3 stycznia na parkingu marketu M1 w Markach biegała przerażona czarna nieduża suczka w wieku ok 2 lat.
Na pewno była psem domowym, domaga się pieszczot. W nocy weszła mi do łóżka i spała razem za mną mimo niezadowolenia mojej rezydentki Fiony która uzurpuje sobie wyłączne prawo do tego przywileju. Mam też kota persa Rufusa którego się boi choć kot wcale nie jest do niej agresywnie usposobiony. Nie miałem sumienia oddać ją do schroniska. Ale jest kłopot. Obecnie u mnie w domu, w bloku na 6 piętrze mieszka 5 psów. kaukaz Elza, Bernardyn Zula, dwa duże mieszańce Romulus i Tekla, pinczerowata Fiona i kot Rufus. Kaukazce Elzie nie podoba się Pola bo tak nazwałem suczkę. Jak jestem w domu to nie ma problemu ale muszę wychodzic do pracy i boję się żeby Elza nie pogryzła małej.
[IMG]http://www.bankfotek.pl/image/493582.jpeg[/IMG]
[IMG]http://www.bankfotek.pl/image/493588.jpeg[/IMG]
Proszę o pomc w ogłoszeniach suczki i pilnie DT, może ktoś jej szuka. Jak nie znajdzie się własciciel Pola będzie do adopcji