-
Posts
11625 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rodzice
-
ja robię tak wchodze tutaj [url]http://imageshack.us/[/url] , klikam na Browse po prawej stronie,wybieram fotkę z komputera , ( ja zawsze przedtem zmniejszam ) jezeli nie masz zmniejszonego to klikasz zmiane rozmiaru i wybierasz np 640/480 i prześlij teraz . Czekasz na pokazanie się linkow . Jak program musi fotkę zmniejszyć to chwile to trwa . Kopiujesz kod forum i to wklejasz bezpośrednio tutaj .
-
Już jestem fanką Fagota .
-
Potrzebna pilna pomoc w wyborze karmy dla szczeniaka
rodzice replied to pikollo's topic in Terier tybetański
[quote name='pikollo']Też myślałam o oddzielnym wątku - tylko nie wiem gdzie najlepiej - w galerii czy bezpośrednio tak jak ten teraz?[/QUOTE] Najlepiej chyba w galerii chciaz tam temat bedzie mało widoczny . -
Bardzo Wam gratuluję . Sunie wygladają przeslicznie .
-
Potrzebna pilna pomoc w wyborze karmy dla szczeniaka
rodzice replied to pikollo's topic in Terier tybetański
[quote name='Dhunga']My karmimy Pro Planem i taką karmę przygotowaliśmy dla przyszłych właścicieli. Dzisiaj Maluszki dostały pierwszy raz rozmoczone kulki suchej karmy. Coś tam ciamkały.[/QUOTE] ja jeszcze nie dokarmiam , maluszki sa grubiutkie więc niczego im jeszcze nie brakuje . -
Potrzebna pilna pomoc w wyborze karmy dla szczeniaka
rodzice replied to pikollo's topic in Terier tybetański
Psiak jest prześliczny . Pikolo zróbcie dla niego osobny temat . bedziemy sledzić jego rozwój a tutaj mozemy rozmawiać o karmieniu szczeniat . Nie wiem ale tak myślę ze bedzie lepiej założyć dla malca imienny wątek . Jezeli myślicie o agility to być moze kiedyś spotkacie sie z pewna urocza panienką która również na wiosna rozpocznie szkolenie . -
oczywiscie ! wszystko opisane jest na jej watku . fotki z nowego domu [url]http://www.dogomania.pl/threads/188458-Kud%C5%82ata-Gaia-ju%C5%BC-w-nowym-domku-%29/page41[/url]
-
trochę humoru [url]http://demotywatory.pl/2256026/Niewidzialnosc[/url]
-
Monika mamy zgode mozna korzystać ze zdjęc . Kopiuj które chcesz .
-
no to zaraz do niej napiszę ale ona na weekend wyjechała do rodziny wiec trochę bedziesz musiala poczekać .
-
Potrzebna pilna pomoc w wyborze karmy dla szczeniaka
rodzice replied to pikollo's topic in Terier tybetański
Witaj Aguś ! Super ze znowu jestes z nami . Pikolo widzę ze bardzo rozsadnie podchodzicie do sprawy zakupu psa . Mam nadzieję ze zycie z tybetem przyniesie Wam tyle samo radości co nam wszystkim . Czekamy z niecierpliwością na relacje z pierwszych chwil w waszym domu . -
Sliczna , wesoła kudłata mordka . Widzę ze i ogonek zawinięty w rogalik jak u tt. Jak się wabi Twój psiak ?
-
[quote name='Hawanka']Moja znajoma robiła Fotki ale mąz niechcąco wykasował wiec pedrusia nie ma ;( Ale Ulu powinna byc foteczka jak pedro rozmyśla na stoliku :D[/QUOTE] nie dostałam takiej fotki , a kto robił , kolezanka w sukience czy spodniach ?
-
Niestety Pedruś na lepsze fotki się nie załapał bo nasza pani fotograf nie zorientowała sie że wszedł na ring hawańczyk i po prostu nie zdążyła . Przykro mi bardzo . Wstawiajac fotki Meisi 3 razy musialam je poprawiać bo myliłam ja z Arabelką , całe szczęscie ze ringówki były innych kolorów .
-
Czas na Meisi [URL="http://img443.imageshack.us/i/img4496o.jpg/"][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/7866/img4496o.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://img560.imageshack.us/i/img4497.jpg/"][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/2600/img4497.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://img181.imageshack.us/i/img4521l.jpg/"][IMG]http://img181.imageshack.us/img181/1662/img4521l.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://img576.imageshack.us/i/img4426hawan.jpg/"][IMG]http://img576.imageshack.us/img576/663/img4426hawan.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img214.imageshack.us/i/img4504w.jpg/][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/3513/img4504w.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
-
ja nie jestem autorka tych ostatnich zdjęc ale były robione na moja prośbe więc sadzę że nie bedzie problemu . Fotki robiła kolezanka koleżanki , zapytam jeszcze zeby sie upewnić ale sądzę ze nie będzie problemu . Zaraz wstawie reszte przysłanych mi fotek .
