Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. rodzice

    Meisi

    dzisiejszy zimowy spacerek [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/121/p1030776f.jpg/][IMG=http://img121.imageshack.us/img121/2319/p1030776f.jpg][/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/257/p1030789b.jpg/][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/9881/p1030789b.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] huraaaa jestem pierwsza ! [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/213/p1030790i.jpg/][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/9257/p1030790i.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/717/p1030823.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/9645/p1030823.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] z moja przyjaciółką Fibi wypatrujemy Akiry [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/511/p1030803i.jpg/][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/9517/p1030803i.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/526/p1030805eg.jpg/][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/4569/p1030805eg.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  2. rodzice

    Meisi

    miziamy , miziamy
  3. rodzice

    Meisi

    zostawiłam bawiące sie maluszki i poszlam na góre po chwili usłyszałam dziwne odglosy - moje szkraby postanowily iśc za mną [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/96/p1030768i.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/5913/p1030768i.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/51/p1030770q.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/3193/p1030770q.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  4. rodzice

    Meisi

    według sugestii odlożyłam na bok ambitne plany zwiazane z tym ze inteligentnie rozpracuje moj nowy aparat i włączyłam funkcje auto :evil_lol: no i chyba warto bylo :lol: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/190/p1030754i.jpg/"][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/2792/p1030754i.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/62/p1030759g.jpg/"][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/5573/p1030759g.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/262/p1030765h.jpg/"][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/4969/p1030765h.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/602/p1030747.jpg/"][IMG]http://img602.imageshack.us/img602/809/p1030747.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/602/p1030766.jpg/][IMG]http://img602.imageshack.us/img602/5323/p1030766.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  5. rodzice

    Meisi

    Zauważyłam ze oczka im nie łzawią jak sa w swoim kojcu na gazetach i podkladach , natomiast kiedy wypuszczam je na brykanko po salonie wtedy po jakiś 20 minutach oczka robia sie mokre . Moze powodem jest cytrusowy płyn do podlogi ? Moze być też inna obcja - każde siusiu na podlodze jest zaraz spryskiwane specjalnym plynem , który ma zniechecać do sikania w miejscach niedozwolonych .
  6. rodzice

    Meisi

    to akurat fotki samych chłopaków , Pokusa była bardziej pofalowana niz bracia .
  7. rodzice

    Meisi

    Pokusa juz w nowym domku w Opolu . bedzie mieszkała z kolezanka maltanka - widzialam foteczki ( bardzo zadbana ) , bedzie karmiona gotowanym mieskiem z warzywkami bo nowa pani tak karmi swoje zwierzaki ( koty tez ) . Co do wystaw to maja ogromną ochote i chyba beda jeżdzili cała rodzinka . Mówili juz coś o Krakowie , na Opole tez chcieli , wiadomo maja pod nosem . dzisiejsze fotki - mamy 9 tygodni i chyba dość ładny wlos co myslicie [URL=http://img638.imageshack.us/i/p1030733x.jpg/][IMG]http://img638.imageshack.us/img638/5595/p1030733x.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img248.imageshack.us/i/p1030717f.jpg/][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/7584/p1030717f.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img257.imageshack.us/i/p1030725z.jpg/][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/892/p1030725z.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  8. rodzice

    Meisi

    no własnie w tym sęk ze aparat nówka cewka :lol: i pierwsze fotki w ruchu tez były nim robione i wyszły dobrze , tyle ze teraz latały po domu jak przeciagi i nie szlo ich złapać :evil_lol: . wchodzi w grę jeszcze taka opcja ze coś tam sie może w aparacie poprzestawialo i nam sie sprzet po prostu zbuntował :eviltong: . I teraz nowina - oby nie zapeszyc :mad: - jutro nasza rodzyneczka prawdopodobnie pojedzie do nowego domku w Opolu . Mam obietnicę ze bedzie pokazywana na wystawach - na czym mi szalenie zależy bo jest sliczna . Figurke ma po mamusi ,charakter tez :loveu:
  9. te testy sa do dddddddddddddd . Mój wet je zastosował dla swojej suki i tylko niepotrzebnie zrobił setki kilometrow do krycia . Suka płodna byla dopiero po kilku dniach jak sie potem okazalo
  10. rodzice

