-
Posts
3750 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kostek
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Kostek replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
nie musi tego zalatwiac zadna fundacja, teraz wazne aby znalezc z tamtych okolic dogamniaka -
Czarna nieduża suczka z pod marketu M1 w Markach JUŻ W NOWYM DOMU
Kostek replied to qeram's topic in Już w nowym domu
Pola chcialaby odnalezc swoich wlascicieli -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Kostek replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
mamy kogos w tamtych okolicach?bo mie ma co wykupowac zeby dziad wiedzial ze zawsze ktos kupi co to to nie...trzeba by tam sie wybrac zobaczyc warunki jesli sa zle a raczej sa zaczac dzialac przyjsc z policja pokazac paluchem ustawe i ruszyc do burmistrza o odebranie psow -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Kostek replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
ALARM!!! Kochane przed chwila zadzwonila do mnie pani ktora znalazla moj numer na jamniczym forum, prosila abysmy zwrozily uwage na sunie i dzieciaki z tek aukcji [url]http://www.allegro.pl/item873639257_sprzedam_tanio_jamniki.html[/url] widac ze sunia jest chuda i to co mna tapnelo na lancuchu! czy jest jakies zaplecze jamnikowe gdzie mozna by ja zbarac?na pewno potrzebny ktos z okolic aby sprawdzil co to w ogole jest- tzn wiadomo pseudohodowla ale dlaczego mala na lancuchu? -
Czarna nieduża suczka z pod marketu M1 w Markach JUŻ W NOWYM DOMU
Kostek replied to qeram's topic in Już w nowym domu
potrzebna pomoc w ogloszeniu malej, ktos musi jej szukac! -
wiecie co to mi przypomina sytuacje rodzinki spod balkonu zaczelo sie lapanie to zaczeto myslec a po co...suka juz w domu dzieci juz w domu a ja mam sprawe w sadzie o kardziez bezdomnego psa ktory nagle mial wlasciciela bo jak ktos suke karmil to jego :D no ale nic to, duzo nas tutaj na pewno cos wymyslimy,czy hotelik wchodzi w gre?czy ewentualnie panie Zosia i Halinka sie doloza?
-
dziewczyny taki chetny dom musi wziac pod uwage ze pies w schronisku naprawde moze zachowywac sie zupelnie inaczej niz w domu,to ze w schronisku np gania inne psy nie znaczy ze bedzie to robil w domu.Jestem pewna ze np moja Belisska w domu od razu jak bedzie miala cisze i spokoj podniesie glowke ogonek i bedzie pelna zycia tak samo ten wasz psiul nawet jak w schronie wykazywalby dziwne zachowania w domu moze byc inny,moze uznacie ze jestem dziwna ale dla mnie jak ktos chce idealnego psa ze schroniska a zwykle pierdniecie bedzie mu przeszkadzac niech sobie daruje bo szkoda naszego czasu
-
Ta piekna sunia Bajka, dwa razy oszukana MA juz SWOJ UKOCHANY DOMEK!
Kostek replied to Kora's topic in Już w nowym domu
wszystko jest w pierwszych postach, ona zostala wyrzucona bezczelnie a nie oddana -
5 lat bezdomności wystarczy! Brutus szuka pilnie domowego tymczasu!
