Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. piękne szczeniątka - gratulacje !
  2. rodzice

    Meisi

    Na razie wlos jest prosty u obydwóch ale jest zupelnie inny w dotyku . Patrycy ma wlos bardziej twardy a Przemcio mięciutki . Nie wiem który okaze sie lepszy w przyszłości .
  3. rodzice

    Szczepienia

    Od kilku lat wiem o tym ze na wscieklizne powinno się szczepić raz na 3 lata , niestety nasze prawo nam na to nie pozwala .
  4. rodzice

    LUNA i PRADA

    rewelacyjne psy to i rewelacyjne oceny - gratulacje .
  5. gratuluję pięknych maluszków . U nas tez wiosenie , hawańczyki chetnie brykaja po podwórku a tybetki grzeja dooopki na słoneczku .
  6. Matusiu kochana ! Ale obrodzilo !
  7. rodzice

    Drzonków

    Ja tez sie cieszę z tego spotkania , załuję ze nie mogłam podziwiać Aferki na ringu . Kero niestety nie moge udzielać żadnych informacji dotyczących reklamy - przykro mi , taką mam umowę .
  8. rodzice

    Meisi

    myślę ze to fajna fotka [URL=http://img98.imageshack.us/i/19745519659922037208910.jpg/][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/9160/19745519659922037208910.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  9. Jejku - już 2 latka ! Pedruniu wszystkiego naj , naj !
  10. rodzice

    Meisi

    czasami zadziwia mnie jak bardzo pojemne jest to małe psie poslanko . Dzisiaj moje chłopaki kończa 3 miesiace . [URL=http://img534.imageshack.us/i/p10403161k.jpg/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/204/p10403161k.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  11. rodzice

    Meisi

    [URL=http://img219.imageshack.us/i/p1040299u.jpg/][IMG]http://img219.imageshack.us/img219/2811/p1040299u.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img687.imageshack.us/i/p1040300t.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/5035/p1040300t.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  12. szkoda ze się nie udało
  13. [url]http://img291.imageshack.us/img291/2222/garden1f.jpg[/url] po prostu zywy dywanik - super fotka
  14. rodzice

    Meisi

    dzisiaj mialam wyznaczony termin badania serca dla Meisi . Do pod poznanskiego Borówca przyjechala para specjalistow z Warszawy . zapisalam sie tylko na badanie serca bo oczka planowalam na przyszły rok albo na jesień . W międzyczasie chce jeszcze porobic malej przeswietlenia na wszystko co trzeba zrobić dla tej rasy . Wyjazd juz od poczatku wydawał sie pechowy - zginęły kluczyki od mojego auta . w tej chwili jeździ nim troje kierowców wiec nie wiadomo bylo kto zawinil i nie odlozyl kluczykow na miejsce . Po 15 minutach bezowocnego demolowania domu i wyrzucania wszystkiego z szuflad juz chcialam odwolac wizyte , ale wkurzona wlozylam rece do mojego plaszcza zeby kogos nie zamordować i zgadnijcie co znalazlam :twisted: Potem kiedy czas gonil mnie niemilosiernie okazalo sie ze w mojej nawigacji nie ma takiej miejscowosci :twisted: :roll: :shock: . Dobrze ze dzień wczesniej zobaczylam sobie na mapie gdzie to mniej wiecej jest , wiec pojechalam na pamiec . Dojechalam na miejsce co do minuty , pani doktor juz czekala na nas . Mialam zrobic badanie z certyfikatem ale pani doktor przekonala mnie ze moja rasa certyfikatu nie potrzebuje a na zaswiadczeniu moge wykonać wieksza diagnostyke i za mniejsze pieniadze . Okazalo sie Meisi to okaz zdrowia i ze strony serduszka nic jej nie zagraza . Zaoszczedzilam pare zlotych wiec zapytalam czy przy okazji moge zrobic badanie wzroku bo widzialam ze gabinet doktora nie byl oblegany . akurat bylo luźniej . I tutaj okazalo sie ze dopisalo mi szczescie bo lekarz sie zgodzil a badanie z certyfikatem o dziwo w tym wypadku bylo tańsze niz konsultacja dodatkowo dostalam znizke za drugie badanie . Po badaniu usłyszalam od Pana doktora - prosze pani to jest calkiem zdrowy pies . Tak wiec machnełam dwa badania prawie w cenie jednego i zadowolona wrocilam z Meisunia do domku . A i przed gabinetem spotkalam znajomych z goldenami , spotykamy sie czasami na spacerkach na naszych polach . Cale szczescie ze zaczęło się pechowo a skończylo szcześliwie .
  15. rodzice

    Drzonków

    z tego co wiem to zgarnęła co dawali :multi:
  16. Kochane Baby , wszystkiego naj naj życzenia od moich przystojnych chlopakow [URL=http://img854.imageshack.us/i/p1040273.jpg/][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/6931/p1040273.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  17. rodzice

    Meisi

    moi przystojniacy życza wszystkim kobietom w dniu ich świeta wszystkiego najlepszego [URL=http://img716.imageshack.us/i/p1040261u.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/5370/p1040261u.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img855.imageshack.us/i/p1040273.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/6931/p1040273.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img715.imageshack.us/i/p1040286m.jpg/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/7024/p1040286m.jpg[/IMG][/URL]
  18. oj to byloby super , wiesz ja z Twoją sunia byłam na wystawie , przegladalam stare fotki - piekna jest .
  19. Gratuluje BOBa ! Nikhita to prawdziwa gwiazda ! Piękne puchary ! Nikhita is a true star! Beautiful trophies!
  20. rodzice

    Drzonków

    A tak Aferka . Moje dziewczyny z tt zgłupiały w pewnym momencie skad mi sie na kolanach Meisi wzięła hi hi . Przy okazji jeszcze raz Aferze gratulujemy sukcesu na tej wystawie .
  21. rodzice

    Drzonków

    zobaczcie kogo spotkałam na wystawie w Drzonkowie . Ja tym razem wystawialam tt [URL=http://img28.imageshack.us/i/p1040184q.jpg/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/4317/p1040184q.jpg[/IMG][/URL]
  22. rodzice

    Meisi

    następne kokardkowe foteczki [URL=http://img689.imageshack.us/i/p1040035r.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/6121/p1040035r.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img27.imageshack.us/i/p1040041r.jpg/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/9346/p1040041r.jpg[/IMG][/URL]
  23. Jej super ............
  24. Z tego co wiem takie badania mozna wykonac takze hawańczykom - to prawda ?
  25. bardzo mi przykro z powodu gigantycznego stresu który w tej chwili ci towarzyszy .Oczywiscie bede rozglaszać gdzie tylko sia da .
×
×
  • Create New...