-
Posts
1039 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maga100
-
[quote name='Alicjarydzewska'][Maga pod biurkiem leży Ozzy a fotek niet :evilbat: chyba że z archiwum wytaszczę :wink:[/quote] Maga nie ma biurka :P I Maga idzie z Leonem, bo się domaga, bezczelny
- 78403 replies
-
[quote name='asiunia']Hej!! Nie chce byc uperdliwa czy cóś ale ja bym jakies fotki chciala... :roll:[/quote] o tej godzinie fotki? :o w sobotę? :o Przecież Alicja już nawalona jak stodoła leży pod biurkiem i nie jest w stanie obsługiwać żadnych urządzeń fotografujacych :evilbat:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska']no i musiałam doczytać bo się zgubiłam :lol:[/quote] hihihi, a ja jestem szybki bill i zawsze na bieżąco :P
- 78403 replies
-
[quote name='daga10011']chwile mnie nie bylo i juz watek zgubilam :roll: .moglybyscie pisac wolniej????? :oops: :lol:[/quote] Daga, to niemożliwe :roll: Mnie się konczy piwo, Leon stoi wyczekująco pod drzwiami, TZ Ali mamrocze (no chyba, że go przydusiła zgodnie z moja sugestią), a tu jeszcze tyle rzeczy do obgadania :lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska']to się juz nie kładź bo na wystawę zaśpisz / a mogłabyś juz w kolejce po nalesniki stanąc :wink: /[/quote] ta to ma łeb na karku :angel: Pika, ustaw się już pod tą budką, bedziemy jutrow pierwsze :angel:
-
[quote name='Alicjarydzewska'] hi hi Kuba jest w Opolu wraca jutro po południu :lol: :lol: :lol: za to TZ już mamrocze czy ja wogóle sie wybieram spać :wink:[/quote] ach, no to musisz wykorzystywać okazję :lol: A TZa przyduś poduszką, jak nie rozumie :evilbat:
- 78403 replies
-
[quote name='Maga100']a swoja droga, jeszcze cię syn nie wyrzuciła z pokoju? :o To do niego niepodobne o tej godzinie :evilbat:[/quote] chyba właśnie wyrzucił :roll: :lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Hugo-Kochaś']Nasza sunia miała tylko raz pieski podobno to dobrze??,[/quote] Hugo, to kolejny, straszny mit! Ja też kiedyś tak myslałam, a to bzdura.
-
[quote name='Alicjarydzewska'] Może w codziennym zyciu takze da sie tak faceta "zniknąc" :lol: w codziennym życiu to się normalnie za drzwi wyrzuca :lol: święta prawda :lol: :lol: :lol:[/quote] i nawet jego cień nie pozostaje :lol:
-
[quote name='PIKA'] :o a ta nawet rozklad sprawdziła :o :roflt: :roflt:[/quote] a w ogóle to idź już spać, jutro wcześnie wstajesz :evilbat:
-
ciekawe kto bedzie najmniej zadowolony? ja, ty czy teściowe? :lol: a swoja droga, jeszcze cię syn nie wyrzuciła z pokoju? :o To do niego niepodobne o tej godzinie :evilbat:
- 78403 replies
-
to w ramach międzymiastowej wymiany teściowych? :lol:
- 78403 replies
-
[quote name='PIKA'] :o a ta nawet rozklad sprawdziła :o :roflt: :roflt:[/quote] a co :evilbat: Poważnie do tematu podchodzę :lol: [quote name='Alicjarydzewska'] kurde nie moge , bo se robote do domu przyniosłam :evil: [/quote] dzieci do domu przyniosłaś? :o
-
[quote name='Alicjarydzewska']wtstarczy mi moja :evilbat: :lol: :lol: :lol:[/quote] przemysl to, mimo wszystko. Co dwie teściowe to nie jedna :wink:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska']to wyślij też kogoś do Rybnika budować lub okolic tereny niezgorsze :wink: [/quote] wyślę teściową :evilbat:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'] nie kuś bo i tak nie dam rady przyjechać :cry: :cry: :cry:[/quote] i wszystko przyrządzają na miejscu i wszystko widzisz i stoisz w kolejce i slina ci zwisa do pasa :lol: Alicja, o 4.05 masz pkp do warszawy, pakuj się, o 10.00 odbierzemy cię z dworca, ja i Pika :lol: :lol: :lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'] / oni to warszawski odłam rodzinki TZta :wink: /[/quote] ach, czyli jest nadzieja, ze jednak kiedyś zawitacie z Ozzim w okolice stolicy? :angel: :angel: :angel: No bo żaden odłam rodziny mojego TZa nie buduje domu pod Rybnikiem, więc sama rozumiesz :lol:
- 78403 replies
-
[quote name='daga10011']maga-post bylby za dlugi a jeszcze na dodatek jakby nie wypipkowalo tych naprawde wulgarnych to jakby moje juz mocno nadszarpniete imie wygladalo??????? :lol:[/quote] a ty masz nadszarpniete imię? :o U mnie na pewno nie! :lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska']Meta , czyli lokum na nocleg / sie dopiero buduje 8) gdzieś w miejscowości Konik Nowy czy cóś takiego :-? , bo teraz to mieszkają w Miłosnej czy jakieś tam innej wsi 8)[/quote] a bo napisałaś z dużej litery, jak imię jakieś :-? Konik Nowy daleko ode mnie, ale wiem dokładnie gdzie to jest, bo tam jest cmentarz dla zwierząt i Kubuś tam spoczywa :( Nie wiem, kto to "oni", ale niech szybciej budują :wink:
- 78403 replies
-
I na ostro, i na słodko, i z owocami, i z polewami, i z serkiem, i bez serka, z bitą smietaną i nawet z żółtym serem :evilbat:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][, JA chcę naleśniczka na ostro :evil: [/quote] ale ja nie wiem w czym prtoblem, tam są też na ostro! :P
-
[quote name='Alicjarydzewska']Pomyślę , jak Meta :wink: już bedzie gotowa [/quote] kto będzie gotowy? :o a kto to jest? :hmmmm: Tak, tak, na naleśniczki :angel: Nawet za was w kolejce postoję hahaha. a kolejka jak cholera, nogi wlazły mi nie powiem gdzie i zaczynałam tracić cierpliwość :-?
- 78403 replies
-
[quote name='daga10011']..ciekawa jestem co jeszcze pikuja :lol:[/quote] wypisz wszystkie niecenzuralne słowa, a bedziesz wiedzieć :lol:
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
Maga100 replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
Camara, jak masz takie życzenie, to nasza pielgrzymka może śpiewać i przybieżeli do betlejem :lol: W koncu miało byc po bożemu 8) -
to spotkajcie się w pół drogi, czyli w Warszawie :bigok:
- 78403 replies