-
Posts
15313 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Aga_
-
Ale cudnie!!! :multi:
-
Dziękujemy p. Haniu :) Siostra skończyła studia, pracuje, ma śliczną córeczkę :loveu: Pozdrawiamy serdecznie :) :)
-
Cieszę się, że pamiętacie jeszcze o Romanie ;) To dzięki p. Hani, Czarusiowi i Romusiowi trafiłam wogóle na to forum.. :) Pozdrawiamy :)
-
W Rossmanie jest teraz promocja na niektóre produkty Babydream, zwłaszcza chusteczki do pupy są w bardzo dobrej cenie, dwupak :)
-
[quote name='Alicja']polecam też wafle ryżowe ...miodzio[/QUOTE] Też polecam wafle ryżowe z Biedronki, są świetne, lepsze niż Sonko (moim skromnym zdaniem ;) ) :) [quote name='clockwork']pampersy baby dream- rossmanowskie- nie wiem powiem inną razą bo zakupiłam pierwszy raz ;) [/QUOTE] Też je mam i też nie wypróbowane, dam znać, jak wypróbuję :) Mam też wkładki laktacyjne tej firmy (też nie wypróbowane jeszcze) i chusteczki do pupy - chusteczki świetne, bo nie są nasączone perfumami, bezzapachowe i bardzo delikatne :) Choć chwalę też sobie chusteczki Cleanica Dzidziuś, mimo mocnego zapachu.. Miałam również płyn do kąpieli Babydream, taki duży z pompką - i też się sprawdził, zero podrażnień, uczuleń, itp. :)
-
[quote name='Asior'][B]_Aga_ [/B]są wszystkie rozmiary, jedynki też :) tylko nie znalazłam zdjęć na necie i dlatego nie wkleiłam ;)[/QUOTE] Dzięki za info :) Wyślę męża, żeby zakupił paczuszkę na próbę ;) Póki co mam te najmniejsze Babydream z Rossmana.. Dzidzi jeszcze nie ma, więc nie wypróbowałam, pomacałam tylko ;)
-
Ja też mam kilka produktów z biedronki, które sobie chwalę ;)
-
A czy te z tesco [B]Asior[/B] są też w wersji najmniejszej, czyli dla noworodków? Tak od 2 kg.. My teraz mamy Dadę i jest ok, są bardzo fajne :) Co prawda używamy tylko na noc i dla psiaka ;) ale zdają egzamin :) A przetestowaliśmy już chyba wszystkie, mieliśmy pampersy, huggies'y, bella happy, jakieś kauflandowskie (też bardzo dobre), z Biedronki jakieś tanie (za sztuczne, zamiast rzepa taśma, i całe tak jakby ofoliowane, nie przepuszczające, potliwe).. Chyba pampersy z tego wszystkiego były najlepsze, najbardziej chłonne i miękkie..
-
Dog przekroczył Tęczowy Most.. Żegnaj Kochany Psiaku. :-(
_Aga_ replied to ketunia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Będą jeszcze pieniążki z bazarku ciuszkowego, da się je na kolejnego psiurka z tych trzech.. Zróbcie jak uważacie :) -
Dog przekroczył Tęczowy Most.. Żegnaj Kochany Psiaku. :-(
_Aga_ replied to ketunia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie wiem, może dać temu psiakowi, który ma najmniej wpłat? -
Dog przekroczył Tęczowy Most.. Żegnaj Kochany Psiaku. :-(
_Aga_ replied to ketunia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A doszły pieniążki ode mnie z bazarku książkowego? :) -
[quote name='Olcia'] co to jest za wózek???[/QUOTE] [URL]http://www.babydesign.pl/espiro.php[/URL] :) To jest model jet :) Ja mam ciemnoniebieski :) Fajny jest, bo ma głęboką budkę, rozkłada się tak, że dziecko może spać, ma folię przeciwdeszczową, pasy.. :)
-
Taki naturalnie jaśniejszy na brzuszku ;)
-
A hopsniemy sobie ;) I pozdrowimy wszystkie cioteczki na dogo ;) [URL=http://img215.imageshack.us/i/dsc04329a.jpg/][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/7970/dsc04329a.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Asior'] a co do wózków, to polecam ten: [IMG]http://photos07.allegroimg.pl/photos/oryginal/908/00/12/908001254[/IMG] mam i jestem zadowolona.. waży 7 kg [/QUOTE] Mam taki sam i też polecam :) :)
-
Dog przekroczył Tęczowy Most.. Żegnaj Kochany Psiaku. :-(
_Aga_ replied to ketunia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przelałam dziś 40 zł z bazarku książkowego na konto Dzika_Figa :) -
Kraków-duzy,niewidomy i SZCZESLIWY w swoim raju na ziemi!!!!!
_Aga_ replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Wspaniale się ogląda te zdjęcia :) :) :) -
Zapraszam na nowy bazarek :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/181738-RA-A-NOA-CI-bluzka-H-M-torebka-lampki-oliwne-i-inne-na-Doga-Rudusia-i-Lapsia-do-31-03[/URL]
-
Dog przekroczył Tęczowy Most.. Żegnaj Kochany Psiaku. :-(
_Aga_ replied to ketunia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zapraszam na nowy bazarek :) http://www.dogomania.pl/threads/181738-RA-A-NOA-CI-bluzka-H-M-torebka-lampki-oliwne-i-inne-na-Doga-Rudusia-i-Lapsia-do-31-03 -
Kraków-duzy,niewidomy i SZCZESLIWY w swoim raju na ziemi!!!!!
_Aga_ replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Piękne wieści :multi: Strasznie się cieszę, że i Drwal i Apollo mają takie wspaniałe domki :loveu: -
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
_Aga_ replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
I jak tam Apollo? :) Sorki, że tutaj pytam, ale "zgubiłam" wątek Apolla.. Nie umiem szukać tu na dogo.. -
Malwa vel Majcia już w nowym domu. Szaleje z Guciem na łąkach :)
_Aga_ replied to gazzy's topic in Już w nowym domu
Zapiszę sobie wątek...