Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. rodzice

    Meisi

    moje snieżyneczki grubiutkie [URL=http://img255.imageshack.us/i/p1030003w.jpg/][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/3926/p1030003w.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img839.imageshack.us/i/p1030006v.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/6022/p1030006v.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img715.imageshack.us/i/p1030008f.jpg/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/2474/p1030008f.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  2. rodzice

    Meisi

    tak oczka juz otwarte ale to straszne śpiochy , bardzo malo aktywne i nie moge ustrzelic im zadnej fotki z otwartymi oczkami , a wygladaja slicznie . jestem zaskoczona ze tak szybko wybarwily im sie noski . zwlaszcza sunia ma bardzo ciemna oprawe .
  3. Faktycznie Fafciu patrzy z taka minka jakby mówil że jeszcze nie pora na fotki
  4. rodzice

    Meisi

    dzisiaj moje kremowe kluski kończa 15 dni [URL=http://img143.imageshack.us/i/p1020977m.jpg/][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/5764/p1020977m.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] hawankowy Tomcio Paluszek galopuje przez sen [URL=http://img23.imageshack.us/i/p1020980u.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/1746/p1020980u.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  5. trzymam kciuki zebyscie nie pogubili szczeniorkow w sniegu . Lepiej chyba wychodzic z psem na smyczy , przytnajmniej w zadna dziure nie wejdzie . Ja w mrozy musialam nurkowac do budy . meisi wlasnie tam na oblodzonych deskach ( buda zima nieczynna ) chciała urodzic . dzisiaj moje kremowe kluski kończa 15 dni [URL=http://img143.imageshack.us/i/p1020977m.jpg/][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/5764/p1020977m.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] hawankowy Tomcio Paluszek galopuje przez sen [URL=http://img23.imageshack.us/i/p1020980u.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/1746/p1020980u.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  6. jest w typie tt , juz go do nas wkleilam .
  7. Muszę sie pochwalić . Córka Fibi Nikhita z Akacjowej Doliny mieszkajaca w Moskwie na swojej pierwszej wystawie w klasie młodzieży ( a drugiej w życiu ) w wieku 9 miesiecy zdobyla tytuły CW, CACJun, BOS, BOB [URL="http://img152.imageshack.us/i/nikhita.jpg/"][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/7783/nikhita.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] To juz drugi sukces tej młodziutkiej suni . Na swojej pierwszej wystawie zdobyla tytuł najpiekniejsze szczenię a w finalach znalazla sie w pierwszej czwórce . [URL=http://img402.imageshack.us/i/nikhita1.jpg/][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/6199/nikhita1.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Sędziowie zachwycaja sie jej mocna budowa , piękna głowa i ruchem . po prostu pękam z dumy !
  8. nie wiem , jak bedzie malutki to nic sie nie stanie . Mikrusek w dorosłym zyciu waży polowe wagi docelowej tt , no ale on miał trudny start a temu tfu tfu nic nie jest wiec kto wie ? Ten miot jest na P moze go nazwę Paluszek Tomasz ?
  9. rodzice

    Meisi

    i juz w zadnym wypadku nie moge p[owiedzieć ze podobne do szczurków hi hi , mordeczki moje kochane
  10. przemęczona mloda mamusia zasypia podczas picia [URL="http://img822.imageshack.us/i/p1020973t.jpg/"][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/1258/p1020973t.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] :lol: [URL="http://img263.imageshack.us/i/p1020974h.jpg/"][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/9610/p1020974h.jpg[/IMG][/URL] piją , śpią a i tak różnie rosną - bedziemy mieli miniaturkę hawańczyka - alez to bedzie slodziak [URL="http://img530.imageshack.us/i/p10209751.jpg/"][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/8553/p10209751.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
  11. rodzice

    Meisi

    przemęczona mloda mamusia zasypia podczas picia [URL=http://img822.imageshack.us/i/p1020973t.jpg/][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/1258/p1020973t.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] :lol: [URL=http://img263.imageshack.us/i/p1020974h.jpg/][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/9610/p1020974h.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] największy i najmniejszy synuś [URL=http://img530.imageshack.us/i/p10209751.jpg/][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/8553/p10209751.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  12. rodzice