Kostek replied to bumel's topic in Już w nowym domu
Brutus nadal czeka i czeka -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
Kostek replied to leni356's topic in Już w nowym domu
jak cos to ja tu jestem tylko tak skaczecie ze nie nadazam -
Belissima w Kolnie reszta pod Warszawa, ale z transportem nie bedzie wiekszych problemow gorzej z kosztami benzyny jesli mialabym je wiezc przez pol polski:( jesli chodzi o sterylke Beliski niestety w schronisku nie ma jej jak wykonac-nie ma miejsca na przetrzymanie gdzies w cieple po zabiegu to male prywatne schronisko ktore istnieje dopiero od roku,na wiosne powstana nowe boksy i moze uda sie wygospodarowac miejsce na salke pooperacyjna
-
dziewczyny wkleje tutaj facet chcial moja CCtke 4 miesieczna wypelnil mi ankiete przed adopcyjna ale zdezydowanie nie zgadza sie na wizyty przed i po adocyjne...dziwne bardzo dziwne...jak mu napisalam ze w takim razie nie dostanie psa bo nie oddam go na ulizy napisal no coz przykro ale znajde innego w domu mieszkaja 4 osoby,nie ma dzieci,jest chomik,mieszkanie w bloku m5,w domu zawsze ktos jest jego mail [email][email protected][/email]
-
Ta piekna sunia Bajka, dwa razy oszukana MA juz SWOJ UKOCHANY DOMEK!
Kostek replied to Kora's topic in Już w nowym domu
do dzieci malych na pewno nie bo potrafi capnac jak jej cos nie pasuje ona jest niskopodlogowa tak hmm do polowy drogi do kolana ale dluzsza i ubita lubi biegac potrafi takie rundy robic ze szok jest zadziorna co do psow ale potrafi zyc z nimi w zgodzie -
musiala byc kiedy bita, bo nardzo boi sie mezczyzn i gwaltownych ruchow,na zdjeciach ona i tak juz lepiej sie prezentuje niz jak ja poznalam, siusiala pod siebie, prawie zlewala sie z podlozem jak chodzila po boksie,straszna bidula w schronisku nigdy nie dojdzie do siebie a jest i piekna i madra,tylko jakis kutafon ja skrzywdzil:angryy:
-
Ta piekna sunia Bajka, dwa razy oszukana MA juz SWOJ UKOCHANY DOMEK!
Kostek replied to Kora's topic in Już w nowym domu
specyficzny :D -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Kostek replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#800080][B]Frytka/Fretka tymczasowo mieszka pod Warszawą[/B] Około 7 miesięczna mała szorstkowłosa sunia, mieszanka jamnika i teriera(wg mnie ona jest ciut wieksza od jamnika na pewno wieksza niz moja druga jamnikopodobna Zeta). Żywiołowa, wszędzie jej pełno, uwielbia się bawić, biegać i psocić. Może być w domu z dziećmi, innymi zwierzętami. Nie wykazuje agresji. Odrobaczona, odpchlona, zaszczepiona, zachipowana. [IMG]http://adoptujpsiaka.pl/web/uploads/full/8d2817aa058758dee39e4eb8f335d5d4.jpg[/IMG] [IMG]http://adoptujpsiaka.pl/web/uploads/full/e6d341cee35796dfe66acf34fb2bd05d.jpg[/IMG] [IMG]http://adoptujpsiaka.pl/web/uploads/full/833e0680a8d073eaf8a112477b5fe601.jpg[/IMG] [/COLOR]kontakt do mnie 504-226-339 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] -
Czarna nieduża suczka z pod marketu M1 w Markach JUŻ W NOWYM DOMU
Kostek replied to qeram's topic in Już w nowym domu
jeszcze nie,wlasnie atakuje watki moimi szorstkowlosiakami wykorzystuje to ze z domu nie wychodze i wklejam co moge i gdzie moge bo mi psy poczkuja i codziennie ich wiecej i wiecej:( -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
