-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
Ale patyczek i ile radochy na pyszczku:) [url]http://imageshack.us/a/img692/6893/dsc1055ll.jpg[/url] pzdr.
-
...w sensie, że ogolony itd.? [url]http://i1133.photobucket.com/albums/m600/daaarciiia/Luka%20i%20Draco/IMG_0498_zpsfcdae5e7.jpg[/url] pzdr.
-
A my tutaj sobie czekamy...:) pzdr.
-
`Nie wiem, jakim cudem, ale poniższe 5 zdjęc gdzies mi sie zapodziało w pliku.... To sa zdjęcia ze spaceru na PM w dniu 29-05-2013. Oto one: [TABLE="width: 320"] [TR] [TD][IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_2870_zps3a3a68ef.jpg[/IMG] [TABLE="width: 320"] [TR] [TD][IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_2867_zpsbedd3dde.jpg[/IMG][/TD] [/TR] [/TABLE] - See more at: [URL]http://s1262.photobucket.com/user/JoannaGS/media/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_2867_zpsbedd3dde.jpg.html#sthash.mklJe1H0.dpuf[/URL] [/TD] [/TR] [/TABLE] [TABLE="width: 320"] [TR] [TD][/TD] [/TR] [/TABLE] [TABLE="width: 320"] [TR] [TD][IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_2862_zps17004093.jpg[/IMG] [TABLE="width: 320"] [TR] [TD][IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_2863_zps3aa6af4e.jpg[/IMG] [/TD] [/TR] [/TABLE] - See more at: [url]http://s1262.photobucket.com/user/JoannaGS/media/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_2863_zps3aa6af4e.jpg.html#sthash.mklJe1H0.dpuf[/url] [/TD] [/TR] [/TABLE] [TABLE="width: 320"] [TR] [TD][IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_2856_zps1253594a.jpg[/IMG][/TD] [/TR] [/TABLE] Edit: nie wiem, co się dzieje, ale nie mogę wstawiac fotek... Dwa zdjęcia wstawiłam w formie linków, ale pozostałych 3 nie moge nawet w ten sposób... Coś sie pokiełbasiło, wyszło na to, że zdjęcia wstawiłam podwójnie, a nawet potrójnie... Zaraz to ogarnę:) Pzdr.
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Asiaczek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Oj, majster-klepka z Ciebie. To chyba masz po Tatusiu, co?:) pzdr. -
A sunia ma wydarzenie na FB? pzdr.
-
Hahaha, wygląda jak koza:) [url]https://lh4.googleusercontent.com/-n5R-5Q-D1p0/UanRje3tBNI/AAAAAAAACgw/UUUAZJu7sn0/s576/P1710703.JPG[/url] Pzdr.
-
KANIS w nowym domu! trzymajcie kciuki, żeby tym razem się udało...
Asiaczek replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
A to ma byc kojec zewnętrzny czy taka klatka w mieszkaniu...? pzdr. -
Melduję się i ja, ale tutaj i tak cisza... pzdr.
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Asiaczek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='ania z poznania'][B]Dziesięć???? [/B][/QUOTE] O, matko.... miało być 100. Dzieki, zaraz poprawię:) pzdr. -
[quote name='Izabela124.']Asiaczku, dziękuje bardzo! Ale mam nadzieję, że do lipca to on będzie w nowym domku. Ale prześlę Ci zaraz nr konta. Proponuję Ci Rustiego jak Gucio znajdzie dom, on ma mało deklaracji: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/205275-RUSTY-w-hotelu-ale-BEZ-NASZEJ-POMOCY-nie-ma-szans-na-utrzymanie!POTRZEBNE-PLN!-pomocy[/URL][/QUOTE] Iza - poczekajmy, jak Gucio znajdzie DS - będziemy myślec o Rustim:) pzdr.