    Meisi

    Wczoraj na spacerku w Meisi odezwała sie zyłka myśliwska - pewna szara myszka miała pecha . Byliśmy swiadkami szalonej gonitwy na oblodzonym polu Myszka była bardzo dzielna ale ciągle czuła oddech Meisi na swoim zadku [URL=http://img338.imageshack.us/i/p1020963n.jpg/][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/6420/p1020963n.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] niestety nie zdażylismy dobiec . Wkrótce bylo po wszystkim a zaskoczona Meisi zaciekle szczekała na martwe stworzonko jakby była zla ze lezy a nie biegnie dalej - bylo przeciez tak fajnie [URL=http://img291.imageshack.us/i/p1020964c.jpg/][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/7449/p1020964c.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img697.imageshack.us/i/p1020966i.jpg/][IMG]http://img697.imageshack.us/img697/6231/p1020966i.jpg[/IMG][/URL] Nie ma to jak szalony galop przez pola [URL=http://img715.imageshack.us/i/p1020969b.jpg/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/9275/p1020969b.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  13. rodzice

    Meisi

    jemy w kazdej pozycji [URL=http://img844.imageshack.us/i/p1020858x.jpg/][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/4103/p1020858x.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img529.imageshack.us/i/p1020857o.jpg/][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/1950/p1020857o.jpg[/IMG][/URL] i już nie jesteśmy białe [URL=http://img141.imageshack.us/i/p1020950f.jpg/][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/1259/p1020950f.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  14. rodzice

    Meisi

    moje maluszki zmieniaja kolorki , wyglada na to ze nie bedą biale tylko kremowe . niektóre maja juz widoczne kremowe łaty .
  15. Nolan płeć: pies wiek: 1 rok rasa: mieszaniec boks: 1 numer: 1653/10 miasto: Szczecin sterylizacja: nie szczepienia: tak odrobaczenie: nie opis: Pies trafił do naszego Schroniska 08.12.2010, został do nas doprowadzony z ul.Brzozowskiego. [URL=http://img3.imageshack.us/i/62078.jpg/][img]http://img3.imageshack.us/img3/812/62078.jpg[/img][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] kontakt: Zakład Usług Komunalnych ul. Ku Słońcu 125A 71-080 Szczecin Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie al. Wojska Polskiego 247 Szczecin 71-346 . telefon interwencyjny całodobowy 91 487 02 81 lub Dyżurny Techniczny Miasta 1 96 56
  16. to raczej terier rybetański niz hawańczyk bo ma dłuższe nogi , wkleje go do nas
  17. to ja pierwsza gratuluję !Piąteczka tak jak u mnie - życzę zeby się zdrowo chowały .
  18. a u nas spokojniej , maluszki tylko piją i spia juz bez krzyków . Meisi jeszcze drapie i kopie ale robi to bardzo sporadycznie . niestety teraz tak pilnuje szczeniat ze każdy szmer czy ruch pare metrów dalej powoduje atak piskliwego szczekania . Mój mąż juz wielokrotnie podskakiwał na kanapie hi hi .
  19. rodzice

    życzenia

    znalazłam fajny wierszyk w necie Tradycyjnie jak co roku sypią się życzenia wokół. Większość życzy świąt obfitych i prezentów znakomitych, a ja życzę, moi mili, byście święta te spędzili tak jak każdy sobie marzy, że mu kiedyś się przydarzy. Może cicho bez hałasu wyjeżdżając gdzieś do lasu, może w gronie swoich bliskich jedząc karpia z wspólnej miski, może gdzieś tam w ciepłym kraju czując się jak Adam w raju, może lepiąc gdzieś bałwana, jeśli śnieg popada z rana. Może tak jak to lubicie licząc dziury na suficie, sami zresztą chyba wiecie, gdzie najlepiej się czujecie. Takie dla Was mam życzenia w dniu Bożego Narodzenia.
  20. gratulacje śliczne maluszki
  21. rodzice

    życzenia

    [URL=http://img524.imageshack.us/i/31783313.jpg/][IMG]http://img524.imageshack.us/img524/4770/31783313.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] tybetkowo hawankowe życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia .
  22. rodzice

    Meisi

    he he mówisz że dziewczynki były diabełkami , spójrz na filmik z moimi malutkimi terierkami - aktywne to właśnie sunie a majacy wszystko w poważaniu to chłopczyk . Dobra reklama dla potencjalnych kupujacych sobie psa do towarzystwa hi hi . [url]http://www.youtube.com/watch?v=w0AyhWykHRA[/url] co do Meisi to uspokoiła sie już , nawet raz zaryzykowalam i zostawiłam ja sama na godzinę i o dziwo szczenieta były na legowisku a w domu panował spokój . Widocznie hormony się uspokoiły a ona stwierdziła ze nie trzeba chować już dzieci gdzie sie da i sa bezpieczne .
  23. a faktycznie , same sie tak porozkladaly a dziewusia w srodeczku jak to rodzyneczka .
  24. moje biale male co nieco [URL=http://img440.imageshack.us/i/p1020887sb.jpg/][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/4273/p1020887sb.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  25. serdecznie gratuluję , piekne kolorki
×
×
  • Create New...