Kostek replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Pomyłka co kiedyś była psem:evil_lol: Około 2 letnia sunia miks teriera, bardzo pogodna, żywiołowa, uwielbia się przytulać, lgnie do człowieka. Nadaje się do psich sportów- bardzo pojętna. Odrobaczona, odpchlona, zaszczepiona, zachipowana, wysterylizowana. Frytka/Fretka Około 7 miesięczna mała szorstkowłosa sunia, mieszanka jamnika i teriera. Żywiołowa, wszędzie jej pełno, uwielbia się bawić, biegać i psocić. Może być w domu z dziećmi, innymi zwierzętami. Nie wykazuje agresji. Odrobaczona, odpchlona, zaszczepiona, zachipowana. Mumek/Drugi Około 6 letni szorstkowłosy pies, delikatny i subtelny, lgnie do człowieka i bardzo pragnie z nim kontaktu, bardzo lubi się przytulać, bezproblemowy, łagodny. Nie wykazuje agresji do ludzi i innych psów. zdjecia Mumeczka sa tuz po jego zlapaniu-zobaczcie na ostatnim jaka to bida:-( kontakt w sprawie adopcji 504-226-339 [email protected] [email protected] -
[COLOR=#800080]Pomyłka co kiedyś była psem:evil_lol: Około 2 letnia sunia miks teriera, bardzo pogodna, żywiołowa, uwielbia się przytulać, lgnie do człowieka. Nadaje się do psich sportów- bardzo pojętna. Odrobaczona, odpchlona, zaszczepiona, zachipowana, wysterylizowana.[/COLOR] [img]http://adoptujpsiaka.pl/web/uploads/full/a299d092d52a13c367cdfd934b351c79.jpg[/img] [img]http://adoptujpsiaka.pl/web/uploads/full/d73f90a46aeaf0b323a90205ef4f54d5.jpg[/img] [COLOR=#800080]Frytka/Fretka Około 7 miesięczna mała szorstkowłosa sunia, mieszanka jamnika i teriera. Żywiołowa, wszędzie jej pełno, uwielbia się bawić, biegać i psocić. Może być w domu z dziećmi, innymi zwierzętami. Nie wykazuje agresji. Odrobaczona, odpchlona, zaszczepiona, zachipowana. [img]http://adoptujpsiaka.pl/web/uploads/full/8d2817aa058758dee39e4eb8f335d5d4.jpg[/img] [img]http://adoptujpsiaka.pl/web/uploads/full/e6d341cee35796dfe66acf34fb2bd05d.jpg[/img] [img]http://adoptujpsiaka.pl/web/uploads/full/833e0680a8d073eaf8a112477b5fe601.jpg[/img] [/COLOR][COLOR=#0000CD]Mumek/Drugi Około 6 letni szorstkowłosy pies, delikatny i subtelny, lgnie do człowieka i bardzo pragnie z nim kontaktu, bardzo lubi się przytulać, bezproblemowy, łagodny. Nie wykazuje agresji do ludzi i innych psów[/COLOR]. zdjecia Mumeczka sa tuz po jego zlapaniu-zobaczcie na ostatnim jaka to bida:-( [img]http://adoptujpsiaka.pl/web/uploads/full/e19c002f1a94811297ba49492d2fb811.jpg[/img] [img]http://adoptujpsiaka.pl/web/uploads/full/618c3c9c32124878339d560d827cd6e4.jpg[/img] [img]http://adoptujpsiaka.pl/web/uploads/full/392b928f2051670968384edfd6030cd6.jpg[/img] [COLOR=#0000ff]kontakt w sprawie adopcji 504-226-339 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR]
-
Belissima roczna a nawet i moze mniej!!!subtelna sunieczka,niskopodlogowa,bardzo mila,gasnie w schronisku-ona powinna siedziec na kolanach grzac dupeczke w domku;( a siedzi i marznie w boksie [img]http://img513.imageshack.us/img513/2496/dscn1542r.jpg[/img] [img]http://img98.imageshack.us/img98/1702/dscn1538g.jpg[/img] [img]http://img98.imageshack.us/img98/1294/82153724.jpg[/img] [COLOR=#0000ff]kontakt w sprawie adopcji 504-226-339 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR]
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
Kostek replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Belissima roczna a nawet i moze mniej!!!subtelna sunieczka,niskopodlogowa,bardzo mila,gasnie w schronisku-ona powinna siedziec na kolanach grzac dupeczke w domku;( a siedzi i marznie w boksie kontakt w sprawie adopcji 504-226-339 [email protected] [email protected]