    Meisi

    Nie za bardzo właśnie . Tybetki były bardziej waleczne . Tutaj wszystko trwa krócej a akcja jest zdecydowanie szybsza :lol: Uwielbiam siedzieć i obserwować te ich zabawy , zwłaszcza szalone gonitwy i wpadanie w poślizg na zakrętach :evil_lol: . Dzisiaj robiłam co moglam zeby je ufocić niestety nawet aparat ustawiony na ruch nie dal rady nadążyć za nimi :shake: . Pewnie zostanie mi tylko filmowanie :lol:
  11. rodzice

    Meisi

    złapany w chwilowym bezruchu [URL=http://img717.imageshack.us/i/p1030577.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/3655/p1030577.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  12. rodzice

    Meisi

    Uwierzycie jak wam powiem ze małe hawańczyki sa szybsze od światła ? Nie wierzycie to popatrzcie na moja dzisiejsze sesje zdjęciowa [URL=http://img820.imageshack.us/i/p1030507yx.jpg/][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/5513/p1030507yx.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img201.imageshack.us/i/p1030546.jpg/][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/323/p1030546.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img145.imageshack.us/i/p1030560.jpg/][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/6373/p1030560.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img820.imageshack.us/i/p1030571m.jpg/][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/3127/p1030571m.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img824.imageshack.us/i/p1030570z.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/5610/p1030570z.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  13. żeby odróżnić maluszki maluje im na tylnych łapkach znaczek lakierem do paznokci - oczywiscie każdy innego koloru .
  14. Kto nie lubi ! Ja bardzo lubię !
  15. no to ja pierwsza - - czy jestes w stanie zachować zimna krew w razie wypadku kiedy twój pies skaleczy się czy bedzie wymagał natychmiastowej pomocy lekarskiej ? - czy bedziesz w stanie posprzatać po swoim psie kiedy nabrudzi w domu ( wymioty , kupka )
  16. Hawanko , niestety nie mogę ci udzielić zadnych informacji dotyczacych tej reklamy - obowiązuje mnie umowa o zachowaniu tajemnicy .
  17. [quote name='caha']cieszę się, że tybetki występują w reklamie, widać, że to rozpoznawalna już rasa :lol: a że do tego mądra i kumata to i pewnie współpraca przebiegała znakomicie ;) no i, że Fibi wystąpiła w reklamie to się nie dziwię, ale i Akira?:multi: jak w ogóle jej zdrówko i kondycja?[/QUOTE] Na poczatku mowa była tylko o Fibi ale kiedy zobaczyli Akirę , reżyser stwierdził ze ona tez koniecznie ma zagrać - tak bardzo mu sie spodobała . Zaskoczona byłam tą decyzją bardzo ale tez i szczęsliwa . Kiedyś przeciez miala zagrać w reklamie pedigree ale w ostatniej chwili zrezygnowano z niej , teraz odwrotnie , w ostatniej chwili poproszono o nią . A jak się czuje nasza emerytka ? Wyglada doskonale i tak tez sie czuje , zreszta potwierdzaja to jej ostatnio wykonane wyniki . Na 22 parametry ( próby wątrobowe , trzustka , hemoglobina itp ) - wszystkie w normie . Po prostu okaz zdrowia . Trochę jej tylko przybyło w boczkach wiec musimy uważać na jej diete .
  18. rodzice

    Meisi

    dzięki ze mnie pocieszacie . Jak tak długo z nami będą to serce mi chyba pęknie przy rozstaniu .
  19. o kurcze , no to przeżyłaś chwile grozy . Dużo zdrówka dla ślicznoty .
  20. rodzice

    Meisi

    cóż w takim razie - byle do wiosny
  21. rodzice

    Meisi

    martiko - wszystkie są wolne :placz:
  22. Jak mamy tutaj specjalistę to moze cedro skorzystamy z Twojej wiedzy i podpowiesz nam czy i winogrona ( a przy tym rodzynki ) też sa trujące ? Przyznam się ze moje psiaki same zrywały sobie winogrona i ze smakiem jadły a ja sie cieszylam ze to lubia do momentu az usłyszalam ze to trucizna dla psa . Od tego czasu juz nie maja wolnego dostepu do ogrodu .
  23. witamy i my bardzo serdecznie
  24. rodzice

    Meisi

    dzisiaj byliśmy na przegladzie miotu . Maluszki juz oznaczone - ale był bek ! Nawet wspólne wycie i szczekanie na oprawce - grunt to rodzinka - jeden za wszystkich , wszyscy za jednego . Okazało się ze mamy jeden przodozgryz - nasz Tomcio Paluszek raczej nie bedzie egzemplarzem wystawowym - reszta bez zastrzeżeń .
×
×
  • Create New...