-
Posts
11625 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rodzice
-
Miło mi zakomunikować ze około 20 października pojawi sie nowy miot T.T. Rodzicami majacych urodzić się szczeniat jest Akira Hoksa Rex i Boss Subansuri . [URL="http://img821.imageshack.us/i/bossakira1.jpg/"][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/1861/bossakira1.jpg[/IMG][/URL] Obydwoje rodzice wolni od dysplazji , Boss przebadany w kierunku CCL i PLL - w obydwóch przypadkach wolny od tych chorób . Akira byla wczoraj na usg , ciąża przebiega prawidlowo . Rodzice byli bardzo zaangażowani - bywało tak [URL=http://img715.imageshack.us/i/p1010417a.jpg/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/5689/p1010417a.jpg[/IMG][/URL] jak również tak [URL=http://img707.imageshack.us/i/p1010429z.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/9428/p1010429z.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
super ze bedzie nowy maluch na dogo .
-
cały czas widze w niej sobowtóra mojej Fibi tylko z krótszymi nózkami . Całuski dla małej
-
najnowsze fotki Nikhity w albumie na facebooku [url]http://www.facebook.com/album.php?aid=6616&id=100000938978979[/url] a tutaj Nabarunek - odwiedził nas kilka dni temu [URL=http://img826.imageshack.us/i/p1010591e.jpg/][IMG]http://img826.imageshack.us/img826/603/p1010591e.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img442.imageshack.us/i/p1010596g.jpg/][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/5712/p1010596g.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] jest śliczny , ma piekny prosty wlos a zgryz - marzenie . W przyszłym roku pokaze się na kilku wystawach , tylko musi nauczyc się chodzić na ringówce . W tej chwili chodzi w szelkach wiec jego państwo musza go przyzwyczaić do obrozy . [URL=http://img826.imageshack.us/i/p1010587i.jpg/][IMG]http://img826.imageshack.us/img826/2779/p1010587i.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
ja też zachecam Cię do zagranicznych wystaw , zwłaszcza ze masz co pokazać . Działeczka sliczna , piękne krzewy , ja w moim lesie wielokrotnie dosadzałam cos innego niz sosny i brzozy ale niestety zbyt słaba ziemia a moze cos nie tak z ph , no w kazdym bądź razie krzaczki zyja ale nie rosna niestety .
-
Jeżeli sie nie uda a juz nastawiłas się na małą to moze przemyśl adopcje tej suni [url]http://www.dogomania.pl/threads/188458-Kud%C5%82ata-Gaia-szuka-najlepszego-domku[/url]..
-
Burano zapewne masz telefon do tej pani , moze zadzwoń do niej i wyjasnij ze bardzo sie przejmujesz i stad te pytania to przeciez normalne w takiej sytuacji ze chcesz wiedzieć o psiaku jak najwiecej . Nie odpuszczaj bo widzę ze jestes osoba odpowiedzialna i chyba sunia mialaby u ciebie dobrze . Sam fakt ze jesteś tutaj z nami i pytasz o rózne sprawy bardzo dobrze o Tobie swiadczy . Co do ciąży urojonej to nie przejmuj sie sa na to sposoby , wiecej spacerow , dieta niskobiałkowa , zabranie zabawek itp . Generalnie mozna tez sunie wysterylizować jezeli to bedzie sie powtarzało . nie rezygnuj , zadzwoń , na spokojnie porozmawiaj . Trzymam kciuki .
-
Super dziewczyny , ja tez w koncu muszę się zmobilizować i zrobic jakiś bazarek na kudłate .
-
witaj Afik , ja tez zachecam do wystaw bo generalnie ja juz jezdżę tylko po to zeby sie spotkac z dziewczynami . Wystawa w Zielonej okazala sie fantastycznym piknikiem na świezym powietrzu przy pieknej pogodzie przy kawce i ciachach ( dzięki Kasi i Gosi ) . Milo bylo spotkać się z Leneczka i jej pańcią , byla tez Agnieszka tylko bez Dizelka za to z całą rodzinka , Renatka ( też bez psiaka ) . Najważniejsze to nie podchodzić do wystaw jak do czegoś najwazniejszego na swiecie tylko dobrze sie przy tym bawic . i przy okazji tez mam nadzieje ze kiedyś sie spotkamy w realu .
-
[quote name='ann1']Gratulacje dla Meisi. Bez względu na opis i tak jest piękna. Przyznam się , że jak szukaliśmy pieska dla siebie galeria Meisi pomogła nam w podjęciu decyzji.[/QUOTE] ja równiez dzieki dogomanii zdecydowalam się ostatecznie na hawańczyka i nie żałuję - zakochani jestesmy wszyscy bez wyjatku i juz wiemy ze Meisi nie bedzie naszym jedynym hawańczykiem w domu .
-
[quote name='ann1gorszapolowa']Dziękuję w imieniu żony i swoim za miłe słowa. Plany wystawowe na ten rok mamy już ustalone. Październik - Legionowo, listopad międzynarodowa - Kielce, a kończymy Legionowem w grudniu.[/QUOTE] a Poznań ?
