Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. Ja myślę, że Wam wszystkim :) W wolnej chwili spróbuję sklecić bazarek na psiaki...
  2. [quote name='kaskadaffik']Myślę, że nasze mieleckie Cioteczki się nie obraża, jeśli z bazarków dołożymy 30 zł na psiaki, bo tu aż piszczy, a ja nie doczytałam, gdzie one teraz pojadą ? Proszę o konto :) tylko pełne dane, bo mój bank tylko tak przyjmuje przelewy :)[/QUOTE] [B]Czy propozycja została zauważona? ;)[/B] [B]To byłoby już 100 zł jeśli dobrze liczę :)[/B] [quote name='iwop']Jestem autentycznie zaszokowana i wzruszona... Anetaa zabrała całą trójkę - staruszka i jego przyjaciół! Jola (nieobecna na dogo), która wiele lat działa na rzecz zwierząt (inspektor TOZ), przekazywała psy Anecie i jej TŻ, powiedziała, że jest dla niej zaszczytem poznać takich młodych ludzi jak oni - prawdziwie oddani zwierzetom... Anetaa mnie brak jest słów na to, żeby ci dziękować. Prosze wszystkich o wsparcie finansowe Anety - to 3 psy, w tym jeden staruszek... [URL="http://w794.wrzuta.pl/obraz/powieksz/21d812t8q4E"][IMG]http://w794.wrzuta.pl/sr/d/21d812t8q4E/imgp0687[/IMG][/URL] [URL="http://w794.wrzuta.pl/obraz/powieksz/3TdUM4Jl69G"][IMG]http://w794.wrzuta.pl/sr/d/3TdUM4Jl69G/imgp0685[/IMG][/URL] [URL="http://iwop.wrzuta.pl/obraz/powieksz/3NledwPfEyS"][IMG]http://iwop.wrzuta.pl/sr/d/3NledwPfEyS/bezdomne_012[/IMG][/URL][/QUOTE] [B]Anetaaa, iwop, Jola - jesteście wielkie!!!!![/B] :multi:
  3. Ech, a już miałam nadzieję, że dobre wieści przeczytam...
  4. W lutym mogę dołożyć jeszcze 10 zł.... :(
  5. Odpoczywaj, odpoczywaj :) :)
  6. [quote name='iwop'][SIZE=5]Czy ktoś deklaruje pomoc w kosztach transportu?[/SIZE][/QUOTE] Ja mogę wpłacić 10 zł jedynie :(
  7. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/199701-KURTKI-PŁASZCZE-na-KwP-do-21.01.2011-g.21.00?p=16062647#post16062647[/URL] Udało mi się w końcu sklecić bazarek z rzeczami od matamata ;)
  8. No wiem, ja wszystko rozumiem :( Nie mogę pomóc, tylko pisać mogę... :(
  9. [quote name='madcat1981']:) Chyba jednak psy są mądrzejsze od nas, ludzi.[/QUOTE] Chyba tak ;) Cieszę się, że tak się super ułożyło :)
  10. Kiedy coś się w końcu zmieni, dla zwierząt na dobre, świadomość ludzi, prawo... :(
  11. [quote name='beataczl']ja mam dom z ogrodem , sunia bylaby w domu gdyby co dajcie znac 784133223 ( moge nie byc dluzszy czas na dogo - przyjezdza corka i zajmie kompa) rowniez moze przyjechac Kropka z innego watku tez z Ostrowca niestety finansowo nie dam rady wziac na BDT tylko za karme i weta ( obydwie) - to tak awaryjnie jakby nikt sie nie zglosil :-(strasznie szkoda suczek i psiaka[/QUOTE] Skoro beataczl proponuje tymczas za karmę i weta dla suni i dla Kropki z drugiego wątku, to może do megii mógłby jechać psiaczek? :oops: Tak sobie tylko marzę, nawet pomóc realnie nie mogę :shake:
  12. A ten psiaczek, który został z sunią jest całkiem dziki?
  13. Kasiu - córcia rośnie jak na drożdżach, sama zresztą wiesz, jak to jest ;) Gratuluję postępów u Ptyśka :)
  14. Myszko - dziękuję za zdjęcia :) :) Fokus cuuudny :) No i najważniejsze, że jest szczęśliwy :) :)
  15. Kasiu - gratuluję :) :) Śliczności :) :)
  16. [quote name='Perfi']Aga wspolczuje przede wszystkim mezowi, ja przechodzilam ospe w sierpniu... na wakacjach nad morzem :roll: w starszym wieku to jest masakra[/QUOTE] To ja współczuję Tobie.. Na wakacjach i do tego w sierpniu... Ech..
  17. Trzymam kciuki za Sabę i za Kropkę... I za dwa pozostałe psiaki..
×
×
  • Create New...