Jump to content
Dogomania

Kostek

Members
  • Posts

    3750
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kostek

  1. ja sie na wykupo ne zgadzam,nie chce wlasnymi rekami napedzac pseudo skoro walcze z nimi od lat...nie na tym rzecz polega zeby uratowac szczeniaki i suke zostawic, musimy tak obmyslic plan dzialania aby albo zabrac wszystko albo nie zabierac nic a mimo to wplynac na babsko zeby wycielo suke ciekawe ile suka ma lat odrobaczane pewnie byly...a i owszem burakami albo kapusta kiszona
  2. ale zobaczcie jacy laskawcy do stajni psy zabrali i w zime na rynek nie jezdza...kurde pelna profeska:diabloti:
  3. czarna poszla i ma sie super jako pierwsza znalazla domek w 1 poscie napisalam przy zdjeciach ktore adoptowane mam zdjecia kolejnych szczeniat pozniej je wstawie...jestem zalamana chyba musze przestac pomagac bo moje dzialania ostatnio nie sa efektywne
  4. wiecie co mimo wszystko chyba trzeba tam wyruszyc i zobaczyc moze suka wyglada gorzej niz na fotach i wtedy bedzie mozna je odebrac popierajac sie ustawa,tylko potrzebne sa fotki czy babka mowila dlaczego za taka cene sprzedaja te psy?
  5. bedziemy polewac jak bedzie sukces w sprawie rodzinki-na ta chwile pelna abstynencja:lol:
  6. oo o gnebicielkach jeszcze dzisiaj nie bylo
  7. dziwna dziwna ale za to jaka wesola:drink1:
  8. :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:to jest emot ktory w 100% odwzorowuje moj stan po ostatnich postach na watku jamniczki z pseudohodowli Wy sekciary jedne Wy:loveu:
  9. śmy bo bez jakiegokolwiek kopa sama bym tego nie pociagnela, zeby tylko jakies dt sie znalazlo-jutro poinformuje tez pania ktora to zglosila jak ida poczynania wzgledem rodzinki no to Kochane Sektowe Jamnicze Cioteczki spokojnej nocy :D
  10. sa cudne ale moj spaczony bo dzikus od malego,łosrał bo sie przezarl wtrabil na raz swoje zarcie i kocicy bratowej...to go pokaralo,no w sumie bardziej mnie bo do kuwety i nie zdazyl i nie trafil no ale nic ciotka z sekty jamniczej bo tu wazna sprawa a my sobie o przyjmnostkach gadamy i spac by sie przydalo isc zeby miec ten...rzeski umysl:D
  11. dostal na swieta lososia z krewetkami to mi pozniej pol mieszkania losral tak mu smakowalo;)
  12. moj jest rudy...nie zebym wierzyla w stereotypy ale najlepsze jest to ze on mimo swojego polowania na nikogo sie tak nie rzucal na nikogo nie warczal i na niczyj widok nie klebila mu sie piana z paszczy jak na widok mojego bylego tzta...mial kocina racje :D dlatego troche musze ta cholere lubic bo mnie w pore ostrzegl
  13. :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::D czuje sie obserwowana
  14. o nie nie nie w jamnika w domie to ja sie nie dam wrobic:P wystarczy ze kota mam ktory na mnie poluje
  15. dziewczyny ta kobita psy oddala od tak bez zadnego ale?mowie o "hodowczyni" zacnej,czy posilkowalyscie sie jakas org?
  16. no ja tak ladnie ze wrozka a Ty mi z czarownica wyjezdzasz:P ja sie nie nadaje na czarownice bo jestem blondynka :D
  17. a mialo byc tak pieknie, trzeba bylo isc na emeryture a nie prywatnie futra ratowac...ale ja i tak wiem ze to wszystko przez te jamnicze ciotki :P wrozki jakies straszliwe :D
  18. ja wiedzialam ze blondyna z blondyna zawsze sie dogada :D nigdy nie nagrywalam rozmow ale na blondynska glowe to to tak powinno dzialac
  19. taka karma ale ze ostatnio jamniki to to juz w ogole jakies czary-mary chyba bo ja duuuuze psiska lubie:evil_lol:
  20. ja blondyna ale jak nie masz opcji dyktafon w tel i nie znajdziesz to ja nie pomoge:P
  21. Kolejny bardzo madry i dobry pomysl [quote][wątkowy anioł stróż] [indent] ale tak mi przyszło do głowy... Mam nadzieję, że on nie znajdzie tego wątku jakimś cudem (np. Poprzez forum jamników) ale... Nagrajcie rozmowę tą telefoniczną i tą osobiście. To jest dobry argument dla urzędu skarbowego, szczególnie jeśli się przyzna że to nie jedyny miot. Zawsze można faceta karą postraszyć, a us musi się zająć każdym zgłoszeniem, tym bardziej jak ma dowody w postaci rozmowy..[/quote] [/indent]
  22. o organizacje to sie nie martwmy damy rade(ja nie chce wspolpracowac z sdz tozem i kilkoma org a nie ze wszystkie sa be), na razie niech dziewczyny wyniuchaja co i jak tam sie dzieje... kaskadaffik jak cos moj nr 504-226-339 tylko ja ostatnimi czasy przed 10 sie nie zwlekam z lozka:D
×
×
  • Create New...