-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
Cd. [COLOR=#800000][B]TAMEY Asiaczek FCI[/B][/COLOR] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0126_zps4114f494.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0125_zpsa400de9d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0124_zps04c6ab14.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0123_zpsaf71280f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0122_zps8a2599f1.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. [COLOR=#800000][B]TAMEY Asiaczek FCI[/B][/COLOR] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0121_zpsa2edc679.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0111_zps4f48c7d0.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0108_zpsdc292ad9.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0100_zps62b5c94a.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0099_zps63025a5f.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. [COLOR=#0000cd][B]TORNEY Asiaczek FCI[/B][/COLOR] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0120_zpse9538f58.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0118_zps5f285903.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0115_zpse15a407e.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0105_zpsd1fa5d32.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. [COLOR=#800080][B]TRICKEY Asiaczek FCI[/B][/COLOR] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0127_zps6e58d86c.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0116_zpsa2cb9c28.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0114_zps4f98e63b.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. 6.1.2013 [COLOR=#800080][B]TRICKEY Asiaczek FCI[/B][/COLOR] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0113_zpsd777a913.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0106_zpsbc6c960d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0103_zps2aa39fef.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0098_zps175c6f36.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. [COLOR=#ff0000][B]TESKEY Asiaczek FCI[/B][/COLOR] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0110_zps6923e64d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0101_zpscc2861ec.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0097_zpsa5675749.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0095_zpsbb120a9b.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
No to zaczynamy:) Kto raniutko tutaj zajrzy - bedzie miał niespodziankę! [COLOR=#ff0000][B]TESKEY Asiaczek FCI[/B][/COLOR] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0092_zpscb8b4734.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0091_zps628e3064.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0090_zpse2f100ce.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_0089_zps6435cb40.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Teraz lece na spacery a po spacerach - wstawiam foteczki z 6 i 7 stycznia (sobota i niedziela), czyli z wizyt M&S i kacpra:) Pzdr.
-
Dorosła whippetka załatwia się na widok swojego pana! Pomocy!
Asiaczek replied to NorN's topic in Strachliwość
Obecnie jestem w trakcie czytania ks. "Sygnały uspokajające - jak psy unikają konfliktów" (Turid Rugaas) i rzeczywiscie, może postawic na cierpliwość i zastosowac choćby te sygnały, o którym ogólnie napisała zakonna. Nic innego na razie nie przychodzi mi do głowy. Nigdy nie miałam whippeta... Pzdr. -
A jaka to będzie ta trzecia sucz? Napiszesz cos więcej? pzdr.
-
spóźnione serdecznie zyczenia dla Opki - zdrowia i samych smakołyków:) A doziowe dzieci - hohoho, chyba trzeba specjalnego pomieszczenia dla tę młodziez;) pzdr.
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Asiaczek replied to Matusz's topic in Foto Blogi
No, własnie. Nikt nie wiedział i nikt nie oglądał... Nieładnie... pzdr. -
KANIS w nowym domu! trzymajcie kciuki, żeby tym razem się udało...
Asiaczek replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asiaczek']Czy to jest ropień gruczołów okołoodbytowych? jeśli tak - trzeba systematycznie czyscic ten gruczoł i nie bedzie problemow. Pzdr.[/QUOTE] Ponawiam... pzdr. -
Czwartek to ten jutrzejszy? Chodzi mi od odjajczenie Rinusia... pzdr.
-
Moje przyzwyczajone, że śpią same ze soba. Ale jak któregoś "zaproszę" do sypialni, to od razu widac radość w oczach;) Ale nie co dzien święto, o, nie! Pzdr.
-
[quote name='jamnicze']Jak to nie masz co wstawiać? Jeszcze ani jednego zdjęcia z wystawy w Sopocie nie pokazałaś :)[/QUOTE] Oooooo, [B]gosiaja[/B], nagrabiłaś sobie;) A może przyjedziecie z Asią - jak w ubiegłym roku - pomiziac maluchy, co? pzdr.
-
Moje basko-burki wogóle nie zwracaja uwagi na strzały w Sylwka....Owszem, rejestruja, że cos jest głośnawo, ale generalnie - leżą sobie/śia... Nieustająco zdrowia zycze:) pzdr.
-
[quote name='Alicja'][FONT=arial][SIZE=3][B]jakby cóś to Matylka od jakiegoś czasu już jest po tej stronie :loveu: [COLOR=#0000ff]WITAJ MATYLKO :loveu: SIOSTRO JA[SIZE=3]ŚKA :loveu:[/SIZE][/COLOR] [/B][/SIZE][/FONT][/QUOTE] Tak wiem, wycxzaiłam na FB. Ale i tutaj pogratuluję:) Witaj, Matylko:) Pzdr.
-
Tina - cudem uniknęła ŚMIERCI! SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU :)
Asiaczek replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
Na razie moge tylko jednorazowo dorzucic 10 zł. Poprosze o nr konta:) W lutym okaże się, co dalej. Pzdr. -
[quote name='agaciaaa'][URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruPC250003_zps5c1785e5.jpg[/URL] jaki dłuuugi basek :lol: Kiedy następne fotki maluchów?[/QUOTE] Napisałam posta, ale wcięło.... [quote name='jamnicze']Caaaała kanapa moja! :) [URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruPC250001_zpsbfdad4db.jpg[/URL] Saidi tak się nie rozciąga, ale Ada czasami robi żabę ;)[/QUOTE] Moje az tak to tez sie nie rozciągają;) [quote name='Izabela124.']Witaj Asiaczku :) Kiedy nowe zdjęcia szczeniaków?[/QUOTE] Postaram się dzisiaj:) [quote name='M&S']To było wczoraj.....[/QUOTE] Ja juz sie pogubilam, kiedy wczoraj, kiedy dzisiaj. Wczoraj napisałam posta - nie ma go. a poza tym wczoraj to aby wejść na DGM, to trzeba bylo miec sporo czasu..... Pzdr.
-
A zrobisz nowe? Jak nie masz nowych, to wstawiaj stare, hahaha...:) pzdr.
-
Witam, jestem na zaproszenie Karilka. Niestety, w styczniu br. nie pomoge. Moge dopiero cos wyskrobac w lutym. Mnie tez dopadła dziwna przypadłośc styczniowa, że niby wszystkie opłaty takie same, ale jednak brakuje. Jak to jest...? Niestety, dzisiaj nie potrafię podjąć decyzji, czy to będzie pomoc 1-razowa czy stała. Przepraszam. Pzdr.
-
Witajcie, witajcie:)Ja juz wyspana, najedzona, psy wyspacerowane, nakarmione. Maluchy podjadly mleczka od Żelki, więc dopiero za jakąś godzinę dostana Starter:) wypelniam papierki, bo popołudniu idę do Oddzialu zgłosic miot:) Ciekawe, na ile mnie skasują...? pzdr.
-
Cos chyba dzisiaj z ciśnieniem jest, bo i mnie chce ise spać... Pzdr.