-
Posts
11625 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rodzice
-
moja osobista koszulka [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/851/p1070688.jpg/][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/4660/p1070688.jpg[/IMG][/URL] i śmieszna bandanka [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/821/p1070684.jpg/][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/405/p1070684.jpg[/IMG][/URL]
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/12/p1070684m.jpg/"][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/40/p1070684m.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] i moja osobista koszulka [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/851/p1070688.jpg/"][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/4660/p1070688.jpg[/IMG][/URL] tylko chyba musze przedłuzyć ciut tylne łapki -
zgodnie z tytułem wątku CO WY NA TO ? [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/11/p1070686ao.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/1018/p1070686ao.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/88/p1070687t.jpg/][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/1368/p1070687t.jpg[/IMG][/URL] Czy pudel wstydziłby sie wyjść w takiej bandamce na ulicę ?
-
torby na zakupy [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/20/p1070644i.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3696/p1070644i.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/854/p1070638l.jpg/][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/8227/p1070638l.jpg[/IMG][/URL] podusia dla mojej Fibusi [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/89/p1070628.jpg/][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/9462/p1070628.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
zaczęłam bawić sie w produkcje gadzetów dla psiaków Na razie to tt ale hawańczyki tez mam na uwadze bandamki [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/828/p1070656x.jpg/][IMG]http://img828.imageshack.us/img828/4279/p1070656x.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/690/p1070648q.jpg/][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/9256/p1070648q.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/812/p1070651k.jpg/][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/3407/p1070651k.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/233/p1070646i.jpg/][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/8309/p1070646i.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/10/p1070655s.jpg/][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/5381/p1070655s.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
jedna torbe uszyłam sama dzisiaj nawet i od razu pomalowalam druga dostalam od kolezanki -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
To mój ostatni obraz nie ma jeszcze na stronie to prezent dla moich rodzicow dlatego oprawiony - oprawialam sama i sama malowalam rame [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/849/p1060199e.jpg/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/1544/p1060199e.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
jak ktos ma ochote to zapraszam do odwiedzin [url]http://www.akacjowadolina.pl/[/url] jestem całkowitym , nie szkolonym samoukiem i szczęka mi opadla jak tutaj zajrzałam do was . Napiszcie mi czy wszyscy jestescie tutaj jak tye samorodki czy ktoś jest po jakies szkole plastycznej ? -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
zwykłą farbą akrylową na różnych tkaninach -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
i ostatnie [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/43/p1070655u.jpg/][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/4275/p1070655u.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/716/p1070656l.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/4968/p1070656l.jpg[/IMG][/URL] -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
hejka ja pierwszy raz tutaj , nwet nie wiedziałam ze taki fajny kacik jest na dogo moje pierwsze próby zrobienia gadżetów dla psiakow na razie dla mojej rasy podusia dla mojej suni [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/204/p1070628s.jpg/][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/8681/p1070628s.jpg[/IMG][/URL] torby na zakupy [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/217/p1070638l.jpg/][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/8227/p1070638l.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/543/p1070644.jpg/][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/4157/p1070644.jpg[/IMG][/URL] bandamki w różnym stylu , oceńcie ktora najładniejsza [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/853/p1070646d.jpg/][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/5326/p1070646d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/16/p1070648l.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/5587/p1070648l.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/833/p1070651o.jpg/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/2403/p1070651o.jpg[/IMG][/URL] -
zobaczcie jaki zdolny psiaczek [url]http://www.bloki.hu/_video-verseny/585[/url]
-
oj nie udawaj ze tyle grzybków rosło wokół krzesełka
-
Jutro znowu jedziemy ale na dużą ilośc nie liczymy bo chyba wszystko juz wyzbieralismy na działce . Obok tego co w koszyczku mielismy tez spora ilośc kurek , ale jak mówi stara grzybiara to juz koniec kurek w tym roku . W kuchni fajnie pachnie suszonymi grzybkami , na obiadek byl sosik pychotka ale tak jakos jesienia powialo przy okazji .
-
Widać ze psiaki szczęśliwe . Nie ma to jak spacerki gdzie można pobiegać do woli .
-
Meisi była wczoraj na grzybobraniu . Pojechalismy na naszą działeczke i jak widać opłacalo się . [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/853/p1070617i.jpg/][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/208/p1070617i.jpg[/IMG][/URL]
-
Czarny i Kitka dzięki Wam, u Murki . Czy ich los się odmieni?MAJA DOM
rodzice replied to kaa's topic in Już w nowym domu
O matulko ! Ale się cieszę . Uszanowania dla nowych Państwa od fanklubu z Polski . -
Gratulacje dla Ciebie Iwonko i dla Benusia takze .
-
Rodowodowy posokowiec bawarski szuka dobrego domu. Ma dom.
rodzice replied to rodzice's topic in Już w nowym domu
ja juz tez prawie , prawie zalatwilam - mankament - bez ogródka ale ludzie prowadzacy aktywny tryb zycia . Czekam na wiadomosci o decyzji włascicielki psa - zaistniały nowe okolicznosci . -
dla mnie to za wcześnie , jeżeli chcesz jechać dzisiaj to następne krycie zrobilabym dopiero w czwartek .
-
Rodowodowy posokowiec bawarski szuka dobrego domu. Ma dom.
rodzice replied to rodzice's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękuję , ja tez agituję gdzie tylko mogę . -
Rodowodowy posokowiec bawarski szuka dobrego domu. Ma dom.
rodzice replied to rodzice's topic in Już w nowym domu
Aha jeszcze jedna informacja - pies był wystawiany 2 razy jako maluch . Rodowód caly czas czeka na odbior w ZK w Poznaniu -
Rodowodowy posokowiec bawarski szuka dobrego domu. Ma dom.
rodzice replied to rodzice's topic in Już w nowym domu
Aktualne fotki [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/163/20080503image0009.jpg/"][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/3387/20080503image0009.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/199/20080503image0027.jpg/"][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/8039/20080503image0027.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/232/82879389.jpg/"][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/8625/82879389.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/546/50135208.jpg/"][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/6150/50135208.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/228/96882509.jpg/"][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/5941/96882509.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] podaję numer telefonu do Marka ( tymczasowego opiekuna Bazyla ( domowe imię Karo ) - [FONT="]601 98 58 28 . Proszę tylko o powazne telefony . [/FONT]Pies mieszka kilka kilometrow od Poznania . -
Skontaktowałam sie z hodowcą - ( jego pańcia jakos nie miala do tego głowy ) . Hodowca ma tez poszukać wśrod znajomych , moze ktos się znajdzie chetny . Ja pieska widywałam przez plot jak jeszcze mieszkal w swoim domku . Bywalam czesto u kolezanki , piesek mieszkał po sasiedzku . teraz pies mieszka u brata mojej drugiej kumpelki wiec ja posrednicze tylko w załatwianiu dla niego domku . O wszystko musze pytać kolezanki , ona dopiero dzwoni do brata - tak wiec na odpowiedzi musicie troszke poczekac .