Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. No i super wieści :) :) Trzymam kciuki za Was :)
  2. Pierwsze zdjęcie rewelacyjne :lol:
  3. Justa... :( Cóż mogę powiedzieć... Trzymaj się jakoś... :( :(
  4. Ja jeszcze nie wpłaciłam za styczeń, postaram się jutro to zrobić... Niestety na razie nie mogę pomóc w kwestii ogłoszenia w gazecie :(
  5. Cudny :) :) :) :)
  6. [quote name='ludwa']No...ja jak sobie to wspomnę, to nadal mi skacze;) Cymbały jedne. I będą mi tu dyrdymały o badaniach i psychologach pitolić. Niech nad sobą badania przeprowadzą, ćwoki jedne![/QUOTE] No jakbym siebie czytała ;) :lol:
  7. [quote name='ludwa']NO. NIEZŁE. Dobrze, że mnie nikt nie ostrzegał;) Swoją drogą, skoro taki zgubny wpływ na dziecko ma odseparowanie od rodziców i rząd tak bardzo naciska na tę więź, to czemu urlop macierzyński trwa cztery miesiące a nie minimum rok a urlop wychowawczy jest bezpłatny? Jak mnie wkurza takie pierniczenie kocopałów przez ludzi o wysokim statusie materialnym, gdzie albo jedno z rodziców jest w stanie utrzymać całą rodzinę albo jedno ma już na tyle wyrobioną pozycję, że może sobie popracować kilka godzin w domu i też będzie dobrze. Niech to powiedzą rodzinom, w których wspólny dochód gospodarstwa to 1000 zł na całą rodzinę i to łączne zarobki obojga rodziców, którzy pewnie by woleli zostać z dzieckiem w domu...No, akurat przyda się dzidzia, żeby iść na żebry, bo i na chleb może nie wystarczyć Ale mnie wpieniają takie mądre głowy pderwane od rzeczywistości!!!![/QUOTE] Z ust mi to wyjęłaś!!! Aż mi ciśnienie skoczyło :/
  8. [url]http://www.dogomania.pl/threads/201352-KURTKI-P%C5%81ASZCZE-na-KwP-cz.-II-do-14.02.2011-g.23.00?p=16224389#post16224389[/url] Nowy bazarek od matamata :)
  9. Mam taką cichą nadzieję, że coś się sprzeda megii1 ;) Jak nie to będziemy szukać nowych fantów :)
  10. Jasne, jeśli czas pozwoli (bo znów dzieciaki mam chore) to jutro wystawię bazarek :)
  11. gazzy ma zrobić bazarek z rzeczy, które jej wysłałam, a ja jeszcze poszperam w domu i coś dorzucę :)
  12. Super :) :) :)
  13. Wysłałam parę rzeczy do gazzy na bazarek dla Orkana i Ząbala, coś tam jeszcze dorzucę, może uda się jakieś pieniążki jeszcze uzbierać...
  14. Najważniejsze, że już biegunki nie ma.. i oby tak dalej :)
×
×
  • Create New...