Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. rodzice

    Meisi

    szarej nie ma zostaje biała lub niebieska tylko konkretnie mi napisz czy jasna czy ciemno niebieska . Ja zamawiam konkretne kolory wiec daj znać jaki wybrałas kolor i jaki wzór . Myślę ze w przyszłym tygodniu już złoże zamowienie
  2. rodzice

    Meisi

    bezowej nie ma niestety wiec pomaranczowa lub żóltą . Zbieram jezcze zamówienia od innych jak uzbieram 10 to zamawiam .
  3. rodzice

    Meisi

    Tak wyglada damska pomarańczowa [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/231/p1070915p.jpg/][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/5557/p1070915p.jpg[/IMG][/URL] tak niebieska [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/197/p1070890n.jpg/][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/23/p1070890n.jpg[/IMG][/URL] Rozmiarówka zgodna z naszymi polskimi .
  4. rodzice

    Meisi

    Słuchajcie dziewczyny - dla znajomych zamawialam koszulki z czeskiej hurtowni - bardzo dobry gatunek trykotu . Jest wybór w kolorach i wielkosciach . Jest tylko jeden warunek - koszulek musi być 10 sztuk . Wtedy cena jednej wynosi 15 zł . Tak to wyglada [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/23/p1070707w.jpg/][img]http://img23.imageshack.us/img23/112/p1070707w.jpg[/img][/URL] rękawek dość krótki [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/695/p1070708r.jpg/][img]http://img695.imageshack.us/img695/7528/p1070708r.jpg[/img][/URL] Męskie [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/705/p1070709j.jpg/][img]http://img705.imageshack.us/img705/4505/p1070709j.jpg[/img][/URL] Ja może tez jeszcze dokupie kilka wiec jeżeli byscie sie zdecydowały to koszulki mozemy tutaj zamówic .
  5. rodzice

    Meisi

    Napisalam ci na pv co proponuje .
  6. rodzice

    Meisi

    :lol: ale to są moje koszulki , osobiste . Jeżeli chcesz to prześlij mi swoje albo podaj wymiary to może coś tutaj kupię . napisz mi na pv co bedzie ci najlepiej odpowiadało .
  7. akrylowa do tkanin trzeba przeprasować , zwykłą do malowania obrazów zostawiasz do wyschnięcia i diabeł nie rusza . Ja prałam wielokrotnie i nic nie zlazło .Trzyma jak diabeł sołtysa .
  8. rodzice

    Meisi

    a zwykły list polecony ile kosztuje do Polski ? Koszulkę można przesłać pocztą :)
  9. farba akrylowa na niektórych nawet przeznaczona do tkanin :)
  10. rodzice

    Meisi

    Skończyłam - jak Wam się podoba moja Meisi na moich plecach ? [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/560/p1080068s.jpg/"][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/1497/p1080068s.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/33/p1080069o.jpg/"] [/URL]
  11. koń fantastyczny , uwielbiam je ! A jak zwykle koszulkowo - torbowo [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/594/p1080066y.jpg/"][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/1954/p1080066y.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/13/p1080064i.jpg/"][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/7821/p1080064i.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/266/p1080065.jpg/"][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/6717/p1080065.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/820/p1080061.jpg/][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/1411/p1080061.jpg[/IMG][/URL] w tej chwili na tapecie mam koszulę - maluje na plecach . Generalnie nie mam juz wolnych bluzek :) chyba czas na zakupy . Codziennie bedę mogła lansować się na spacerkach w innej bluzce .
  12. rodzice

    Meisi

    a to następna - jeszcze farba nie wyschła [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/411/p1080064c.jpg/][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/9097/p1080064c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/338/p1080065c.jpg/][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/5189/p1080065c.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] zaraz zabieram sie za następna , tym razem bedzie to rozpinana koszula a motyw bedzie na plecach . Jak wyjdzie ładnie to moze pojawię się w niej w Poznaniu . Dziewczyny jeżeli Wam sie podoba to zapraszam .
  13. rodzice

    Meisi

    Dzisiaj machnęłam trochę pędzlem i ozdobiłam sobie koszulkę . Mam nadzieję ze obydwie moje kudłate rasy mogą identyfikować się z tym co mam w ramce . [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/600/p1080061h.jpg/][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/6449/p1080061h.jpg[/IMG][/URL]
  14. rodzice

    LUNA i PRADA

    Ja też głównie liczę na spotkanie .
  15. rodzice

    Meisi

    Dla mnie plaze przyjazne psom to te przy których nie widzę ślicznej tabliczki zakaz wprowadzanie psów :)
  16. rodzice

    Meisi

    My zawsze wybieramy plaże przyjazne psom , zresztą omijamy kurorty szerokim łukiem bo cenimy sobie święty spokój . Drażnią mnie zatłoczone plaze i z tego tez powodu zawsze jakiś psiak korzysta przy okazji .
  17. rodzice

    Meisi

    szkoda tylko ze wieczorem niebo bylo zupelnie zachmurzone bo mialam ogromna chec na piekny zachod slonca
  18. rodzice

    Meisi

    [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/856/p1070817k.jpg/][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/669/p1070817k.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/689/p1070820c.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/3017/p1070820c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/7/p1070832s.jpg/][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/345/p1070832s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/833/p1070827n.jpg/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/5684/p1070827n.jpg[/IMG][/URL] duży kolega [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/717/p1070841p.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/7513/p1070841p.jpg[/IMG][/URL]
  19. rodzice

    Meisi

    Maleństwo zmagające sie z siłami natury [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/809/p1070784.jpg/][IMG]http://img809.imageshack.us/img809/9308/p1070784.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/7/p1070798y.jpg/][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/7016/p1070798y.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/6/p1070805i.jpg/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/735/p1070805i.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/717/p1070809s.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/9228/p1070809s.jpg[/IMG][/URL] hasamy do woli [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/703/p1070808s.jpg/][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/7722/p1070808s.jpg[/IMG][/URL]
  20. rodzice

    Meisi

    marzył nam się piasek i troche lenistwa wiec na 2 dni wybralismy sie nad morze Muszę stwierdzić ze chociaz wialo okrutnie to jednak wyjazd późnym latem ma tez swoje dobre strony . Zobaczcie ile ludzi bylo na plazy [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/7/p1070769d.jpg/][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/1520/p1070769d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/571/p1070772.jpg/][IMG]http://img571.imageshack.us/img571/1856/p1070772.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/69/p1070777z.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/9146/p1070777z.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/836/p1070781o.jpg/][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/8153/p1070781o.jpg[/IMG][/URL]
  21. Gratulacje - takie wyjazdy uwielbiam - nie dosc ze wystawa w pięknym miejscu i mozna pozwiedzać to jeszcze potrójna wygrana Super !
  22. Eh jakie piękne ! Po prostu cukiereczki . niech sie zdrowo chowają
  23. [quote name='martika5']Nasza Roksi się pospieszyła i wczoraj na świat przyszły 4 dziewczynki i 2 chłopców:loveu: :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Poród był prawidłowy fotki wrzucę póżniej[/QUOTE] Gratuluję z całego serca , spory miot . w którym dniu ciąży urodzila ?
  24. wstawcie kochani foteczki ! Proszę ślicznie zwłaszcza o te zbiorowe .
×
×
  • Create New...