-
Posts
11625 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rodzice
-
dzisiaj kończy się 60 ty dzień ciąży . Od wczoraj nie jemy , były wymioty , spadek temperatury wczoraj do 37 a dzisiaj do 36.5 . dzisiaj trochę drapie poslania , tarmosi poduszki . Czeka mnie kolejna noc w dresie pod kocykiem hi hi . Trzymajcie kciuki .
-
prosze jak nam wystawowo szaleje dziewczyna :multi: mam nadzieje ze nam sie uda znowu spotkac
-
dzisiaj kończy się 60 ty dzień ciąży . Od wczoraj nie jemy , były wymioty , spadek temperatury wczoraj do 37 a dzisiaj do 36.5 . dzisiaj trochę drapie poslania , tarmosi poduszki . Czeka mnie kolejna noc w dresie pod kocykiem hi hi . Trzymajcie kciuki .
-
can-titan z karnityną . Dla Meisi podaje pół tabletki . Kupuje pasztety otaczam tabletke i jedza nie gryząc nawet jak najlepszy smakolyk hi hi
-
no pewnie ze bedziemy sie pokazywać , zobaczymy jak bedzie z kondycja po porodzie i jak zwykle z naszymi planami wyjazdowymi ale mam nadzieję ze troszkę się polansujemy ;) na ringach :lol: Meisi czuje się bardzo dobrze , ładnie je , nadal skacze jak widzi smakołyk w reku , tylko nie chce jej się brykac na spacerkach , ale w jej stanie lepsze spacerki niz szaleństwa z tybetkami . Podaje jej witaminy i widzę ze wlos sie poprawił .
-
12.12.2010 Meisi weszła w 58 dzień ciąży [URL=http://img812.imageshack.us/i/p1020745.jpg/][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/677/p1020745.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Czarny i Kitka dzięki Wam, u Murki . Czy ich los się odmieni?MAJA DOM
rodzice replied to kaa's topic in Już w nowym domu
trzymamy kciuki za przystojniaka . oby to bylo tylko przejćiowe przeziebienie . -
oczywiscie bardzo serdecznie nie dziękuje
-
jak spojrzalam do kalendarza to sie przerazilam ze to juz tuż tuz
-
u nas dzisiaj 52 dzień ciaży - rodzi hawanka . W mojej hodowli to pierwszy poród tak małego psiaka i generalnie oczywiscie pierwszy poród tej suczki . Rodzi to maleństwo z avatarka
-
dzisiaj w Poznaniu tylko małe - 7 wiec szalejemy po lesie - fotki z rana . Niestety najmniej radości miała maleńka Meisunia , biedactwo musialo uwazać zeby nie utonąc w tym puchu [URL=http://img444.imageshack.us/i/p1020640u.jpg/][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/9946/p1020640u.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img19.imageshack.us/i/p1020639u.jpg/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/1681/p1020639u.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://img29.imageshack.us/i/p1020619b.jpg/"][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/2384/p1020619b.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] na podwórku niestety tez nie poszaleje [URL="http://img830.imageshack.us/i/p102064601.jpg/"][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/7785/p102064601.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
-
najmniej radości miała maleńka Meisunia , biedactwo musialo uwazać zeby nie utonąc w tym puchu [URL=http://img715.imageshack.us/i/p1020639h.jpg/][img]http://img715.imageshack.us/img715/939/p1020639h.jpg[/img][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img574.imageshack.us/i/p1020640.jpg/][img]http://img574.imageshack.us/img574/7408/p1020640.jpg[/img][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img715.imageshack.us/i/p1020641q.jpg/][img]http://img715.imageshack.us/img715/2707/p1020641q.jpg[/img][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
prosze bardzo - dzisiejsze , świeżutkie [URL=http://img88.imageshack.us/i/p1020618.jpg/][img]http://img88.imageshack.us/img88/9346/p1020618.jpg[/img][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img813.imageshack.us/i/p1020619n.jpg/][img]http://img813.imageshack.us/img813/183/p1020619n.jpg[/img][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img193.imageshack.us/i/p1020620en.jpg/][img]http://img193.imageshack.us/img193/2991/p1020620en.jpg[/img][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] przecieramy szlaki [URL=http://img80.imageshack.us/i/p1020634h.jpg/][img]http://img80.imageshack.us/img80/2899/p1020634h.jpg[/img][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img403.imageshack.us/i/p1020637f.jpg/][img]http://img403.imageshack.us/img403/6754/p1020637f.jpg[/img][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[quote name='Pilosus']No, coś tutaj nie tak, klikam "odpowiedz", a otwiera mi się ramka z cytatem. Wcześniej chciałam poczytać jakiś temat (3 strony), klikam w drugą stronę, a i tak otwiera mi się pierwsza. Może w końcu wszystko wróci do normy.[/QUOTE] [B] [/B] [INDENT] ja wstawiłam kilka odpowiedzi na galeriach i z tego co widze powedrowały kilka postów wyzej i sa ni w kij ni w oko teraz [/INDENT]
-
ja wstawiłam kilka odpowiedzi na galeriach i z tego co widze powedrowały kilka postów wyzej i sa ni w kij ni w oko teraz
-
całe szczęscie ze to wyjatki ( chyba ? )
-
Meisi teraz w ciąży weszła w całkowite uzależnienie ode mnie . Wiecznie za mna chodzi , zaraz kladzie łepek na moich nogach a jak mnie nie ma to śpi na moich kapciach . I co mnie zaskoczylo kilka dni temu podczas czesania zaczęła mruczeć jak czesalam jej wloski na brzusiu , ciekawe czy wszystkie ciężarne hawanki tak reagują bo moje tybety nie .
-
o już się naprawilo ,cos fiksuje to forum
-
jak to możliwe ze moja późniejsza wypowiedź wskoczyła przed pierwszą ?
-
he he moze tak
-
śliczna podobna do Meisuni
-
wygladaja jak baranki na sniegu - ależ one maja geste futerko !
-
ha ha czytam ze u was -20 stopni a sniegu nie ma jak to ? i dopiero po chwili doszło do mnie ze tam nie ma minusa . Ale macie fajniutko . U nas jest tak zimno ze Meisunia buntuje się na spacerku siada i lapki podnosi do góry bo jej przymarzaja do podloża . Jedynie tybety szaleja w sniegu i nie bacząc na mróz tarzają sie w nim na całego . aż trudno do domu zagnać .