Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. Witajcie . Mialo być cudowne zycie w dużym domku z ogrodem , zabawy z małym chłopcem , dużo czułosci - ogólnie sielankowe życie . I bylo przez 4 lata . Potem przyszło rozstanie , rodzina się rozleciala . Pan psa nie chce , Pani nie moze go zatrzymać ( wynajmuje pokój ) 4 letni Karo Junior z Jeleniego Zdroju pilnie szuka domu .Pani chcialaby aby miał warunki zblizone do tych w których mieszkał . Karo do wydania za darmo ! Nie jest wykastrowany , moze być wystawiany , zreszta zaliczył chyba ze 2 wystawy jako maluch . Z tego co sie orientuje rodowód nie został odebrany ze zwiazku . Mialam przez prawie 10 lat posokowca , wiem jak wspaniale to sa psy , oddane , łagodne . Proszę pomóżcie mi znaleźć dla niego dobry domek .
  2. Rodowodowy samiec pilnie szuka domu . Do wydania za darmo z papierami . Małżeństwo sie rozwodzi , pan psa nie chce a pani wynajmuje pokój i psa zatrzymać nie moze . W tej chwili pies u rodziny ktora go nie chce . Chłopiec ma 4 lata , wychowywał sie w domu z ogrodkiem w towarzystwie dziecka . Psa widziałam - piękny ! Czekam na dane z rodowodu .
  3. rodzice

    LUNA i PRADA

    Jak tu się nie usmiechnac na widok takiego pluszaczka .
  4. rodzice

    Meisi

    Stało się - nasza Meisi się zakochała ! Kawaler jest czarny , jak to facet troche starszy od Meisi i troszke większy . Zakochani szaleją za sobą .
  5. Jezeli pies ma obawy przed zalatwieniem sie w miejscu ktore tobie pasowałoby radze zostawić tam ślad zapachowy psa , czyli zabierz ze soba kupke psa i połóz w to miejsce , przetrzyj trawę szmatka nasaczona siuskami twojego pieska . To stara metoda na ośmielenie psiaka . Sa psy ktore w obcym terenie sie nie zalatwią a ich wlasny zapach ułatwi im to .
  6. rodzice

    Meisi

    Meisunia ma cieczkę od kilku dni - oj wywąchały chłopaki na wystawie ! Cieczka jest bardziej obfita jak poprzednia . Nakropione mam wszedzie a w poprzedniej czysciutko . a moze Meisi zrobila sie flejtuszkiem i nie czyści tak jak poprzednio . Jak to jest u Was ?
  7. rodzice

    LUNA i PRADA

    Mamy nowego championa ! Gratulacje ! A jaki piekny pucharek !
  8. Pogoda dopisała nawet za bardzo :) Bardzo milo bylo mi porozmawiać z Wami wszystkimi . Teraz przedstawię Wam opis mojej Meisi - opis dostała na tyle ciekawy ze warto go zacytować . " Suczka zwarta , o ładnej glowie , dosk. front , korpus , ogon mocno skrecony , db. kośc , wlos trochę sztywny A TYLNE NOGI O WYJĄTKOWO MAŁEJ AMPLITUDZIE " ocena doskonala , lokata 1 CWC Teraz czekam na foteczki .
  9. serdecznie gratuluję .
  10. Jej jak słodko :)
  11. Smakowała ?
  12. ogladam i zazdroszczę no i oczywiscie gratuluję . My nadal czekamy na cieczke . Fibi pokarmila nie swoje dzieciaczki i cieczki ni ma !
  13. My bezkonkurencyjne . Też mam nadzieje na ładna pogode . Zanim pojedziecie na wystawę , dokladnie sprawdźcie adres - wystawa w tym roku odbywa się na stadionie a nie jak w ostatnich latach na lotnisku .
  14. rodzice

    Meisi

    W piątek i sobotę byliśmy na działce , psy szalały a ja żałowałam że zapomniałam aparatu . Niestety nie za ciekawie sie czulam i pakowanie nie szło tak sprawnie jak zawsze . Za to dzisiaj uwieczniłam historyczna chwilę . Dzisiaj nasze kudłate miały okazje osobiscie poznać Adasia . Znały już jego zapach , bo tydzień temu przywiozlam do domu jego pieluszke która została dokladnie wywąchana . Zaskoczyła mnie reakcja psów . Tybety powachały maluszka i zostawily w spokoju jako obiekt juz im znany i malo ciekawy . Natomiast Meisi - ale po kolei [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/194/p1050471f.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/5049/p1050471f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/810/p1050476l.jpg/][IMG]http://img810.imageshack.us/img810/3149/p1050476l.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/848/p1050446y.jpg/][IMG]http://img848.imageshack.us/img848/4662/p1050446y.jpg[/IMG][/URL] Nasza Meisi zakochała się w maleństwie od pierwszego wejrzenia [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/708/p1050413g.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/9336/p1050413g.jpg[/IMG][/URL] W czasie całego pobytu Adasia u nas nie opuszczała go ani na chwilę [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/32/p1050433z.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/4867/p1050433z.jpg[/IMG][/URL] coś mi się wydaje ze będzie z nich para przyjacół w przyszłości :lol:
  15. Sama sie po głowie pukam - co za bzdurne pytanie . ale dzisiaj jestem usprawiedliwiona nie myśle jak trzeba . Chyba mi sie lekarz kłania i nie wiem czy w koncu pojedziemy na działkę . Oczywiście przepraszam Shirunia za to ze babcia nie pamiętała imienia , no ale babciom może się zdarzyć .
  16. wydaje się ze mały bedzie miał piekny prosty wlos - tez tak myslicie ? Jak go nazywacie w domu ?
  17. rodzice

