Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. Ja tam zaglądam do wszystkich ;) Mam nadzieję, że psiurki szybko domki znajdą.. Ruduś jest naprawdę pięknym psem :)
  2. A dlaczego nie ma już wolontariatu?
  3. Podziel te 107,30 zł wg uznania i potrzeb :)
  4. Przelałam dziś na Twoje konto Dzika_Figa 117,30 zł, z czego z bazarku ciuszkowego jest 107,30 zł, a 10 zł to moja kwietniowa deklaracja na Rudusia ;)
  5. Przelałam dziś na Twoje konto Dzika_Figa 117,30 zł, z czego z bazarku ciuszkowego jest 107,30 zł, a 10 zł to moja deklaracja na Rudusia ;)
  6. Wysłałam dziś moją deklarację na Fokusa :)
  7. Dzięki Anula :) Na razie się tabletkujemy, we wtorek kolejne badanie moczu..
  8. Podniosę chociaż.. Filmik wzruszający.. Psiak cudny, mimo kalectwa..
  9. :loveu: A z bazarku różności to już będzie lilo rzeczy wysyłała i kaskę zbierała i zbiorczo wyśle na chłopaków, także też, co prawda jednorazowo, ale dodatkowa kaska będzie :)
  10. Ja jutro przeleję na Twoje konto 107 zł z mojego bazarku ciuszkowego, podziel na Rudusia i Lapsia.. Mam nadzieję, że wątki się rozkręcą, że znajdą się dogomaniacy, którzy wesprą psiaki finansowo.. Może by przez pw zapraszać na wątki??
  11. No i dalej się leczymy.. Oprócz Synuloxu Romuś ma dostawać Furaginum.. Mam nadzieję, że to pomoże..
  12. Podniosę chociaż... I trzymam kciuki za Mandarynkę!!
  13. Romuś kłucie zniósł dzielnie, na jutro i poniedziałek dostał antybiotyk, we wtorek znów muszę zrobić polowanie na mocz i zobaczymy, co dalej.. :)
  14. Na razie mogę tylko podnieść.... :(
  15. [quote name='karusiap'] i tak Sara zasilila szeregi naszych hotelowcow:) [/QUOTE] Super, że trafiła pod Wasze skrzydła ;) Mam nadzieję, że tak jak Drwal i Apollo znajdzie dzięki Wam wspaniały domek :) :)
  16. My też ściskamy i dziękujemy za wsparcie :) Niedługo jedziemy na kolejne zastrzyki.
  17. Ooo, przykre... Biedna sunieczka...
  18. Romuś ma ostry stan zapalny.. pH moczu = 8,0, dużo białka, trochę krwi i duuuużo kryształków.. Czego dokładnie to już mi wet nie powiedział.. Te kryształki najprawdopodobniej podrażniają drogi moczowe, stąd krew.. Romanek dostał trzy zastrzyki, jutro jedziemy na kolejne, a potem przechodzimy na antybiotyk w tabletkach i specjalistyczną karmę URIcośtam.. Trzeba obniżyć pH, zakwasić mocz, wtedy te kryształki powinny się rozpuścić. Tak więc zaczynamy leczenie. Znalazłam takie coś: Najczęściej mamy do czynienia u psów z tzw. struwitami, czyli fosforanami amonowo-magnezowymi. Tworzą się one w moczu zasadowym. Ich cechą jest nietrwałość, co daje szansę na ich rozpuszczenie w wyniku leków i diety. ([URL]http://www.cztery-lapy.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=612[/URL]) Mam nadzieję, że leki i odpowiednia dieta pomogą :)
  19. A ta osoba, która miała pomyśleć nad domkiem dla Daszy?? Czy to ktoś znajomy? Taką miałam nadzieję, kiedy przeczytałam ten wpis...
  20. Dzięki Anula...
  21. Biedna sunia... Wstawiłam banerek, może więcej osób tutaj zajrzy i pomoże.. :(
  22. Jedziemy jutro.. Mam nadzieję, że uda mi się złapać jutro rano mocz Romka do pojemniczka :roll:
  23. No i mamy kolejne zmartwienie.. Zauważyłam dziś w moczu Romusia niteczki krwi... Nie dodzwoniłam sie jeszcze do przychodni, muszę się zorientować, kiedy przyjmuje "nasz" wet i jakoś się umówić... I tak mieliśmy się wybrać.. Romuś znów stracił na wadze, pogorszył mu się też stan skóry i sierści.. Ech.. :(
  24. [quote name='anula1959']Psie staruszki mnie rozczulają Agusiu , Romuś jest przecudny -:) Jak się miewa synuś?[/QUOTE] Anula - Piotruś to mały łobuziak ;) Ponad tydzień temu miał zabieg na przepuklinę, od poniedziałku może chodzić, a my próbujemy go "przystopować", bo jego "chodzenie" to po prostu bieganie, tupanie, skakanie - a na to przez miesiąc ma zakaz.. No ale wytłumacz trzylatkowi, że ma chodzić powoli i ostrożnie jak go nic nie boli :evil_lol: [quote name='Ulka18']Ja tez zagladam na watek Romusia. To byl jeden z moich pierwszych watkow na dogomanii.[/QUOTE] :loveu:
×
×
  • Create New...