Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. rodzice

    Meisi

    Dzięki uspokoiłyście mnie . Dzisiaj maluszki zostały zaszczepione . Teraz tylko przeglad miotu i już niedługo mogłyby opuścić nasz dom gdyby byli kandydaci na nowych włascicieli . Na razie całe stadko bezdomne .:placz:
  2. rodzice

    Meisi

    ale żeby wszystkie tak łzawiły ? Ja już miałam zamiar zapakować je do kontenerka i zawieźć do akademii rolniczej ale sie rozlozyłam totalnie i choruje sobie od niedzieli niestety . Tak wiec lekarz przyjedzie do domu i zobaczymy co powie ale to jednak nie okulista .
  3. rodzice

    Meisi

    na dniach będziemy szczepić , mój wet zobaczy te oczka bo mnie to niepokoi ze ciągle łzawią . Jezeli macie doświadczenie w tej kwestii to prosze podpowiedzcie co mam robić , czy to sie leczy czy tak po prostu jest i samo przejdzie .
  4. rodzice

    Meisi

    moje bąble wczoraj skończyły 6 tygodni [URL=http://img717.imageshack.us/i/p1030419q.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/3196/p1030419q.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] a tak wcinamy jabłuszko - baaaaaardzo nam smakuje [URL=http://img217.imageshack.us/i/p1030432s.jpg/][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/952/p1030432s.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img841.imageshack.us/i/p1030436l.jpg/][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/4254/p1030436l.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] ciocia Akira mogłaby być nasza mamusią - taka do nas podobna [URL=http://img546.imageshack.us/i/p1030422.jpg/][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/2314/p1030422.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img39.imageshack.us/i/p1030425hb.jpg/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/6905/p1030425hb.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  5. rodzice

    Meisi

    za babcią te piękne oczy ;) ale z charakteru nie bardzo - jedynie miłość do zwierząt ma po mnie .
  6. rodzice

    Meisi

    z naszą wnusią [URL=http://img718.imageshack.us/i/p1030326b.jpg/][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/7246/p1030326b.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img267.imageshack.us/i/p1030328.jpg/][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/9813/p1030328.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  7. słuchajcie dzisiaj dzień babci więc chwale się moim wnuczatkiem . Ozi urodzona pod koniec października już nieźle radzi sobie na torze [url]http://www.youtube.com/watch?v=x_nBHZGrqkY[/url]
  8. jezeli spodziewasz się komplikacji to przy takich objawach ( lekkie skurcze ) pojechałabym do weta . Co do temperatury to moim skacza nawet 4-5 dni przed porodem od 36.4 do 37.8
  9. ja zawsze kryję nastepnego dnia po przekroczeniu 4 i mioty mam liczne . Ciekawa jestem ile szczeniat urodzilo sie z tego krycia przy progesteronie powyzej 13 ?
  10. dzięki FB przeczytałam o Kubusiu . Już wpłaciłam parę złotych na konto fundacji . I wiecie co dla mnie ci co to zrobili to nie ludzie i tez tak powinni być ukarani . Coraz częsciej przychylam sie do stwierdzenia - ZĄB ZA ZĄB , poczuj to co ktoś poczuł dzieki tobie .
  11. [quote name='Kaladan']:) Nie dziękujemy, mam trochę obaw bo inseminujemy pierwszy raz.[/QUOTE] trzymam kciuki
  12. jedwab u moich tt nie sprawdził się - przesuszał wlos
  13. rodzice

    Meisi

    na razie zadnych szkód nie mamy bo szczeniaczki jeszcze bezzębne . Jedynie trzeba towarzystwo pilnować z toaleta bo zdarza sie ze uparcie ida siusiu za tapczan . wtedy my uparcie przenosimy je we własciwe miejsce . w ciągu dnia bardzo duzo czasu spedzaja na drzemkach wiec to nasze pilnowanie nie jest jeszcze czasochłonne . Kiedy maja być same w domku i na noc przenoszone sa do duzego kojca i wtedy już nie ma szans zeby cos nabroiły .
  14. slicznie i wygodnie
  15. Gratki na razie za szcześliwe poczecie hi hi bo i z tym róznie bywa . Teraz niech przyszła mamusia zdrowo sie odzywia i dba o kondycje . Życzymy wszystkiego najlepszego .
  16. Jaki sliczny chłopak ! Gdybyś nie napisała że Sally to cotoneczka to pogratulowalabym pieknej hawaneczki hi hi . Generalnie czym one sie roznia , nie chce mi sie porównywać wzorcow , napiszcie tak na chlopski rozum jak je rozpoznać .
  17. ja reklamuje te psiaki gdzie tylko sie da . niedługo zrobie bazarek na skarpete kudłaczy .
  18. rodzice

    Meisi

    do startu , gotowi , hoooooooooop - kto pierwszy przy misce ? [URL=http://img20.imageshack.us/i/p1030315z.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/9780/p1030315z.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] maluszki juz od kilku dni memlały suchą karmę przeznaczona dla Meisi wiec postanowiłam zacząc je dokarmiać [URL=http://img262.imageshack.us/i/p1030321z.jpg/][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/1830/p1030321z.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img193.imageshack.us/i/p1030322k.jpg/][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/1797/p1030322k.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] mój ci on ! nie oddam ! [URL=http://img687.imageshack.us/i/p1030317t.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/3779/p1030317t.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Pawełek to mój ulubienic , wszedzie za mna chodzi a kiedy siedzę on pilnuje mojego paputka , no chyba ze akurat ma ochote go troche potarmosić hi hi
  19. Matko nie wierzę , chyba wykrakałam tym moim ostatnim wpisem ! Aż mi dech zaparlo !
  20. kurce jakie ambitne plan - Monia jestem pod wielkim wrażeniem !
  21. Tomcio nadal malutki i rzadko sam wybiera się na zwiedzanie mieszkania . To delikatny ale radosny maluszek
  22. rodzice

    Meisi

    kropeczki zrobione lakierem do paznokci na tylnych łapkach sa jak dowody osobiste hi hi
  23. rodzice

    Meisi

    Te zacieki na oczkach doprowadzaja mnie do szału .
  24. teraz lepiej ? [URL="http://img525.imageshack.us/i/p1030257j.jpg/"][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/3344/p1030257j.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://img692.imageshack.us/i/p1030259z.jpg/"][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/8618/p1030259z.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://img84.imageshack.us/i/p1030268o.jpg/"][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/2156/p1030268o.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://img403.imageshack.us/i/p1030283n.jpg/"][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/7936/p1030283n.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
×
×
  • Create New...