-
[quote name='ewelinka_m']Asiaczku bardzo dziękujemy..niestety wszyscy już o Albince zapomnieli..ma obecnie dług na 200 zł..byłoby więcej, ale pokrywamy z naszej kieleckiej skarpety gdzie zadłużenie wynosi obecnie 2600 zł...nie wiem co będzie dalej:-(:-([/QUOTE] Niedawno zakończyl sie mój bazarek i część z uzbieranych pieniędzy miała pójść na Slepaczka Maciusia. Ale poniewaz Macius jest zabezpieczony finansowo, to cioteczki z watku Maciusiowego zdecydowały, aby pulę Maciusiowa przekazac na innego psa w potrzebie. Tak więc pomyślałam o Albince. Nie wiem jeszcze, ile tego finansowo wyjdzie, ale zawsze cos będzie. Dodatkowo, podtrzymuje obietnice, że nastepny bazarek tez w pewnej części będzie na Albinkę. tutaj link do mojego bazarku (jeszcze nierozliczonego do końca): [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242612-BAZAREK-BARDZIEJ-PSI-NIZ-KOCI-do-05-05-2013-r-godz-21-00/page8[/url] pzdr.
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Asiaczek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Haneczko - biegaj sobie i hasaj za TM, tam juz nic Cie nie dopadnie:) Maryska - 100 lat Smutasku:) pzdr. -
Torka została wzięta przez wode "z zaskoczenia", bo nie spodziewała siebiedulka, że tak jest uskok i.... wpadła:) Ale nie była jakos specjalnie przerazona, więc myslę, że raczej traumy z tego powodu miec nie będzie:) pzdr.
-
Hahaha, na tej fotce, to Buenosek wygląda jak jakis samoyed...? [url]https://lh4.googleusercontent.com/-lO4xomJVKrc/UZ0vphE8xuI/AAAAAAAAQ74/TfOGAfARvyw/s480/IMG_0216.JPG[/url] cudny portret:) [url]https://lh3.googleusercontent.com/-sh4ONQyHxmI/UZ0v4T3w7rI/AAAAAAAAQ8w/410T84znQ98/s480/IMG_0302.JPG[/url] Lunka:) [url]https://lh5.googleusercontent.com/-pumh0wgH1r8/Ua2rJr2pHQI/AAAAAAAAQ94/31fa2uwmKxo/s640/IMG_0021.JPG[/url] Pzdr.
-
Gratulacje:) pzdr.
-
Na FB widac, jak Malce szybko rosnie:) pzdr.
-
A gdzies planujecie się pokazac wystawowo? pzdr.
-
Boziu, jaka mina:) [url]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/9139_177255029107310_1878508515_n.jpg[/url] cudny! [url]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/7163_178625148970298_1873306601_n.jpg[/url] Ja zauważyłam, że suczki jakos szybciej łapia, że nie wolno sikac w domu. Tez mam takiego sikalca w domu - dudek. co juz go tgroche ogarnę, to on znowu zaczyna sikac... Juz nic więcej nei napisze, bo nie chce zapeszyc, tfu, tfu, tfu... pzdr.
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Asiaczek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Mnie tez ogarnia wsciekłośc, gdy jestem w sytuacji, w której nic nie moge zrobic. Ta bezsilnośc zabija.... Pzdr. -
Oj, smakował im ten ogryzek jabłkowy:) pzdr.
-
Iza, poniewaz niedawno odeszła sunia, która wspierałam finansowo kwota 20 zł, to moge od lipca br. (o ile do tego czasu Gucio nie znajdzie DS), wspomóc biedaka taka kwotą. Podaj, prosze na PW konto, na które moge od lipca wysyłam moją stała deklarację. wiem, że to niezbyt duzo, ale zawsze do jakichs zakupów się dołoży te 20 zł i coś pomoże:) pzdr.
-
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
Asiaczek replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Moja stała na czerwiec tez juz poszła - 20 zł. Chociaz tyle pomagam, ale to na pewno nie rozwiązuje sytuacji... pzdr. -
Moja stała dla rinusia poszła:) pzdr.