Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. No dokładnie karusiap.. A staruszka nie ma, prawda? :(
  2. matamata - napisz w wątku bazarku kto i ile wpłacił, bo będzie problem z rozliczeniem ;) I daj znać, kiedy reaktywować bazarek :)
  3. Sama zdecyduj, obejrzyj rzeczy i ustal cenę, zasady bazarku - nie będę ingerować :) Mam nadzieję, że coś się sprzeda i będą pieniążki na Kropkę :) Jakbyś miała jakieś pytania - pytaj :) Będę na bazarek zaglądała :)
  4. Justa = zaglądam i kibicuję i trzymam kciuki nieprzerwanie :)
  5. Ja jestem za tym, żeby ratować te psiaki, zwłaszcza Orkana.. On nie może wrócić do schronu... :(
  6. Zapiszę sobie wątek...
  7. Podniosę Orkanka... To by było straszne, gdyby psiak wrócił do schroniska....
  8. [quote name='ela40']Witam Fokusia. Co u psinki slychać?[/QUOTE] Chyba bez zmian ;) Nadal w hoteliku.. Przynajmniej ma tam dobrze...
  9. Kurcze, czemu taki super psiak domku znaleźć nie może...
  10. [B]megii1[/B] - daj mi proszę znać, czy paczuszka dotarła. Wysłałam w czwartek chyba, więc powinna w przyszłym tygodniu dotrzeć :)
  11. [B]Anetaaa[/B] - cudne zdjęcia!!!!! :) Normalnie bym Cię wyściskała kobito!!!! :lol: Ale się psiakom udało!! :) Teraz tylko niech się te domki stałe znajdą dla psiaków.. :)
  12. Super, to czekam na link ;) A rzeczy postaram się wysłać jutro :)
  13. iwop - Ty sama mieszkasz? ;) :lol: Ja bym tak strasznie chciała wziąść na tymczas jakąś bidę, ale mąż jest nieugięty... :(
  14. Obaj są piękni.. Naprawdę śliczne psy...
  15. Mogę wysłać kilka rzeczy na bazarek do Ciebie iwop, albo do megii1 - jak wolicie..
  16. Zapiszę sobie....
  17. [quote name='Poker']Ile brakuje jeszcze do opłaty za transport?[/QUOTE] bianka0 zaproponowała, że dopłaci brakujące 100 zł :)
  18. Chyba po raz pierwszy od dłuższego czasu czują się bezpieczne.. i jest im cieplutko.. :)
  19. Jakie super zdjęcia :) :) Teraz to ten mały czarny nie wygląda na dzikuska :) I jak śpią słodko :)
×
×
  • Create New...