Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. Ooo, Ala wygrzebała moją galerię :lol: Moja droga, nie posiadam na stanie aparatu cyfrowego ani komórki z aparatem, więc jest jak jest :-? A w lustrzance wciąż jeszcze 10 zdjęć do zrobienia :-?
  2. No nie mogę :o Psychiatryki, Hugony (Kołłątaje?), a teraz alpagi :o Watiatki alkoholiczki [size=2]wasze zdrowie[/size] :drinking:
  3. [quote name='dbsst']hahah na szczescie nie biologia ;) przedmiot na m........ blisko zwiazany z moim zawodem ;) a w zasadzie bede prowadzic cwiczenia (nie mialam odwagi na wyklady :oops: jeszcze)[/quote] czy teraz mamy się do ciebie zwracać per pani profesor? :o
  4. [quote name='Olcia'] a zdjecia beda w niedziele, bo jutro jade do przyglupow i wroce dopiero w niedziele, z naudrusiem pod pacha :lol:[/quote] a potem będzie narzekac, że ma zaległości na dogo... :-?
  5. [quote name='dbsst'] ale czy to powod zeby dusic pupila :lol:[/quote] woli go udusić niż przegnać :lol: :lol:
  6. [quote name='HankaRupczewska']Koniec laby wakacyjnej - więc [b]przegnania[/b] następują nieuchronne, [/quote] Kto kogo chce przegnać? :o :wink:
  7. Kara, nie gadaj głupot :evil: Ja mam powiadamiacz i zawsze zaglądam :evil:
  8. [quote name='daga10011']a co to watiaci?????????? 8) :lol:[/quote] to między innymi również ty :lol:
  9. O boziu, jak się cieszę, że wszystkie szkółki, studia mam za sobą MIMO WSZYSTKO. Fakt, teraz problemów więcej, ale mimo wszystko... :roll: Alicja, musisz pogodzić się z tym, że na twoim topicu nam się najfajniej gada, takie swojskie psychiczne tematy :lol: Watiatów podobno ciągnie do siebie 8)
  10. Z BRW mam już drugą kuchnię i sobie bardzo chwalę. Tanio a ładnie. Szybko przywieźli. Nic nie odpadło ani nie spadło. Ale innych mebli ich nie miałam, więc nie wiem.
  11. [quote name='HankaRupczewska']Ooooo, jesteś !!!!! Już pędzę do Ciebie. Może jest co do posprzątania :wink:[/quote] u mnie, u mnie by się przydało :angel:
  12. [quote name='Alicjarydzewska']nie przejmuj się za chwilę będzie jesień i deszcze to ci sie myć nie opłaci :wink:[/quote] od środka mi nie napada.... :-?
  13. [quote name='malawaszka']wiem wiem że to rewelacyjne ale cholernie drogie :( my to podajemy naszym podopiecznym nosówkowcom i mam nadzieję, że im pomoże :roll: trzy serie - ale co ile zastrzyk w serii i co ileseria?[/quote] jeden zastrzyk, tydzień później drugi (3 dni po drugim zastrzyku zaczyna działać podobno), i ostatni, trzeci, dwa tygodnie po drugim. Drogo, owszem, ale o wiele więcej wydawałam na wizyty u weta z wiecznie kaszlącym psem i na antybiotyki :-?
  14. [quote name='PIKA'][Znaczy najbrudniejsze okna na Bielanach to Twoje ?[/quote] To wcale nie jest śmieszne :-? Moje szyby już nie przepuszczają światła, po co mi te żaluzje? :placz:
  15. malawaszko, Leon jest już po tej kuracji, miał trzy serie zastrzyków, każdy kosztował ok 45zł, dokładnie nie pamiętam. rewelacyjna sprawa, skonczyło się chorowanie i przeziębiania raz na miesiąc
  16. o Alija, zyjesz jednak? :o a tu się działo, że hej :roll: hm, ja ostatnim razem nie miałam prądu jakiś miesiąc temu i wtedy było gruntowne sprzątanie.... [b]Pika[/b], ja też niedługo nie wejdę do domu :lol: A okien nie mam co odsłaniać, bo i tak nic przez nie nie widać :lol:
  17. [quote name='Olcia'][Maga ja nie czytam gazet, ale Ty dalas naoczny dowod ze je lubisz :D [/quote] tak, mam zaprenumerowany :-? I będziemy gadać, niech cię wyleją, kara musi być :evil: :wink:
  18. wiecie, zaraz bedzie 100 strona 8) Myslicie, że Ala się ucieszy? :lol: Olcia, a o tobie to jeszcze nie pisali w fakcie? :o
  19. [quote name='Olcia'] Maga jak bedziesz miala probelmy z trafiemiem to spytaj sie gdzie mieszka wariatka z dwoma psami kazdy z "uprzejmym" usmieszkiem Cie poprowadzi :lol:[/quote] :lol: :lol: :lol: sąsiedzi nie kochają ciebie i twoich piesków?
  20. No tak, teraz sobie przypominam skąd się wzięła cała dyskusja nad psychiatrykami, przecież Olcia jest nieodzownie z nim związana :lol: Teraz już zapamietam na całe życie: Olcia=psychiatryk=bródno :lol: Pika, myslisz, że dali mi skonsumować cały? Nie dali! Dlatego się obraziłam i czytałam gazetę :-?
  21. To wyslij mi ten aparat, ja dopilnuję, żeby się nie zastał i nie pokrył kurzem :wink: :lol:
  22. [quote name='PIKA'][Jak Bródno dla Ciebie jest "w okolicach", to można tak to ująć :roll: [/quote] od dzisiaj bedę zapisywac w kalndarzu, gdzie kto mieszka i kim i jakiego ma psa, przestanie mi się w końcu wszystko [b]zlewać[/b] :-? Sota, a duży talerzyk było po to, aby maciupci serniczek efektownie na nim wyglądał :wink: No i gdzie ta Ala? :evil:
  23. [quote name='Olcia']no płatnicza jest napewno gdzies przy [b]krasiczynskiej[/b] :D [/quote] nie znam :-? [quote] i do mnie masz blisko zeby z tym dobrym sernikiem wpasc, a ten SERNIK :lol: to pewnie ALA zrobila[/quote] ło matko, to ty też tu gdzies w okolicach grasujesz? :o Ja mieszkam bliziutko pl. konfederacji 8) [quote name='KaRa_TC']A gdzie jest Alicja? :roll: :roll: :roll: Odpowie ktoś? :roll:[/quote] ależ się dopomina :P Tego nie wie nikt, oficjalnie od tygodnia piecze sernik i zepsuła komputer
  24. [quote name='Olcia']w gosciach siedziala i gazete czytala :o[/quote] wiedziałam, że któras się przyczepi, czekałam tylko :-? Lubię czytać :evil: a najchetniej przy stole :evil: Pika, nie czepiaj się szczegółów, Płatnicza to ta ulica, gdzie chodziłaś nabierac doktorów na darmowy bandaż 8)
  25. [quote name='PIKA']Bo żeś wszystko SAMA żeżarła :evil: [/quote] nie zeżarła, tylko skonsumowała jak na damę przystało [quote] a gdzie jest Płatnicza? :roll:[/quote] no wiesz co? Przecież na Płatniczą chodziłaś żebrać z zabandażowaną Sabą? :lol:
×
×
  • Create New...