-
Posts
3750 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kostek
-
ja sie na wykupo ne zgadzam,nie chce wlasnymi rekami napedzac pseudo skoro walcze z nimi od lat...nie na tym rzecz polega zeby uratowac szczeniaki i suke zostawic, musimy tak obmyslic plan dzialania aby albo zabrac wszystko albo nie zabierac nic a mimo to wplynac na babsko zeby wycielo suke ciekawe ile suka ma lat odrobaczane pewnie byly...a i owszem burakami albo kapusta kiszona
-
czarna poszla i ma sie super jako pierwsza znalazla domek w 1 poscie napisalam przy zdjeciach ktore adoptowane mam zdjecia kolejnych szczeniat pozniej je wstawie...jestem zalamana chyba musze przestac pomagac bo moje dzialania ostatnio nie sa efektywne
-
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Kostek replied to Neris's topic in Już w nowym domu
oo o gnebicielkach jeszcze dzisiaj nie bylo -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Kostek replied to Neris's topic in Już w nowym domu
:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:to jest emot ktory w 100% odwzorowuje moj stan po ostatnich postach na watku jamniczki z pseudohodowli Wy sekciary jedne Wy:loveu: -
sa cudne ale moj spaczony bo dzikus od malego,łosrał bo sie przezarl wtrabil na raz swoje zarcie i kocicy bratowej...to go pokaralo,no w sumie bardziej mnie bo do kuwety i nie zdazyl i nie trafil no ale nic ciotka z sekty jamniczej bo tu wazna sprawa a my sobie o przyjmnostkach gadamy i spac by sie przydalo isc zeby miec ten...rzeski umysl:D
-
moj jest rudy...nie zebym wierzyla w stereotypy ale najlepsze jest to ze on mimo swojego polowania na nikogo sie tak nie rzucal na nikogo nie warczal i na niczyj widok nie klebila mu sie piana z paszczy jak na widok mojego bylego tzta...mial kocina racje :D dlatego troche musze ta cholere lubic bo mnie w pore ostrzegl
-
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Kostek replied to Neris's topic in Już w nowym domu
:megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::D czuje sie obserwowana -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Kostek replied to Neris's topic in Już w nowym domu
dziewczyny ta kobita psy oddala od tak bez zadnego ale?mowie o "hodowczyni" zacnej,czy posilkowalyscie sie jakas org? -
Ta piekna sunia Bajka, dwa razy oszukana MA juz SWOJ UKOCHANY DOMEK!
Kostek replied to Kora's topic in Już w nowym domu
ale sie ruch zrobil na watku:) -
Kolejny bardzo madry i dobry pomysl [quote][wątkowy anioł stróż] [indent] ale tak mi przyszło do głowy... Mam nadzieję, że on nie znajdzie tego wątku jakimś cudem (np. Poprzez forum jamników) ale... Nagrajcie rozmowę tą telefoniczną i tą osobiście. To jest dobry argument dla urzędu skarbowego, szczególnie jeśli się przyzna że to nie jedyny miot. Zawsze można faceta karą postraszyć, a us musi się zająć każdym zgłoszeniem, tym bardziej jak ma dowody w postaci rozmowy..[/quote] [/indent]