :o A jak się nie znają to skąd Hugo ma zdjęcia Ozziego ? :o[/quote] ufff, a już się bałam, że tylko ja nic nie kapuję :lol:
  19. własnie chciałam sie zapytac co ty robiłas do 24.00 jak nie było netu :o Ale Kuba miał chyab swięty spokój wtedy :lol: :lol:
  20. wciąż jeszcze? to ty wciąż czekasz do 24.00? od 24.00 do 6.00 to jest 6h snu. Stanowczo ZA MAŁO :-?
  21. ale włochate słonie :o wielgachne :angel: I juz za 3 tygodnie rozstanie? :(
  22. [quote name='Alicjarydzewska'] nie wiem czy sie obstoi bo mi sie pić chce , to se 1 uszczkne :lol: :lol: :lol:[/quote] Alicja, nie krepuj się! :lol: Ja już stukam moim piffkiem w moniotorek, na pewno słyszysz :lol: Nie wstałabym o 6.00 choćby nie wiem co :-? TZ wstaje o 8.00 do pracy i to jest straszne dla mnie, bo dźwięczy jego budzik :evil: Jakby nie mógł jakoś inaczej sie budzić, bezdźwięcznie :-?
  23. U mnie też gorzej niż źle :-? nie wiesz, gdzie ostatnio spadają worki z pieniądzmi na głowę? :-? Ale w niedzielę jadę z Leonem na działke do mamy, a ona ma kmomórke z apartem 8) Chociaz ostatnio glindzi mi, że nabijam jej rachunki (bo potem sobie zdjęcia wysyłam na maila)
  24. oj wiem, tak trudno trafic w odpowiednie literki na klawiaturze :lol: ale jutro spię do której chcę :P :drinking:
×
×
  • Create New...