-
Posts
11625 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rodzice
-
ja też mam taki plan jeśli chodzi o Meisi ale to na razie daleka przyszlosc .
-
Tatuś to piękny czeski pies [B]Khyi-Mi Avatar Lamleh - Tarko [/B] [url]http://www.khyimi.eu/avatar_aj.html[/url] pochodzacy ze znakomitej słowackiej hodowli [url]http://www.khyimi.eu/anglictina.htm[/url]
-
nie jest piekna , jest prześliczna
-
O tak , to widać po zwierzaczkach że ich pańcia serducho ma ogromne .
-
[B]Miło mi zakomunikować ( ostatnio zaczynając od tych słów wywołałam prawdziwa burzę :evil_lol::cool3: ale co mi tam napiszę znowu ) , wiec miło mi zakomunikować ,ze niespełna 3 miesiące po porodzie moja Akira i jej córka Fibi zagrały w reklamie telewizyjnej [/B][FONT="][SIZE=3][B]realizowanej przez GPD Advertising. Agencja jest autorem kilku znanych w Polsce reklam [URL]http://www.facebook.com/pages/GPD-Advertising/144146082262630?ref=ts[/URL] wiec moje [/B][/SIZE][/FONT][FONT="][B][SIZE=3]psiaki znalazły się naprawdę w dobrych rękach . Reklama jest już emitowana , niestety na razie nie w Polsce . Psiaki wypadły znakomicie okazując się prawdziwymi psimi aktorami profesjonalnie wykonującymi polecenia reżysera[/SIZE] [/B][/FONT][FONT="][B]:loveu:[/B][/FONT][FONT="] [/FONT]
-
Czarny i Kitka dzięki Wam, u Murki . Czy ich los się odmieni?MAJA DOM
rodzice replied to kaa's topic in Już w nowym domu
No to na stare lata przyszło im sie niemieckiego uczyć . Trzymam kciuki za nich nieustannie . -
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
rodzice replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
szkoda ze sobota , w tygodniu prosze bardzo moge domek sprawdzic -
No i mamy juz ukończone 7 tygodni . Dokazujemy az milo a do zabawy wciagamy nasze ciocie [URL=http://img717.imageshack.us/i/p1030466n.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/411/p1030466n.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img202.imageshack.us/i/p1030470x.jpg/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/3102/p1030470x.jpg[/IMG][/URL] przy okazji mamy umyte co nieco [URL=http://img109.imageshack.us/i/p1030471t.jpg/][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/3526/p1030471t.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img218.imageshack.us/i/p1030473h.jpg/][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/926/p1030473h.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img201.imageshack.us/i/p1030475i.jpg/][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/9992/p1030475i.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img209.imageshack.us/i/p1030474x.jpg/][IMG]http://img209.imageshack.us/img209/7131/p1030474x.jpg[/IMG][/URL]
-
kurcze zjadło mi moja odpowiedź :crazyeye: Jak sie odnajdzie to najwyzej beda dwie :evil_lol: Otóz pisałam ze wszystkie maja piekny wlos i chyba mniej wiecej taki sam , zalezy którego bardziej wytarmosimy ten jest bardziej nastroszony . co do pana z Warszawy to dzwonił , umowił sie po czym nie przyjechał i nie odbierał telefonow :shake: No chyba ze to nie ten pan i drugi sie odezwie jeszcze . Tak wiec jesteśmy nadal do wzięcia cała gromadką :loveu:
-
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
rodzice replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
ja tez moge po weekendzie -
zwłaszcza jak urządzają gonitwy przez cały pokój , ale generalnie sa bardzo grzeczne
-
Wcinaja eukanubę , ryż z jagniecina . Raz po raz w malutkich ilosciach dostaja jogurcik czy serek . Jadły juz jabłuszko i posmakowały ciasteczka .
-
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
rodzice replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
No i zycie samo napisało scenariusz . Siostra wczoraj pojechała do schronu , wybrała sobie sliczna koteczke i dzisiaj po nia pojechała , ale przedtem musiałam dowieść jej kontenerek do przewozu zwierzaka . Tak więć siostra z córka pojechały dzisiaj po wybraną łaszącą się do nich koteczkę a do domu wrócily z wystraszonym kocurkiem :crazyeye: Koteczki już nie było . Spózniły się .:placz:Tak więc blokowego wygodnego życia zakosztuje biedaczek który w schronisku siedział wystraszony w kąciku . Oczywiscie zapytalam siostrzenice o ten długi wlos - zgadnijcie czy to kotek długowlosy :mad::razz: Widać co innego teoria co innego miłość od drugiego spojrzenia ;) -
foteczki sa oczywiście , ostatnio szczeniaczki dostały psie ciasteczka - alez bylo emocji przy tym próbowaniu [URL=http://img18.imageshack.us/i/p10304631.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/7558/p10304631.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img265.imageshack.us/i/p1030457s.jpg/][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/3153/p1030457s.jpg[/IMG][/URL] ciocia Fibi zjadła swoje migiem i przyszła zobaczyć czy skapnie jej sie coś od maluszkow [URL=http://img843.imageshack.us/i/p1030461m.jpg/][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/6109/p1030461m.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img26.imageshack.us/i/p1030464y.jpg/][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/8400/p1030464y.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Widać w Moskwie tez maja dobre sposoby na piękny wlos
-
Dumna jestem z niej jak paw !
-
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
rodzice replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
dobrze , napiszę inaczej - kotek powinien mieć długie wloski , takiego sobie siostra wymyśliła -
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
rodzice replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
siostra koniecznie szuka bardzo kudłatego nie musi być rasowiec , moze być mix . była dzisiaj w schronisku ale niestety bylo zamkniete . -
Znowu się chwale - Nikhita z Akacjowej Doliny idzie jak burza . W wieku 10 miesiecy , kolejny wielki sukces Sabaneeva Dog Show 29.01.2011 CW, CACJun, BOS, BOB [URL=http://img194.imageshack.us/i/16374917745928896203610.jpg/][img]http://img194.imageshack.us/img194/282/16374917745928896203610.jpg[/img][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][/quote]
-
o kolejnych sukcesach naszej Nikhity mozecie poczytać w galerii tt [URL="http://www.facebook.com/?sk=messages&tid=1707438838846#%21/photo.php?fbid=177457882295510&set=a.118800401494592.6616.100000938978979&pid=348618&id=100000938978979"] [/URL]
-
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
rodzice replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
bardzo prosze -
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
rodzice replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
macie jakieś ładne puchate koty na stanie ? Siostra dzisiaj powiedziała ze chetnie by zaadoptowała jakiegoś bardziej kudłatego . -
Czarny i Kitka dzięki Wam, u Murki . Czy ich los się odmieni?MAJA DOM
rodzice replied to kaa's topic in Już w nowym domu
powodzenia psiaczki . Ja deklarowałam sie płacić na parke jak długo trzeba bedzie a potem wy decydujecie na jakiego psa dalej przeznaczyć te moje pare złotych . -
śliczności - gratuluję