Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. rodzice

    Meisi

    Meisi nie życzy sobie kontaktów ze wscibskimi szczeniaczkami , najgorsze ze i szczeniatko chcialo pomiziać się z pańcia w tym samym momencie :evil_lol: [URL="http://img844.imageshack.us/i/dsc0159yr.jpg/"][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/7033/dsc0159yr.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img11.imageshack.us/i/dsc0181q0.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/6302/dsc0181q0.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  2. dziękuję bardzo trafić ze szczenieciem na takiego sedziego i to nie daj Bóg na pierwszej wystawie w życiu !
  3. teraz musicie zrobić w domu półeczkę na pucharki bo coś czuję ze na jednym się nie skończy
  4. prosze bardzo jak deklaracja to nie ma ze to i tamto
  5. kurcze to ja jakas nie dzisiejsza jestem bo nigdy nie czysciłam zębow swoim psom a zawsze miały je w idealnym stanie . Nawet weterynarz sie dziwił ze takie bielutkie i bez kamienia . moze to wynik dawania suchej karmy i dośc czesto wielkich gnatow z tzw kulką do obgryzania . Moje psiaki uwielbiaja tez chrupać suchy chlebek i marchewki . Dosć rzadko kupuje im specjalne gryzaki do czyszczenia zebów , częsciej śmierdziele suszone typu żwacze .
  6. trzymamy kciuki
  7. ja tez jestem jej fanka :loveu:
  8. rodzice

    LUNA i PRADA

    u nas juz prawie zaspy hi hi no takie małe na razie ale za to ślicznie na dworku !
  9. a u nas na tt dwa odrębne mioty zostały połaczone razem .
  10. Rysio w potrzebie - zima idzie [url]http://www.dogomania.pl/threads/74687-Psy-ozdobne-i-mini-w-potrzebie/page16?p=15793364#post15793364[/url]
  11. coś o tym wiem
  12. Boże jak ten czas leci . a dopiero co rozmawialam z taka miła pania z Niemiec ktora uświadomiła mi ,ze jest takie coś jak dogomania , potem do mnie przyjechala i przygarnęła czarnuszka który jej nieco wyblakł po czasie :razz: . No ale Asia reklamacji nie zlozyla jak widać . Dandas był szczylkiem bardzo odważnym , kochajacym jesc i masywnie wygladajacym stad jego drugie imie Pudzian . Dhungusia zaś to była subtelna delikatna sunia , najmniejsza z miotu a teraz proszę mamusia pieknej gromadki . Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin :loveu:Dziewczyny ucałujcie kudłate mordki od babci Uli
  13. Didi - wyglad niewiniatka hi hi
  14. ja już jedne takie swięta miałam 24 grudnia godzina 18,05 wigilia u mnie w domu , siadamy do stolu i zaczyna sie poród . Ale bylo emocji ! Ja latalam między kuchnia , salonem a porodówka , dzieci pilnowały psa i jak krzyczały zaczyna sie to ja pedzilam na dół . O matko po prostu istne szaleństwo .
  15. Paulina fotek nie widać :placz::placz::placz:
  16. rodzice

    Meisi

    przezornie nie dziękujemy
  17. szkoda ze nie możemy każdego miotu opisywać osobno - komu to przeszkadzało ? Byłoby czytelnie . Najlepsza opcja byłaby taka jak na galerii . każdy miot mógłby mieć swój osobny temat . Dzisiaj kończymy 4 tygodnie . Bawimy się chętnie [URL="http://img253.imageshack.us/i/p1020321.jpg/"][IMG]http://img253.imageshack.us/img253/7748/p1020321.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Poznajemy swiat i siebie nawzajem [URL="http://img259.imageshack.us/i/p1020317q.jpg/"][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/897/p1020317q.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://img705.imageshack.us/i/p10203481.jpg/"][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/9537/p10203481.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] uczymy się czystosci [URL="http://img686.imageshack.us/i/p1020332f.jpg/"][IMG]http://img686.imageshack.us/img686/3829/p1020332f.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] i śpimy - a w czasie snu rośniemy [URL="http://img84.imageshack.us/i/p1020359a.jpg/"][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/8308/p1020359a.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [url]http://img84.imageshack.us/img84/4893/p1020361oz.jpg[/url] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
  18. rodzice

    Meisi

    dzięki pozdrawiam
  19. rodzice

    Meisi

    co to takie małe chodzi po pokoju i wszędzie wsadza swój maly nosek ? [URL=http://img528.imageshack.us/i/p1020317o.jpg/][IMG]http://img528.imageshack.us/img528/3054/p1020317o.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  20. [quote name='Beata+Barbie']Tutaj prawie wcale nie znają hawańczyków, pytają np. czy to przefarbowany maltańczyk :lol: Hodowli nie ma, stąd musieliśmy jechać po Barbie aż do Czech. Wybraliśmy hawańczyka głównie ze względu na jego charakter i to, że ma włos, który nie uczula (mam alergię na sierść kotów i psów, a Barbie sypia z nami w łóżku i nie mam żadnych objawów). No a poza tym uwielbiam pielęgnowanie jej włosa - czeszemy się prawie codziennie. Także mój mąż, który miał raczej obojętne podejście do psów teraz jest zakochany w Barbie i non stop ją całuje i trzyma na kolankach. No ale trzeba przyznać, że potrafiła wkraść się w jego łaski - jest niesamowitym pieszczochem i przytulanką. Hejka witamy serdecznie na forum . z tym zakochaniem sie naszych mężów w malutkim kudlatym piesku to chyba norma . U mnie to samo , Darek uwielbia to male kochane stworzonko . Barbie jest prześliczna .
  21. ciekawe jakie kolorki się urodzą
  22. Ja byłam na swiatowej w Bratysławie . To był bardzo ważny dla mnie wyjazd bo dzień przed w Bratyslawie odbywala sie europejska wystawa ras tybetańskich . Mialam więc zaliczone dwie bardzo prestizowe wystawy . Na Europejskiej moja Fibi zdobyla 3 miejsce ( oczywiscie stawka była prawie taka sama jak na swiatowce bo wiekszośc nocowała ) a na swiatowej zeszła z ringu ze wszystkimi czarnymi psami prawie bez dotkniecia . Tak samo było na ringu hawańczykow . Żaden ciemny piesek nie został nawet porządnie ogladniety . Sedzia Meisi dotknął glowe i kazal zejść , podobnie jak innym . zreszte tak bywa nie tylko na swoiatowkach , ja na zwyklej krajowej w Polsce usłyszałam na dzień dobry , wie pani ja w zasadzie nie lubie czarnych psów . Byłam wtedy z Fibi . Takie uwagi mógł zachować dla siebie . Na szczęscie jak widać na ostatnich wystawach wiekszość sedziów jest obiektywnych i oceniaja wszystkie walory psa a nie tylko jego kolor . Z drugiej strony sa tez formy przekupstwa , znajomosci itp ale to już całkiem osobny temat .
  23. cukiereczek po prostu
  24. Jedynie Oriana nie ma jeszcze domku - a dziewczyna jak malina !
  25. wyglada na to że będą 3 mioty w grudniu .
×
×
  • Create New...