-
Posts
11625 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rodzice
-
Poród równo z Meisunia . Ale się bedzie dzialo ho ho !
-
Generalnie miot jest na O i własciciele Yoko sugerowali wpis do rodowodu Ono Yoko aby wszystkie miały to O na poczatku ale brzmi to jakoś nie tak więc ta jedna sunia bedzie miala troszkę inaczej . Mogę jeszcze napisać ze Ozi wybierana byla pod kątem przydatnosci do agility . Mala bedzie trenowała juz od wiosny i mam nadzieje ze bedziemy ogladać ja na podium nie raz . zreszta najwazniejsze jest to aby przy tym dobrze się bawila .Ozi jest suczka o lzejszej budowie , bardzo energiczna i zaznacza juz swój charakterek .
-
żal mi tylko tej pani której pupil zjadł sukienkę , reszta to po prostu śmiech na sali .
-
Potrzebna pilna pomoc w wyborze karmy dla szczeniaka
rodzice replied to pikollo's topic in Terier tybetański
musze sprawdzić moja -
Przedstawiamy się Orson [URL="http://img17.imageshack.us/i/p1020276zg.jpg/"][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/4536/p1020276zg.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Oriana [URL="http://img139.imageshack.us/i/p1020222u.jpg/"][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/4986/p1020222u.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Yoko Ono [URL="http://img440.imageshack.us/i/p1020259q.jpg/"][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/2508/p1020259q.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Ozi Fortuna [URL="http://img337.imageshack.us/i/p1020260.jpg/"][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/6168/p1020260.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
-
Przedstawiamy się Orson [URL=http://img17.imageshack.us/i/p1020276zg.jpg/][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/4536/p1020276zg.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Oriana [URL=http://img139.imageshack.us/i/p1020222u.jpg/][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/4986/p1020222u.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Yoko Ono [URL=http://img440.imageshack.us/i/p1020259q.jpg/][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/2508/p1020259q.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Ozi Fortuna [URL=http://img337.imageshack.us/i/p1020260.jpg/][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/6168/p1020260.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
To i my się chwalimy małe tt urodzone 25 październik , 1 piesek 3 sunie [URL=http://img816.imageshack.us/i/p1010967.jpg/][IMG]http://img816.imageshack.us/img816/2250/p1010967.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Słuchajcie jak Meisi będzie w kondycji a Wy pojedziecie gdzies na południe to chetnie sie zabiore z Wami bo chyba Poznań bedzie lezał na Waszym szlaku co ?
-
kiteczek nie noszą ?
-
bardzo ładne te brązowe psy , szkoda ze nie sa uznawane .Moze kiedyś to się zmieni .
-
no to teraz Asiu mnie załatwilaś - obiadu rodzina mieć nie bedzie - zamiast przy garach czas milo spędzę przy komputerze hi hi
-
dla nas to chyba za szybko po szczeniakach .
-
Kurcze ale Wam zazdroszczę , moze weźmiecie mnie w bagaż podręczny ? Monia widziałam ze dysponujesz dość dużą walizka ! ;)
-
Jak większośc już wie , juz jakiś czas jesteśmy po szczęsliwych narodzinach . Maluszki przyszły na swiat 25 października dokladnie w tym samym dniu co dzieci Dhungusi u Kolekcjonerow Szczęścia . Tak wiec w tym samym czasie rodziły się wnuki jak i dzieci Akiry . Nie muszę chyba pisać jak goracy był wtedy nasz telefon . Maluszki rosną zdrowo , sa grubiutkie i bardzo żywotne . Toczą już pierwsze walki , szczekają , warczą i zaczynaja dbać o czystość na swoim poslaniu tzn , wychodza poza kocyk aby sie załatwić . Mamy 1 chłopczyka i 3 dziewuszki [URL=http://img181.imageshack.us/i/img4744.jpg/][IMG]http://img181.imageshack.us/img181/1226/img4744.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img526.imageshack.us/i/p1010967v.jpg/][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/3668/p1010967v.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
następne , przepiekne , młode tt - podobne cudo czeka na swoje miejsce w życiu [url]http://www.dogomania.pl/threads/195894-Afro-kud%C5%82aty-idea%C5%82!-%29-Uwaga!-kradnie-serca-na-quot-dzie%C5%84-dobry-%29[/url]
-
Afro - kudłaty ideał! :-) [Uwaga! - kradnie serca na "dzień dobry ;-)]
rodzice replied to Mantis's topic in Już w nowym domu
wstawię go do nas , moze komuś wpadnie w oko , jezeli chcecie oczywiscie zeby wpadł ? -
na światówce na której była Meisi sędziemu nie podobały się czarne niestety . Wywalał je od razu z ringu nawet nie ogladajac . Szkoda !
-
[quote name='ann1']Ogromne gratulacje . A kto zostanie szczęśliwym tatusiem?[/QUOTE] Tatusiem zostanie Borys Białe Bursztynki - obydwoje tracili dziewictwo hi hi wiec bedzie to nasz prawdziwie dziewiczy miot tutaj na fotce Borysek po lewej [URL=http://img189.imageshack.us/i/1003632k.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/7509/1003632k.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Rany ale fajnie . Będe strasznie mocno trzymala za was kciuki ! Tylko błagam zasypcie nas fotkami . No i Paryż ehhhhhhh !
-
Z nauka tolerancji ręki robisz bardzo dobrze , w domu musial z rodzeństwem walczyć o przysmaki i dlatego tak sie zachował . To zresztą naturalny odruch psa . Najgorzej jest z obrona kosci . zrób tak kup 2 kosci i co jakiś czas jak bedzie jadł jedna to podstaw mu pod nos druga , wtedy zainteresuje sie ta podstawianą i odda bez przeszkod swoja . Rób czesto takie podmianki . Co do siusiania to weź mokra gazete od jego moczu i połóż na dworze ( jak nie chcesz śmiecić to potrzyj trawe jego zapachem ) tam gdzie chcesz zeby sie załatwiał . Psiak poczuje sie pewniej jak poczuje zapach swojego moczu i łatwiej mu bedzie przelamać strach przed zaznaczenim obcego terenu . Na razie wiecej pracuj z przysmakami , dopiero jak bedzie wielokrotnie prawidlowo reagował wprowadzaj tylko nagrode slowną .
-
minimalnie bedzie 4 , ale prawdopodobnie więcej . Za gratki przezornie nie dziękujemy .
-
Dziękuje bardzo , Meisunia bedzie miała kilkoro dzieci , na razie zdrowiutkie z silnymi serduszkami . Meisi troszke juz przybrala na wadze , waży 5,3 kg .
-
dzisiaj byliśmy z Meisi u lekarza . Maleństwu ostatnio troszke powiekszył się brzuszek . Zrobiliśmy USG i oto co tam zobaczyliśmy [URL=http://img573.imageshack.us/i/p1020210.jpg/][IMG]http://img573.imageshack.us/img573/9426/p1020210.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] w okolicach Bozego Narodzenia zrobi się u nas podwójnie światecznie .
-
jak wkleisz kod forum czyli 4 ty od góry to powinny na forum pokazać się zdjecia a nie linki . Pamietaj ze jednorazowo w jednej wiadomosci można na dogomanii wstawić 5 zdjęc . Jak chcesz edytować swój post to musisz kliknąc 2 razy inaczej nic nie działa .