-
fotki z lepszego sprzetu - dziękuję bardzo koleżance Arabelka [URL="http://img149.imageshack.us/i/img4483l.jpg/"][IMG]http://img149.imageshack.us/img149/4315/img4483l.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://img827.imageshack.us/i/img4485p.jpg/"][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/7617/img4485p.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://img23.imageshack.us/i/img4486n.jpg/"][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/4714/img4486n.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://img703.imageshack.us/i/img4515.jpg/"][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/1724/img4515.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://img442.imageshack.us/i/img4518pw.jpg/"][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/6624/img4518pw.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://img602.imageshack.us/i/img4524.jpg/"][IMG]http://img602.imageshack.us/img602/2815/img4524.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
-
witamy , serdecznie , pochwal się swoim psiakiem
-
Potrzebna pilna pomoc w wyborze karmy dla szczeniaka
rodzice replied to pikollo's topic in Terier tybetański
Ja i córka mamy stwierdzoną astme i alergię na psy i koty .Wnuczka i synowa sa silnymi alergikami na alergeny wziewne . Kiedyś kiedy choroba była bardzo nasilona , mieszkala z nami suczka posokowca bawarskiego . Bardzo kochana i przytulaśna sunia . Pobraliśmy próbki siersci naszych zwierząt i zawieźliśmy do badania . Okazało się ze z córka reagujemy tylko na posokowca , tybety dla nas okazały się bezpieczne . Mielismy ogromny sentyment dla naszej Hany ale niestety nie mogliśmy sobie po niej zostawić szczeniaka . W tej chwili mieszka z nami jeszcze mała hawanka , na szczęscie okazała się takze dla nas antyalergiczna . moge wnioskować ze psy z włosem , nie liniejace sa bezpieczniejsze niz krotkowlose . To tyle z mojego doświadczenia . -
Potrzebna pilna pomoc w wyborze karmy dla szczeniaka
rodzice replied to pikollo's topic in Terier tybetański
kolorki moje ulubione . W takim razie czekamy z niecierpliwością . -
Dziękujemy bardzo , my tez teraz zrobimy sobie dłuższa przerwe , tez bedzie nam brakowalo takich spotkań .
-
Potrzebna pilna pomoc w wyborze karmy dla szczeniaka
rodzice replied to pikollo's topic in Terier tybetański
ja karmię eukanubą , kiedys boshem .Tak jak pisze Kasia daj pieskowi przywyknac do was , niech się pozbedzie stresu bo jak zaraz zmienisz karme i beda sensacje żoładkowe to nie bedziesz pewna czy to stres czy karma . Na łapki nigdy nic nie stosowałam tylko wycinalam włoski między opuszkami . Grzebień taki jak piszesz , pudlówka tez . Z jakiej hodowli pochodzi Twoje maleństwo ? To chlopczyk czy dziewczynka ? -
Iwonko na drugim zdjeciu od gory w ostatniej serii zdjec , kolo mnie w tle stoi pani ktora kupiła od ciebie suczke - ma ja w ramionach , to czarna sunia po Badiku . Zreszta zaraz wstawię lepsze zdjecie [URL=http://img530.imageshack.us/i/p1010947e.jpg/][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/4027/p1010947e.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Mała jest bardzo ładna tylko obcięta . Namawiałyśmy tę panią na wystawy , moze się skusi w przyszłym roku .
-
[URL=http://img594.imageshack.us/i/img0801px.jpg/][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/2648/img0801px.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img294.imageshack.us/i/img0803t.jpg/][IMG]http://img294.imageshack.us/img294/9476/img0803t.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img263.imageshack.us/i/img0808yo.jpg/][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/4607/img0808yo.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img513.imageshack.us/i/img0813j.jpg/][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/1830/img0813j.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img824.imageshack.us/i/img0817mr.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/3074/img0817mr.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img225.imageshack.us/i/img0818l.jpg/][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/9030/img0818l.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
nowe foteczki ale ciagle tej zlej jakosci [URL=http://img269.imageshack.us/i/img0788ty.jpg/][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/3628/img0788ty.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img825.imageshack.us/i/img0791pw.jpg/][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/8266/img0791pw.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img560.imageshack.us/i/img0793x.jpg/][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/1226/img0793x.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img243.imageshack.us/i/img0796p.jpg/][IMG]http://img243.imageshack.us/img243/7803/img0796p.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img696.imageshack.us/i/img0798ld.jpg/][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/2266/img0798ld.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]