Jump to content
Dogomania

Asiaczek

Members
  • Posts

    63826
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Asiaczek

  1. [quote name='Anja2201']Słodziaki mają szansę na nowy DT w tej samej cenie , dużo lepszy , gdzie będą mieć codzienne spacery do lasu i na łąki , będą socjalizowane z człowiekiem i najważniejsze będą zdjęcia i informację na bieżąco ,mogły by tam jechać już w ten weekend , ale obecny DT nie wyda nam psów do puki nie spłacimy długów (około 700 zł ) . Musimy działać .Nowy DT to dużo większe szanse na nowy DS .[/QUOTE] Jezeli DT nie wywiązywał się z nałożonych obowązków, to ja raczej nie nazwałabym tego szantażem. Tylko zwykłą pazernością i chamstwem. Proponuję wstawic info o tym DT na Czarne kwiatki. Będzie to przestroga dla innych. A tak BTW - to u kogo obecnie sa chłopaki? Bardzo bym chciała wiedzieć... Moja stała dla DiL - 20 zł - poszła. pzdr.
  2. My w busie z W-wy na razie mamy komplet, ale 1 osoba szuka z tych zapisanych jeszcze nie do końca jest zdecydowana jechac., Myslę, że za kilka dni podejmie ostateczna decyzję. Dam znać. pzdr.
  3. Czyli jakis sposób jest. Reszta zalezy od pomyslunku wetów. Będziecie próbowały? Dzisiaj poszła moja stała dla Kai:) - 20 zł. pzdr.
  4. Moje 20 zl za luty dla Rino - poszła:) pzdr.
  5. Moje obiecane 20 zł na sterylkę - poszło:) pzdr.
  6. [quote name='bety']Cześć Asiaczki :) Pzdr[/QUOTE] [quote name='M&S']Cześć Aśko :)[/QUOTE] Hej, zalatana jestem i zapracowana. Może jutro odezwę sie dokładniej i napisze o ciekawyn zjawisku:) pzdr.
  7. Ja tez juz wiem, że p. Opara wybierał Juniory i pewnie dlatego ani na wet nie spojrzał na pręgatą dziewuszkę..... ale nic to. Jeszcze raz gratulacje:) pzdr.
  8. Ticca z Alą N. - szaleją:) Gratulacje za BOG2!!! tylko SH byly tego dnia lepsze od baska:) pzdr.
  9. A nas nie b edzie w B. .... buuuuuuu........ Pzdr.
  10. Śmiesznoty... jeszcze takie rozlazłe i niemotowate:) Pzdr.
  11. No to raz-raz i prosimy pięknie o zdjęcia:) pzdr.
  12. [quote name='Korenia']Zapraszam na bazarek! :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239329-Naturalne-ręcznie-robione-balsamy-do-ust-i-kremy-pod-oczy!-Na-sterylkę-Wery-10-02-)[/URL] [/QUOTE] O, i tego Cię uczyli na studiach?:) pzdr.
  13. Pani magda Musiał jest OK. Lubi - co prawda - troche pogonic nas w ringu, ale ocenia obiektywnie:) pzdr.
  14. Od kilku dni - intensywne opady deszczu i po sniegu nie ma śladu. Od wczoraj i dzisiaj - przelotne, dosyc intensywne opady. ale jest ciepło:) pzdr.
  15. Jak nie znajdę tańszego (ok. 70-80 Euro/noc), to rezygnuje. Trudno. Pzdr.
  16. [quote name='fankafanty']Tak, będzie na hali :) Dokładnie tutaj -> [URL]http://www.chocen.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=401&Itemid=129[/URL][/QUOTE] Bardzo dziękuję za info:) pzdr.
  17. Gratuluje wszystkim pannom i handlerkom:) Bardzo żałuje, że mnie tam nie bylo.... Pzdr.
