Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. Bardzo dziękujemy :loveu: 500 zł zostało w "skarbonce" chłopaków, a to naprawdę dużo :)
  2. Ale cudnie!!! :multi:
  3. Dziękujemy p. Haniu :) Siostra skończyła studia, pracuje, ma śliczną córeczkę :loveu: Pozdrawiamy serdecznie :) :)
  4. Cieszę się, że pamiętacie jeszcze o Romanie ;) To dzięki p. Hani, Czarusiowi i Romusiowi trafiłam wogóle na to forum.. :) Pozdrawiamy :)
  5. W Rossmanie jest teraz promocja na niektóre produkty Babydream, zwłaszcza chusteczki do pupy są w bardzo dobrej cenie, dwupak :)
  6. [quote name='Alicja']polecam też wafle ryżowe ...miodzio[/QUOTE] Też polecam wafle ryżowe z Biedronki, są świetne, lepsze niż Sonko (moim skromnym zdaniem ;) ) :) [quote name='clockwork']pampersy baby dream- rossmanowskie- nie wiem powiem inną razą bo zakupiłam pierwszy raz ;) [/QUOTE] Też je mam i też nie wypróbowane, dam znać, jak wypróbuję :) Mam też wkładki laktacyjne tej firmy (też nie wypróbowane jeszcze) i chusteczki do pupy - chusteczki świetne, bo nie są nasączone perfumami, bezzapachowe i bardzo delikatne :) Choć chwalę też sobie chusteczki Cleanica Dzidziuś, mimo mocnego zapachu.. Miałam również płyn do kąpieli Babydream, taki duży z pompką - i też się sprawdził, zero podrażnień, uczuleń, itp. :)
  7. [quote name='Asior'][B]_Aga_ [/B]są wszystkie rozmiary, jedynki też :) tylko nie znalazłam zdjęć na necie i dlatego nie wkleiłam ;)[/QUOTE] Dzięki za info :) Wyślę męża, żeby zakupił paczuszkę na próbę ;) Póki co mam te najmniejsze Babydream z Rossmana.. Dzidzi jeszcze nie ma, więc nie wypróbowałam, pomacałam tylko ;)
  8. Ja też mam kilka produktów z biedronki, które sobie chwalę ;)
  9. A czy te z tesco [B]Asior[/B] są też w wersji najmniejszej, czyli dla noworodków? Tak od 2 kg.. My teraz mamy Dadę i jest ok, są bardzo fajne :) Co prawda używamy tylko na noc i dla psiaka ;) ale zdają egzamin :) A przetestowaliśmy już chyba wszystkie, mieliśmy pampersy, huggies'y, bella happy, jakieś kauflandowskie (też bardzo dobre), z Biedronki jakieś tanie (za sztuczne, zamiast rzepa taśma, i całe tak jakby ofoliowane, nie przepuszczające, potliwe).. Chyba pampersy z tego wszystkiego były najlepsze, najbardziej chłonne i miękkie..
  10. Będą jeszcze pieniążki z bazarku ciuszkowego, da się je na kolejnego psiurka z tych trzech.. Zróbcie jak uważacie :)
  11. Nie wiem, może dać temu psiakowi, który ma najmniej wpłat?
  12. A doszły pieniążki ode mnie z bazarku książkowego? :)
  13. [quote name='Olcia'] co to jest za wózek???[/QUOTE] [URL]http://www.babydesign.pl/espiro.php[/URL] :) To jest model jet :) Ja mam ciemnoniebieski :) Fajny jest, bo ma głęboką budkę, rozkłada się tak, że dziecko może spać, ma folię przeciwdeszczową, pasy.. :)
  14. Taki naturalnie jaśniejszy na brzuszku ;)
  15. A hopsniemy sobie ;) I pozdrowimy wszystkie cioteczki na dogo ;) [URL=http://img215.imageshack.us/i/dsc04329a.jpg/][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/7970/dsc04329a.jpg[/IMG][/URL]
  16. [quote name='Asior'] a co do wózków, to polecam ten: [IMG]http://photos07.allegroimg.pl/photos/oryginal/908/00/12/908001254[/IMG] mam i jestem zadowolona.. waży 7 kg [/QUOTE] Mam taki sam i też polecam :) :)
  17. Przelałam dziś 40 zł z bazarku książkowego na konto Dzika_Figa :)
  18. Wspaniale się ogląda te zdjęcia :) :) :)
  19. Zapraszam na nowy bazarek :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/181738-RA-A-NOA-CI-bluzka-H-M-torebka-lampki-oliwne-i-inne-na-Doga-Rudusia-i-Lapsia-do-31-03[/URL]
  20. Zapraszam na nowy bazarek :) http://www.dogomania.pl/threads/181738-RA-A-NOA-CI-bluzka-H-M-torebka-lampki-oliwne-i-inne-na-Doga-Rudusia-i-Lapsia-do-31-03
  21. Zapraszam na nowy bazarek :) http://www.dogomania.pl/threads/181738-RA-A-NOA-CI-bluzka-H-M-torebka-lampki-oliwne-i-inne-na-Doga-Rudusia-i-Lapsia-do-31-03
  22. Piękne wieści :multi: Strasznie się cieszę, że i Drwal i Apollo mają takie wspaniałe domki :loveu:
  23. I jak tam Apollo? :) Sorki, że tutaj pytam, ale "zgubiłam" wątek Apolla.. Nie umiem szukać tu na dogo..
×
×
  • Create New...