-
Posts
11625 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rodzice
-
Meisi ma króciutki włos ale co tam , mamy blisko to pojedziemy . zreszta nie mam w planach fajnych wystaw bo terminy tych na które chcialabym pojechać wypadaja akurat w nasze wakacyjne plany . Moze uda mi sie Gorzów Wielkopolski ?
-
następne cudeńko - dla mnie to bardziej hawańczyk niz shih-tzu [url]http://www.dogomania.pl/threads/205872-Shih-tzu-zaniedbana-straszliwie.Szukamy-domu[/url].
-
Shih-tzu zaniedbana straszliwie.Znalazła dom.
rodzice replied to monika55's topic in Już w nowym domu
dla mnie ta malutka to istny hawańczyk , dam ja do nas , może komus sie spodoba . -
My z Meisi wybieramy się oczywiscie - jeszcze nie zdecydowałam w jakiej klasie ją zgłosic .
-
Ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń: [B]29 kwietnia 2011[/B]. Kto się wybiera ? Sędzia [B]Elżbieta Chwalibóg (PL):[/B]
-
Ale Wam zazdroszę tego spotkania . Czochrańce dla kudłatych .
-
następny piękny champion w Polsce - wielkie gratulacje !
-
teraz bedziemy Patrycego przerabiac na zajaczka albo baranka wielkanocnego hi hi i mam nadzieje zrobić śliczna kartke wielkanocna z nim w roli głównej . Tyle ze najpierw czeka go kąpiel bo koleś ostatnio upodobał sobie punkt obserwacyjny pod autami .
-
[url]http://i1090.photobucket.com/albums/i376/pennstaff1/05042011-163.jpg[/url] rewelka ! My czekamy na cieczkę więc na razie nie jesteśmy aktywni w tym temacie . A ze suka karmiła niedawno nie swoje dzieci to pewnie cieczka sie opóźni .
-
Przemcio mieszka teraz w Milanówku pod Warszawą . Bawi sie z labradorem i korzysta z duzego ogrodu . Być moze tez spotkamy go kiedyś na ringu . Patrycy zaś miał dzisiaj pierwsze spotkanie ze smyczą - nie spodobało mu sie . Bedziemy nadal pozytywnie go do niej przekonywać .
-
ja miałam w planach te wystawe ale prawdopodobnie bedziemy w tym czasie na Litwie ( motocyklowo nie wystawowo )
-
W domku został tylko Patrycy . Musze stwierdzić o dziwo ze psiak ożył bardzo . zrobił sie śmielszy i ciekawszy świata . Chętnie wychodzi ze mną spacerki ( na razie bez smyczy ) nie boi sie obcych zapachów . Przy braciszku był bardzo nieśmiały , teraz to nie ten sam psiak .
-
pisałyśmy równoczesnie hi hi iu czesciowo juz mi odpisalas na moje pytanie . Meisi tez ma zdecydowanie krótszy wlos ale to wina szczeniat .
-
Moja przyjaciółka była tuz obok i wystawiala tt - czarnego samca . Monia napisz cos o wystawianych hawańczykach , jaki miały wlos , czy były duze czy drobniejsze ?
-
maluszki w plamach sloneczka jak na plaży
-
zaczyna sie powoli świadomy kontakt ze swiatem
-
Monia czekamy na relację i przy okazji bardzo serdecznie gratulujemy , oj to moze i my sie wreszcie skusimy na zachodnie wystawy. Mam niespodziankę - mam nadzieję ze miłą [URL=http://img690.imageshack.us/i/hawanczyk1.jpg/][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/4976/hawanczyk1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img27.imageshack.us/i/hawanczyk2.jpg/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/1654/hawanczyk2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img29.imageshack.us/i/hawanczyk3.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/4681/hawanczyk3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img715.imageshack.us/i/hawanczyk4.jpg/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/3853/hawanczyk4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img84.imageshack.us/i/hawanczyk5.jpg/][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/3303/hawanczyk5.jpg[/IMG][/URL]
-
Kibicuje mu już od jakiegos czasu i życzę najlepszego domku .
-
od razu Ci piszę , oczywiscie prześlij
-
O mój Boże ! Nie myślalam ze z tej sesji wyjdzie tyle pięknych zdjęć ! Dorota jesteś niesamowita . Chłopaki faktycznie spisały sie na medal , zadnych dąsów , pełna współpraca a siku zawiozły do domu ! . Potrafiły wstrzymać ponad 4 godziny - zuch chłopaki !
-
moje zazwyczaj leża pod biurkiem . Meisi czasami na kolanach kiedy siedze przy komputerze .
-
Bardzo mnie zaskakuje jak grzeczne sa to pieski . Przemcio pozował jak stary model , jak go ustawilam tak stał . Patrycemu zabronilam przeszkadzac to siedział z boczku i obserwował tylko . Geniusze po prostu hi hi . No i budzą się juz odrobinę później bo miedzy 6 rano a 7 , bo do tej pory robiły mi pobudke kolo 5 rano . Myśle ze czas juz kupic im obróżki i uczyć chodzenia na smyczy .
-
Ło matulu ! Ale macie wesolutko hi hi . U mnie juz troche spokojniej . w domku zostały 2 szczylki . Oto jeden z nich - nasz Przemysław [URL=http://img402.imageshack.us/i/p1040424y.jpg/][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/7282/p1040424y.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img851.imageshack.us/i/p1040426.jpg/][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/8321/p1040426.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img141.imageshack.us/i/p1040434.jpg/][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/4637/p1040434.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img716.imageshack.us/i/p1040453s.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/2811/p1040453s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img576.imageshack.us/i/p1040440u.jpg/][IMG]http://img576.imageshack.us/img576/5595/p1040440u.jpg[/IMG][/URL]
-
kilka nowych foteczek . Tym razem bohaterem sesji był Przemcio [URL=http://img402.imageshack.us/i/p1040424y.jpg/][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/7282/p1040424y.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img851.imageshack.us/i/p1040426.jpg/][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/8321/p1040426.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img141.imageshack.us/i/p1040434.jpg/][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/4637/p1040434.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img716.imageshack.us/i/p1040453s.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/2811/p1040453s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img576.imageshack.us/i/p1040440u.jpg/][IMG]http://img576.imageshack.us/img576/5595/p1040440u.jpg[/IMG][/URL]