Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. Poród równo z Meisunia . Ale się bedzie dzialo ho ho !
  2. Generalnie miot jest na O i własciciele Yoko sugerowali wpis do rodowodu Ono Yoko aby wszystkie miały to O na poczatku ale brzmi to jakoś nie tak więc ta jedna sunia bedzie miala troszkę inaczej . Mogę jeszcze napisać ze Ozi wybierana byla pod kątem przydatnosci do agility . Mala bedzie trenowała juz od wiosny i mam nadzieje ze bedziemy ogladać ja na podium nie raz . zreszta najwazniejsze jest to aby przy tym dobrze się bawila .Ozi jest suczka o lzejszej budowie , bardzo energiczna i zaznacza juz swój charakterek .
  3. żal mi tylko tej pani której pupil zjadł sukienkę , reszta to po prostu śmiech na sali .
  4. Przedstawiamy się Orson [URL="http://img17.imageshack.us/i/p1020276zg.jpg/"][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/4536/p1020276zg.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Oriana [URL="http://img139.imageshack.us/i/p1020222u.jpg/"][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/4986/p1020222u.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Yoko Ono [URL="http://img440.imageshack.us/i/p1020259q.jpg/"][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/2508/p1020259q.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Ozi Fortuna [URL="http://img337.imageshack.us/i/p1020260.jpg/"][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/6168/p1020260.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
  5. Przedstawiamy się Orson [URL=http://img17.imageshack.us/i/p1020276zg.jpg/][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/4536/p1020276zg.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Oriana [URL=http://img139.imageshack.us/i/p1020222u.jpg/][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/4986/p1020222u.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Yoko Ono [URL=http://img440.imageshack.us/i/p1020259q.jpg/][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/2508/p1020259q.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Ozi Fortuna [URL=http://img337.imageshack.us/i/p1020260.jpg/][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/6168/p1020260.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  6. To i my się chwalimy małe tt urodzone 25 październik , 1 piesek 3 sunie [URL=http://img816.imageshack.us/i/p1010967.jpg/][IMG]http://img816.imageshack.us/img816/2250/p1010967.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  7. Słuchajcie jak Meisi będzie w kondycji a Wy pojedziecie gdzies na południe to chetnie sie zabiore z Wami bo chyba Poznań bedzie lezał na Waszym szlaku co ?
  8. kiteczek nie noszą ?
  9. bardzo ładne te brązowe psy , szkoda ze nie sa uznawane .Moze kiedyś to się zmieni .
  10. no to teraz Asiu mnie załatwilaś - obiadu rodzina mieć nie bedzie - zamiast przy garach czas milo spędzę przy komputerze hi hi
  11. dla nas to chyba za szybko po szczeniakach .
  12. Kurcze ale Wam zazdroszczę , moze weźmiecie mnie w bagaż podręczny ? Monia widziałam ze dysponujesz dość dużą walizka ! ;)
  13. Jak większośc już wie , juz jakiś czas jesteśmy po szczęsliwych narodzinach . Maluszki przyszły na swiat 25 października dokladnie w tym samym dniu co dzieci Dhungusi u Kolekcjonerow Szczęścia . Tak wiec w tym samym czasie rodziły się wnuki jak i dzieci Akiry . Nie muszę chyba pisać jak goracy był wtedy nasz telefon . Maluszki rosną zdrowo , sa grubiutkie i bardzo żywotne . Toczą już pierwsze walki , szczekają , warczą i zaczynaja dbać o czystość na swoim poslaniu tzn , wychodza poza kocyk aby sie załatwić . Mamy 1 chłopczyka i 3 dziewuszki [URL=http://img181.imageshack.us/i/img4744.jpg/][IMG]http://img181.imageshack.us/img181/1226/img4744.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img526.imageshack.us/i/p1010967v.jpg/][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/3668/p1010967v.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  14. następne , przepiekne , młode tt - podobne cudo czeka na swoje miejsce w życiu [url]http://www.dogomania.pl/threads/195894-Afro-kud%C5%82aty-idea%C5%82!-%29-Uwaga!-kradnie-serca-na-quot-dzie%C5%84-dobry-%29[/url]
  15. wstawię go do nas , moze komuś wpadnie w oko , jezeli chcecie oczywiscie zeby wpadł ?
  16. na światówce na której była Meisi sędziemu nie podobały się czarne niestety . Wywalał je od razu z ringu nawet nie ogladajac . Szkoda !
  17. po prostu elegancik
  18. rodzice

    Meisi

    [quote name='ann1']Ogromne gratulacje . A kto zostanie szczęśliwym tatusiem?[/QUOTE] Tatusiem zostanie Borys Białe Bursztynki - obydwoje tracili dziewictwo hi hi wiec bedzie to nasz prawdziwie dziewiczy miot tutaj na fotce Borysek po lewej [URL=http://img189.imageshack.us/i/1003632k.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/7509/1003632k.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  19. Rany ale fajnie . Będe strasznie mocno trzymala za was kciuki ! Tylko błagam zasypcie nas fotkami . No i Paryż ehhhhhhh !
  20. Z nauka tolerancji ręki robisz bardzo dobrze , w domu musial z rodzeństwem walczyć o przysmaki i dlatego tak sie zachował . To zresztą naturalny odruch psa . Najgorzej jest z obrona kosci . zrób tak kup 2 kosci i co jakiś czas jak bedzie jadł jedna to podstaw mu pod nos druga , wtedy zainteresuje sie ta podstawianą i odda bez przeszkod swoja . Rób czesto takie podmianki . Co do siusiania to weź mokra gazete od jego moczu i połóż na dworze ( jak nie chcesz śmiecić to potrzyj trawe jego zapachem ) tam gdzie chcesz zeby sie załatwiał . Psiak poczuje sie pewniej jak poczuje zapach swojego moczu i łatwiej mu bedzie przelamać strach przed zaznaczenim obcego terenu . Na razie wiecej pracuj z przysmakami , dopiero jak bedzie wielokrotnie prawidlowo reagował wprowadzaj tylko nagrode slowną .
  21. rodzice

    Meisi

    minimalnie bedzie 4 , ale prawdopodobnie więcej . Za gratki przezornie nie dziękujemy .
  22. rodzice

    Meisi

    Dziękuje bardzo , Meisunia bedzie miała kilkoro dzieci , na razie zdrowiutkie z silnymi serduszkami . Meisi troszke juz przybrala na wadze , waży 5,3 kg .
  23. rodzice

    Meisi

    dzisiaj byliśmy z Meisi u lekarza . Maleństwu ostatnio troszke powiekszył się brzuszek . Zrobiliśmy USG i oto co tam zobaczyliśmy [URL=http://img573.imageshack.us/i/p1020210.jpg/][IMG]http://img573.imageshack.us/img573/9426/p1020210.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] w okolicach Bozego Narodzenia zrobi się u nas podwójnie światecznie .
  24. jak wkleisz kod forum czyli 4 ty od góry to powinny na forum pokazać się zdjecia a nie linki . Pamietaj ze jednorazowo w jednej wiadomosci można na dogomanii wstawić 5 zdjęc . Jak chcesz edytować swój post to musisz kliknąc 2 razy inaczej nic nie działa .
×
×
  • Create New...