    LUNA i PRADA

    Niemniej jednak masz piekny ogrodek , moje hasać moga tylko na polach bo ja dysponuje niewielka powierzchnia - cale 150 metrow . Taki ogrod to moje ogromne marzenie i uwierz mi kiedy go bede miala to tez bedzie do dyspozycji psiakow . Mamy jeszcze spora działkę ale to głównie las rosnacy dziko - wiele tam nie zdzialam ale psiaki szaleją tam do woli . Prawdopodobnie pojedziemy tam na weekend to tez wstawie foteczki ale nie bedą tak kolorowe jak Twoje .
  18. rodzice

    LUNA i PRADA

    Fotki prześliczne , psiaki przepiekne , ogród moje marzenie i w ogóle - zazdrosze :)
  19. [quote name='*Samba*']U nas 64 dzień od krycia temp. 37,3 C i nic cisza...nie zbiera się jakoś mama do porodu,ale po za tym szczenięta ruchliwe a sunia zachowuje się ok...czekam,czekam ja osiwieje ze stresu zaraz :P Słyszałam o normalnych porodach nawet w 66-69 dniu...:/[/QUOTE] moja sunia kazdy porod miala od 67-69 dni
  20. rodzice

    Meisi

    [quote name='ann1'][URL]http://imageshack.us/photo/my-images/829/p1000493r.jpg/[/URL] a tak nawiasem mówiąc , ciekawe czy braciszek będzie miał takie same oczy jak siostrzyczka?:lol:[/QUOTE] na razie sa duzo ciemniejsze - mój synio a jego tatuś ma czarne
  21. rodzice

    Meisi

    Tak to zdjęcia prywatne . To rodzina plastykow , maja niesamowite pomysły . Wspomne tylko ze córka stylizowała zespół [url]http://www.audiofeels.pl/[/url] i jest moja instruktorka - wiele sie od niej uczę .
  22. rodzice

    Meisi

    obiecałam ze fotki rodziny nigdzie nie beda publikowane , mam je tylko do swojej dyspozycji . Patrycy był niesamowicie grzeczny i super wkomponował sie w biale i kremowe stroje pań . Pan domu stał dumnie za siedzacymi na fotelach paniami . Chcialabym kiedys mieć taka rodzinna fotografie .
  23. rodzice

    Meisi

    Patrycy przed opuszczeniem naszego domu , został wypozyczony do sesji zdjeciowej , pewnej rodzinie . Właśnie dostałam fotki - wyszli przepieknie , ubrani byli w stroje z lat 20 tych , dziewczyny w ślicznych kapeluszach , wszystko w ogrodzie przy stoliku , w tle kwitnaca na bialo wisnia . Szkoda ze nie moge pokazac tych fotek :( . Na koncu psiaki zalapały sie na kilka foteczek solo , oto one [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/64/img3354z.jpg/][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/2341/img3354z.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/96/img3359t.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/104/img3359t.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/545/img3363mu.jpg/][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/6853/img3363mu.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/31/img3368r.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/4508/img3368r.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/850/img3371ra.jpg/][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/8168/img3371ra.jpg[/IMG][/URL]
  24. rodzice

    Meisi

    Moze spróbujemy ? [url]http://www.youtube.com/watch?v=Jf6yC-Kf7X4[/url]
  25. [quote name='Kero']Jeśli chodzi o kolor, to prawda, że często jest on priorytetowy, szczególnie dla "hodowlanych laików", jak ja ;). Sama nigdy w życiu nie zdecydowałabym się na Netkę, jeśli patrzyłabym na nią pod względem ubarwienia. Natomiast jeśli chodzi o strachliwość, to dokonaliśmy fenomenalnego postępu :) Otóż, wystarczyło, abym wyjechała na 3 dni. Mąż został sam z psami. Netka jest teraz wręcz zakochana w swoim panu. Wystarczy, że mąż podejdzie a ona zaciesza się tak straszliwie, że oprócz ogonka to macha jeszcze pupą ;) Do spacerów jest pierwsza, przybiega na zawołania, wskakuje na kolanka, sama dopomina się o pieszczoty. Autentycznie, nie poznaję psa :)[/QUOTE] :loveu::loveu::multi::multi: a my tutaj cuda wymyślaliśmy :evil_lol: widać z mała wszystko jest ok :lol:
×
×
  • Create New...