Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. Ja niestety Ci nie pomoge
  2. rodzice

    Meisi

    z mamusia [URL=http://img819.imageshack.us/i/p1040931b.jpg/][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/8324/p1040931b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img171.imageshack.us/i/p1040940.jpg/][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/2779/p1040940.jpg[/IMG][/URL]
  3. rodzice

    Meisi

    aportujący Patryczek [URL]http://www.youtube.com/watch?v=CLjkRktWXTg[/URL] [url]http://www.youtube.com/watch?v=CK4na-PyUzI[/url]
  4. Również wesołych Świat , niech maluszki trafia w dobre rece .
  5. gratki - widać nie zawsze włos musi być do ziemi zeby psiak był doceniony . To moze i my z Meisunia w Lesznie mamy jakies szanse ?
  6. a mozesz zdradzic nazwe te oliwki ?
  7. A ja mieszkam w takim miejscu gdzie zamiast sasiadów na przeciw mam las . Kazde siusiu i kupka kilka razy dziennie odbywa sie w tym lesie . Nie jest to typ parku , rosna tam jeżyny , i rózne takie zielska ktore czepiaja się wlosa . W weekendy wyjezdzamy na działke w lesie ze stawem w którym niejednokrotnie psy latem pływaja . Nie przeszkadza to w uczestniczeniu psa w wystawach , najwyzej nie ma tak idealnego wlosa jak konkurencja która spaceruje po strzyzonych trawnikach . moje psy są szcześliwe , ja takze , sukcesy na wystawach tez sa . Wystarczy sobie co jakis czas uszykować szczotke i odzywkę wieczorkiem i w czasie ogladania filmu po dzienniku nawet sie nie zorientujesz ze masz psa wyczesanego . Moje 3 czekaja w kolejce jak sie zabieram za pierwszego bo wtedy jest to chwila pełna dotyku i pieszczotek .Wystarczy tylko robic to regularnie .
  8. he he ten dreszczyk przezywałam nie tak dawno , kazde nastepne rodzace sie szczenie witane bylo przeze mnie z coraz wiekszym rozmiarem moich oczu :)
  9. Moja Meisi nigdy w zyciu nie byla sama , niestety nie mam takiej mozliwosci zeby byla sama , bo jak nie ludzie to psy , jak nas nie ma to sasiadka czy moi rodzice i to niestety sie zemscilo .Zabralismy ja na romantyczny weekend we dwoje ( no oczywiscie bez psa wyjazdu sobie nie wyobrazalismy ) niestety nie moglismy spokojnie zejsc na sniadanie - wycie psa słychc bylo w całym hotelu . Hawańczyki maja niewielka posture ale ogromniaste serce i kochaja na zabój , i strasznie tesknią jezeli odpowiednio sie ich do samotnosci nie przyzwyczai . No ale to problem chyba tez innych ras .
  10. moja hawanka szczeka zdecydowanie sopranem :) . zgadzam się z tym ze trzeba uwazac jak wstaje sie z fotela czy siedzi przy biurku . Zazwyczaj a wlasciwie zawsze w miejscu gdzie zamierzasz postawic stopy lezy twoje male szczescie . Przyznam ze ja dośc czesto myle obydwie rasy na wystawach , zwlaszcza ze białe hawańczyki sa czesto wystawiane .
  11. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI ŚWIĄT WIELKANOCNYCH [URL="http://img130.imageshack.us/i/21812410150176072252122.jpg/"][URL=http://img860.imageshack.us/i/p1040784f.jpg/][IMG]http://img860.imageshack.us/img860/8581/p1040784f.jpg[/IMG][/URL] [/URL]
  12. rodzice

