-
Posts
11625 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rodzice
-
Dzięki uspokoiłyście mnie . Dzisiaj maluszki zostały zaszczepione . Teraz tylko przeglad miotu i już niedługo mogłyby opuścić nasz dom gdyby byli kandydaci na nowych włascicieli . Na razie całe stadko bezdomne .:placz:
-
ale żeby wszystkie tak łzawiły ? Ja już miałam zamiar zapakować je do kontenerka i zawieźć do akademii rolniczej ale sie rozlozyłam totalnie i choruje sobie od niedzieli niestety . Tak wiec lekarz przyjedzie do domu i zobaczymy co powie ale to jednak nie okulista .
-
na dniach będziemy szczepić , mój wet zobaczy te oczka bo mnie to niepokoi ze ciągle łzawią . Jezeli macie doświadczenie w tej kwestii to prosze podpowiedzcie co mam robić , czy to sie leczy czy tak po prostu jest i samo przejdzie .
-
moje bąble wczoraj skończyły 6 tygodni [URL=http://img717.imageshack.us/i/p1030419q.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/3196/p1030419q.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] a tak wcinamy jabłuszko - baaaaaardzo nam smakuje [URL=http://img217.imageshack.us/i/p1030432s.jpg/][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/952/p1030432s.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img841.imageshack.us/i/p1030436l.jpg/][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/4254/p1030436l.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] ciocia Akira mogłaby być nasza mamusią - taka do nas podobna [URL=http://img546.imageshack.us/i/p1030422.jpg/][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/2314/p1030422.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img39.imageshack.us/i/p1030425hb.jpg/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/6905/p1030425hb.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Jammal już po operacji ! DZIĘKUJEMY ZA POMOC!
rodzice replied to mrowa23's topic in Już w nowym domu
ten to ma dobrze ! -
za babcią te piękne oczy ;) ale z charakteru nie bardzo - jedynie miłość do zwierząt ma po mnie .
-
z naszą wnusią [URL=http://img718.imageshack.us/i/p1030326b.jpg/][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/7246/p1030326b.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img267.imageshack.us/i/p1030328.jpg/][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/9813/p1030328.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
słuchajcie dzisiaj dzień babci więc chwale się moim wnuczatkiem . Ozi urodzona pod koniec października już nieźle radzi sobie na torze [url]http://www.youtube.com/watch?v=x_nBHZGrqkY[/url]
-
jezeli spodziewasz się komplikacji to przy takich objawach ( lekkie skurcze ) pojechałabym do weta . Co do temperatury to moim skacza nawet 4-5 dni przed porodem od 36.4 do 37.8
-
ja zawsze kryję nastepnego dnia po przekroczeniu 4 i mioty mam liczne . Ciekawa jestem ile szczeniat urodzilo sie z tego krycia przy progesteronie powyzej 13 ?
-
[quote name='Kaladan']:) Nie dziękujemy, mam trochę obaw bo inseminujemy pierwszy raz.[/QUOTE] trzymam kciuki
-
jedwab u moich tt nie sprawdził się - przesuszał wlos
-
na razie zadnych szkód nie mamy bo szczeniaczki jeszcze bezzębne . Jedynie trzeba towarzystwo pilnować z toaleta bo zdarza sie ze uparcie ida siusiu za tapczan . wtedy my uparcie przenosimy je we własciwe miejsce . w ciągu dnia bardzo duzo czasu spedzaja na drzemkach wiec to nasze pilnowanie nie jest jeszcze czasochłonne . Kiedy maja być same w domku i na noc przenoszone sa do duzego kojca i wtedy już nie ma szans zeby cos nabroiły .
-
slicznie i wygodnie
-
Gratki na razie za szcześliwe poczecie hi hi bo i z tym róznie bywa . Teraz niech przyszła mamusia zdrowo sie odzywia i dba o kondycje . Życzymy wszystkiego najlepszego .
-
Jaki sliczny chłopak ! Gdybyś nie napisała że Sally to cotoneczka to pogratulowalabym pieknej hawaneczki hi hi . Generalnie czym one sie roznia , nie chce mi sie porównywać wzorcow , napiszcie tak na chlopski rozum jak je rozpoznać .
-
ja reklamuje te psiaki gdzie tylko sie da . niedługo zrobie bazarek na skarpete kudłaczy .
-
do startu , gotowi , hoooooooooop - kto pierwszy przy misce ? [URL=http://img20.imageshack.us/i/p1030315z.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/9780/p1030315z.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] maluszki juz od kilku dni memlały suchą karmę przeznaczona dla Meisi wiec postanowiłam zacząc je dokarmiać [URL=http://img262.imageshack.us/i/p1030321z.jpg/][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/1830/p1030321z.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img193.imageshack.us/i/p1030322k.jpg/][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/1797/p1030322k.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] mój ci on ! nie oddam ! [URL=http://img687.imageshack.us/i/p1030317t.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/3779/p1030317t.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Pawełek to mój ulubienic , wszedzie za mna chodzi a kiedy siedzę on pilnuje mojego paputka , no chyba ze akurat ma ochote go troche potarmosić hi hi
-
Czarny i Kitka dzięki Wam, u Murki . Czy ich los się odmieni?MAJA DOM
rodzice replied to kaa's topic in Już w nowym domu
Matko nie wierzę , chyba wykrakałam tym moim ostatnim wpisem ! Aż mi dech zaparlo ! -
kurce jakie ambitne plan - Monia jestem pod wielkim wrażeniem !
-
Tomcio nadal malutki i rzadko sam wybiera się na zwiedzanie mieszkania . To delikatny ale radosny maluszek
-
kropeczki zrobione lakierem do paznokci na tylnych łapkach sa jak dowody osobiste hi hi
-
Te zacieki na oczkach doprowadzaja mnie do szału .
-
teraz lepiej ? [URL="http://img525.imageshack.us/i/p1030257j.jpg/"][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/3344/p1030257j.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://img692.imageshack.us/i/p1030259z.jpg/"][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/8618/p1030259z.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://img84.imageshack.us/i/p1030268o.jpg/"][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/2156/p1030268o.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://img403.imageshack.us/i/p1030283n.jpg/"][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/7936/p1030283n.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]