Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. Ratunku - znacie jakieś kołysanki dla małych tybecików ? Dzisiaj spałam od 12.30 do 4.15. w nocy . Nauczyły się zabawy w salonie i w nocy im odbiło - one wyły w kwartecie a ja solo . Dzisiaj po raz pierwszy zwątpiłam w inteligencję tybetów - tak im mądrze tłumaczyłam że mają spać a one ni w ząb nie rozumiały o co mi chodzi . Teraz śpią bo są po szczepieniu - żadne nie pisnęło . A może śpią bo szykują się na 4 rano .? Brrrrrrrrrr
  2. Akira chodzi do fryzjera , jest czesana na mokro na różnych preparatach -ostatnio francuskich ,są balsamy po kąpieli (kąpię przed wystawami i u fryzjera).Karmię ją i suchym i tym na co ma ochotę bo je niewiele i co dwa dni (lubi mięcho gotowane z ryżem). Włos wycięty do USG odrasta ale tylko do określonej długości potem stop.
  3. witaj Jolu ! Ale się ukrywałaś ! No to teraz już jesteśmy w komplecie
  4. . Mam pytanie czy ktoś zna takiego tybeta jak moja Akira , z krótkim włosem . Zaden sędzia nie przyczepił się do długości włosa ,dostała nawet 2 x CWC , ale mnie niepokoi że włosy już nie rosną ,moja kierowniczka sekcji powiedziała że czytała że istnieją takie krótkowłose tybety . żal mi jak patrzę na takie cuda z długim kłakiem - może można coś na to zaradzić -chociaż genów chyba się nie przeskoczy .
  5. lunadino -duża kawa i ciacho za ten domek nawet jeśli nie wypali
  6. [quote name='Maya&Alex']Nieśmiało przyznam, że przyczyniłam się do adopcji jednego z nich :lol: Zdjęcia są cudne :D Ile psiaków jeszcze zostało??[/quote] zostały jeszcze te kremowe smyki - 2 suczki i 1 piesek . Sobolowa sunia czeka na zakończenie kwarantanny i jedzie do Warszawy
  7. :lol: O rany - super że tyle weszło . Teraz widzicie jak miałam i mam wesoło . Ta druga suczka to Hana - posokowiec bawarski , obydwie opiekują się szczeniętami .Hana tak rozbudziła swoje uczucia że dostała cieczkę po 4 miesiącach od poprzedniej i obecnie jest przy nadziei .Bardzo dziękuję za wklejenie fotek - aż mnie zatkało jak zobaczyłam tę ilość - mam nadzieję że nikomu to nie przeszkadza .
  8. niestety nie umiem tutaj wstawiac fotek . Może na twój adres - ale nie podałaś .Mam super zdjęcia moich szczeniaków .
  9. chciałabym umieścić inne zdjęcia ale nie wiem jak ? Pomożecie? Udało mi się tylko w podpisie - gdzie mam wejść żeby wstawić większe w wiadomość ?
  10. [quote name='Maya&Alex']A to tata mojego piecha: [img]http://img12.exs.cx/img12/77/heruka43lo.jpg[/img] [img]http://img12.exs.cx/img12/3214/heruka30bu.jpg[/img][/quote] To również tata szczeniąt Akiry - mam te same zdjęcia od Pani Magdy Śrutovej
  11. :roll: oczywiście nie syczki a suczki -przepraszam za błąd .
  12. :lol: no hej. Szkoda że nie mogłam pojawić się w Bydgoszczy poznałybyśmy się osobiście . Ja również gratuluję wygranej w gazecie - a jak było na wystawie - domyślam się że złoto ? Były jakieś syczki w klasie otwartej ?
×
×
  • Create New...