  18. [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]Oba chłopaki zdobyli wsio + BOB'ka![/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]Slash zakończyl Mł.CH.PL, Aiko - CACIB do kompletu:)[/B][/SIZE][/COLOR] :multi::loveu::klacz::smilecol::smilecol: Gratulacje!!!! Ale z wrażenia nie pamiętam, który co.... tzn. który BOB'ka wziął.... Czekają na finały... Pzdr.
  19. Czy wystawa będzie na hali? Wydaje mi sie, że tak, no bo to poczatek marca, ale... Ktos wie? pzdr.
  20. ...juz pojechały... ale mam obietnice, że będziemy w kontakcie:) pzdr.
  21. Życze - mimo wszystko - milych wrazeń z wystawy, udanych wystepów na ringach i.... piszcie o sukcesach tych wiekszych i tych mniejszych:) pzdr.
  22. [quote name='bachar']Tutaj: [URL="http://www.booking.com/hotel/gr/thomas-beach.html?tab=1&origin=hp&error_url=%2Fhotel%2Fgr%2Fthomas-beach.pl.html%3Faid%3D336347%3Blabel%3Dpostbooking_confemail%3Bsid%3Dfedd3c24ca8c4f78728a94e99ea77aa3%3Bdcid%3D1%3B&do_availability_check=on&aid=336347&dcid=1&label=postbooking_confemail&sid=fedd3c24ca8c4f78728a94e99ea77aa3&checkin_monthday=20&checkin_year_month=2013-6&checkout_monthday=24&checkout_year_month=2013-6"]http://www.booking.com/hotel/gr/thomas-beach.html?tab=1&origin=hp&error_url=%2Fhotel%2Fgr%2Fthomas-beach.pl.html%3Faid%3D336347%3Blabel%3Dpostbooking_confemail%3Bsid%3Dfedd3c24ca8c4f78728a94e99ea77aa3%3Bdcid%3D1%3B&do_availability_check=on&aid=336347&dcid=1&label=postbooking_confemail&sid=fedd3c24ca8c4f78728a94e99ea77aa3&checkin_monthday=20&checkin_year_month=2013-6&checkout_monthday=24&checkout_year_month=2013-6[/URL] Tylko nie dodałam, że to pokój 3 osobowy[/QUOTE] [quote name='ENDRIUTRACKER'][B]Bezpłatnie![/B][COLOR=#003580][FONT=Arial] Zwierzęta są akceptowane na życzenie. Bez dodatkowych opłat. [/FONT][/COLOR]:cool1:[/QUOTE] Ceny powyżej 200 zł za dwójkę nikt nie zaakceptuje. więc nie ma o czym pisac... Pzdr.
  23. [quote name='Karilka'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239445-Bluza-Nike-kosmetyki-FARMONA-klocki-COBI-!!!!!-NÓWKI-SZTUKI!!!!!-7-02-dla-GAMZY!!!?p=20378439#post20378439[/URL] Zapraszam w imieniu Gamzy![/QUOTE] Postaram sie tam zajrzec jeszcze dzisiaj:) [quote name='Alicja']legwany pokochałam jak żył Oranżuś od Clockwork , pierwszy raz miałam tak bliski kontakt z gadzinką , też uwielbiał drapanko za żuchwą , karmiłam dziada winogronami i arbuzem ... cudowny był , Kuba zaś jeżdżąc do Łukasza do Pruszkowa poznał gadzinkę z jeszcze bardziej udomowionej strony , Gadzinka Łukaszowa spała z nim w łóżku , chodziła za nim jak pies[/QUOTE] Znałam Gadzinkę z opowiadań i ze zdjęć:) Pzdr.
  24. Zobaczcie, niesamowite:) [url]https://www.youtube.com/watch?v=YelZX9ACBt0[/url] Pzdr.
  25. Jedźcie osroznie i wracajcie z usmiechami na twarzy. Ja jutro mocno trzymam i za Was kciuki:) pzdr.
×
×
  • Create New...