    Meisi

    te kwiatki faktycznie sa rewelacyjne , nie dosc ze wieloletnie , kwitna całe lato od wczesnej wiosny to jeszcze długo trzymaja sie we wazonie . A teraz korzystajac z okazji ze cała czwóreczka miała chęc na współprace z aparatem jeszcze kilka fotek [URL="http://img6.imageshack.us/i/p10407881.jpg/"][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/9453/p10407881.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img171.imageshack.us/i/p1040796v.jpg/"][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/1482/p1040796v.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img40.imageshack.us/i/p1040818s.jpg/"][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/8131/p1040818s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img84.imageshack.us/i/p1040822p.jpg/][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/6651/p1040822p.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  13. rodzice

    Meisi

    [URL=http://img849.imageshack.us/i/p1040838t.jpg/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/1710/p1040838t.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img823.imageshack.us/i/p1040842.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/456/p1040842.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img822.imageshack.us/i/p1040844u.jpg/][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/5676/p1040844u.jpg[/IMG][/URL]
  14. rodzice

    Meisi

    Wszystkiego najlepszego z okazji świat wielkanocnych , zdrowka , milej atmosfery przy stole , smacznego jajeczka , pysznej szyneczki i ciepłego dyngusa
  15. rodzice

    Meisi

    Patrycy nadal szuka domku . charakterek nieco mu sie zmienił - zrobił sie śmielszy , odważnie obszczekuje obcych i dziwne stwory , np moja córkę niosąca pościel do prania hi hi .Mamy tez sukcesy - w lesie robi ładnie kupke i siusiu - czeka z tym do pierwszego spacerku i juz nie brudzi w kojcu . Nadal chodzi na tak zwanych luziku , smyczke toleruje w domu , w lesie biega swobodnie .Po swiętach postaramy sie solidniej przylozyć do dalszej nauki . Jutro czeka go pierwsza w życiu kapiel - zobaczymy jak się zachowa . Wtedy nowe foteczki bo teraz Patrycy ma nieco poszarzałą grzyweczke .
  16. podjeta decyzja + Meisi zgloszona w championach . To bedzie pierwszy champion krotkowlosy hi hi
  17. matko jakie cudo [url]http://img853.imageshack.us/img853/748/dsc0460h.jpg[/url] mrowa - przykro mi
  18. gratuluję !
  19. Śliczny i taki tłuściutki :)
  20. bardzo się cieszę , dajcie znać jak już mała sie zadomowi w nowym domku
  21. włosy maja teriery tybetańskie , hawańczyki , lhasa apso , maltańczyki ( generalnie wszystkie bichony ) lwie pieski , yorki , pudelki itp Sznaucera bym do tej grupy nie zaliczała . Generalnie te które nie linieja .
  22. Słuchajcie nie piszcie o niej ze jest w typie shih-tsu bo przeciez ona mordke ma zupełnie inna . Ktos kto szuka takiego psa wie ze pyszczek powinien byc splaszczony troszke .- nie wiem takie jest moje zdanie .
  23. Monia napisz o tym proszę na jej wątku . to ważne !
  24. Dziewczyny chodzi o to ze ludzie zwracaja uwage na opis w "typie rasy " i łatwiej o domek dla takiej psiny . Wiadomo ze to kundelek ale jak to pieknie brzmi ze jest w typie rasy . Dla mojej sasiadki bardzo wazne było ze adoptowala psa w typie . Wiedzialam ze chce pieska ale nie chciala takiego zwyklego kundelka , kiedy znalazlam jej w typie rasy od razu się zakochala . Troszke snobizmu z jej strony , troche przymrużenia oka z naszej strony a efekt taki ze kundelek ma jak w raju a pańcia dumnie chodzi z nim na spacerki a na pytanie co to za rasa odpowiada - bo wie pani ona jest w typie rasy . To starsza pani naleząca do pokolenia ludzi którzy kupuja psa rasowego ale nie chca rodowodu bo bedzie taniej . zero wiedzy kynologicznej , ogromna odpornosc na te wiedze hi hi ale wielkie serce . Takich ludzi tez trzeba brac pod uwage przy adopcjach .
  25. Sunia śliczna , myślę że znajdzie dobry domek .
×
×
  • Create New...