-
Posts
15313 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Aga_
-
[quote name='kaskadaffik']Myślę, że nasze mieleckie Cioteczki się nie obraża, jeśli z bazarków dołożymy 30 zł na psiaki, bo tu aż piszczy, a ja nie doczytałam, gdzie one teraz pojadą ? Proszę o konto :) tylko pełne dane, bo mój bank tylko tak przyjmuje przelewy :)[/QUOTE] [B]Czy propozycja została zauważona? ;)[/B] [B]To byłoby już 100 zł jeśli dobrze liczę :)[/B] [quote name='iwop']Jestem autentycznie zaszokowana i wzruszona... Anetaa zabrała całą trójkę - staruszka i jego przyjaciół! Jola (nieobecna na dogo), która wiele lat działa na rzecz zwierząt (inspektor TOZ), przekazywała psy Anecie i jej TŻ, powiedziała, że jest dla niej zaszczytem poznać takich młodych ludzi jak oni - prawdziwie oddani zwierzetom... Anetaa mnie brak jest słów na to, żeby ci dziękować. Prosze wszystkich o wsparcie finansowe Anety - to 3 psy, w tym jeden staruszek... [URL="http://w794.wrzuta.pl/obraz/powieksz/21d812t8q4E"][IMG]http://w794.wrzuta.pl/sr/d/21d812t8q4E/imgp0687[/IMG][/URL] [URL="http://w794.wrzuta.pl/obraz/powieksz/3TdUM4Jl69G"][IMG]http://w794.wrzuta.pl/sr/d/3TdUM4Jl69G/imgp0685[/IMG][/URL] [URL="http://iwop.wrzuta.pl/obraz/powieksz/3NledwPfEyS"][IMG]http://iwop.wrzuta.pl/sr/d/3NledwPfEyS/bezdomne_012[/IMG][/URL][/QUOTE] [B]Anetaaa, iwop, Jola - jesteście wielkie!!!!![/B] :multi:
-
Spuchnięta z głodu sunia... Kropka znalazła wspaniały DOM !!! :-D
_Aga_ replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Dobry plan megii :) :) :) -
Miniaturowy HUSKY pojechał do domu! Faguś wreszcie dostał szansę! :)
_Aga_ replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
Ech, a już miałam nadzieję, że dobre wieści przeczytam... -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
_Aga_ replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
hop hop sunie :) -
Odpoczywaj, odpoczywaj :) :)
-
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
_Aga_ replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/199701-KURTKI-PŁASZCZE-na-KwP-do-21.01.2011-g.21.00?p=16062647#post16062647[/URL] Udało mi się w końcu sklecić bazarek z rzeczami od matamata ;) -
[quote name='madcat1981']:) Chyba jednak psy są mądrzejsze od nas, ludzi.[/QUOTE] Chyba tak ;) Cieszę się, że tak się super ułożyło :)
-
Bezdomna Bunia zostaje w firmie, czyli tak jakby ma DS ;) do zamknięcia.
_Aga_ replied to Kenny's topic in Już w nowym domu
Kiedy coś się w końcu zmieni, dla zwierząt na dobre, świadomość ludzi, prawo... :( -
[quote name='beataczl']ja mam dom z ogrodem , sunia bylaby w domu gdyby co dajcie znac 784133223 ( moge nie byc dluzszy czas na dogo - przyjezdza corka i zajmie kompa) rowniez moze przyjechac Kropka z innego watku tez z Ostrowca niestety finansowo nie dam rady wziac na BDT tylko za karme i weta ( obydwie) - to tak awaryjnie jakby nikt sie nie zglosil :-(strasznie szkoda suczek i psiaka[/QUOTE] Skoro beataczl proponuje tymczas za karmę i weta dla suni i dla Kropki z drugiego wątku, to może do megii mógłby jechać psiaczek? :oops: Tak sobie tylko marzę, nawet pomóc realnie nie mogę :shake:
-
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Kasiu - córcia rośnie jak na drożdżach, sama zresztą wiesz, jak to jest ;) Gratuluję postępów u Ptyśka :) -
Kasiu - gratuluję :) :) Śliczności :) :)
-
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
_Aga_ replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Perfi']Aga wspolczuje przede wszystkim mezowi, ja przechodzilam ospe w sierpniu... na wakacjach nad morzem :roll: w starszym wieku to jest masakra[/QUOTE] To ja współczuję Tobie.. Na wakacjach i do tego w sierpniu... Ech.. -
Spuchnięta z głodu sunia... Kropka znalazła wspaniały DOM !!! :-D
_Aga_ replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za Sabę i za Kropkę... I za dwa pozostałe psiaki..