-
tak była cała 1 sztuka tak jak u nas
-
[URL=http://img214.imageshack.us/i/p1010656o.jpg/][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/5782/p1010656o.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img697.imageshack.us/i/p1010658z.jpg/][IMG]http://img697.imageshack.us/img697/1531/p1010658z.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Na wystawie w Zielonej Górze z kumplem Bossem Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://img707.imageshack.us/i/p1010648q.jpg/"][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/2152/p1010648q.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://img203.imageshack.us/i/p1010614o.jpg/"][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/1442/p1010614o.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] buzi buzi od Bossa [URL="http://img715.imageshack.us/i/p1010617i.jpg/"][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/2976/p1010617i.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://img821.imageshack.us/i/p10106481.jpg/"][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/1118/p10106481.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img547.imageshack.us/i/p1010676w.jpg/][IMG]http://img547.imageshack.us/img547/2425/p1010676w.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] ta jasniutka sunia to Lhenah - pochodzi z mojej hodowli Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
-
I juz po wystawie , pogoda rewelacyjna , humory znakomite a wystawa zamieniła się w bardzo fajny piknik w lesie w sympatycznym towarzystwie . Meisunia wrócila do domku ze zlotem i ocena doskonałą ale bez CWC bo przesympatyczny sędzia stwierdził ze ma" lekko przebudowany zad " hi hi a w następnym zdaniu napisał ze jest " dobry tył " . Nic to ta wystawa byla traktowana czysto towarzysko teraz kilka fotek [URL=http://img84.imageshack.us/i/p1010618o.jpg/][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/7493/p1010618o.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img42.imageshack.us/i/p1010622z.jpg/][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/8972/p1010622z.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img16.imageshack.us/i/p1010624u.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/2286/p1010624u.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img32.imageshack.us/i/meisi6.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/6818/meisi6.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img248.imageshack.us/i/meisi5.jpg/][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/7121/meisi5.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img831.imageshack.us/i/p1010650t.jpg/][IMG]http://img831.imageshack.us/img831/8189/p1010650t.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Ale bedzie wesoło . Mam nadzieje ze bedzie nas bardzo dużo i poznamy sie lepiej .
-
Asiu filmik juz ci sie otwiera ? Fajna jest zwłaszcza koncowka . Rewelacyjne rozwiazanie aby pies nie nudził sie kiedy jest sam w domu . Teraz przyznje się bez bicia - gapa ze mnie straszna , piszę ze fotki sa w temacie psiaka a nie wstawilam linku . Juz się poprawiam [url]http://www.dogomania.pl/threads/192307-2-letni-entlebucher-z-silnym-l%C4%99kiem-separacyjnym-szuka-dobrego-domu[/url]
-
W pierwszym dniu wystawy Meisi zgłoszona w klasie pośredniej , w drugim dniu w otwartej .
-
Asiu fotki juz sa i więcej danych równiez - uzupełnilam w jego temacie . Na dzień dzisiejszy mam bardzo zainteresowana rodzinę , ktora pojedzie zobaczyć psiaka w przyszłym tygodniu . Z rozmow wynika ze psiak miałby wszystko czego mu potrzeba , ale jeszcze nie przesadzajmy sprawy bo ci państwo musza przypaść do gustu dotychczasowym wlascicielom . Są to ludzie z polecenia , wiec mam nadzieje ze wszystko skończy sie dla psa jak najlepiej . Pies ma piekny rodowód , obydwoje rodzice z tytułem intera . Rodziców znam , to piekne psy z rewelacyjnym charakterem . Zainteresowana pieskiem rodzina mysli go wystawiać , oferuje mu duzy dom z ogrodem , spacery w lesie i calodobową obecność człowieka w domu . Teraz tylko trzymajmy kciuki zeby adopcja doszła do skutku .
-
Cos drgnęlo w temacie . A tutaj filmik instruktażowy , dla mnie rewelacyjny ostatni fragment filmu :lol: [url]http://www.youtube.com/watch?v=gPXSs-6qRFc[/url]
-
Wczoraj mialam telefon od zainteresowanego pana . Prawdopodobnie doszło lub dojdzie w najbliższym czasie do spotkania . Niestety nie mozna bylo wczoraj dodzwonic sie do włascicieli psa . Jak tylko bede wiedziala cos konkretnego zaraz dam znać . Na razie po wstępnej rozmowie warunki oferowane psiakowi sa super , duzy dom , ogrod , las w poblizu , dzieci w wieku powyzej 10 lat i rzecz najważniejsza - stala obecność czlowieka w domu . Ponadto psiak miałby być wystawiany . Jezeli nie dojdzie do adopcji z jakis powodow chetnie skorzystamy z dalszej pomocy .
-
Czarny i Kitka dzięki Wam, u Murki . Czy ich los się odmieni?MAJA DOM
rodzice replied to kaa's topic in Już w nowym domu
o matusiu , aż się boje