Jump to content
Dogomania

Kostek

Members
  • Posts

    3750
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kostek

  1. a ja mialam u niego zakupy robic kiedys fredzel jeden!
  2. o matko boska pojecia nie mam one teraz jedza po 3 razy dziennie sprobuje to jutro w jakis sposob oszacowac
  3. powiem szczerze ze jestem w szoku bo pan sensowny i jakis taki zdystansowany to zle slowo ale brzmi bardzo odpowiedzialnie,mial psisko z padaczka i dlugo je leczyl uspil gdy juz leki nie pomagaly i ataki byly nagle nie wiem czy to u psa mozliwe ale doprowadzaly to czegos w postacie utraty przytomnosci.ma 2 corki 2letnia i 4 letnia, ma jakas tam firme o ktorej mi wspominal ale wiecie ja to tak jak psow nie dotyczy to jednym uchem wpuszczam drugim wypuszczam;) jutro dam znac czy Bambusik zostal po wizycie przed adopcyjnej
  4. jutro przymierzamy Bambuska do nowego domku:)
  5. nie dosrtalam pw zadnego dzisiaj
  6. Kostek

    Anglia

    starcie od aportowania kamieni moze byc ewentualnie od gryzienia kosci
  7. moje sa w zawieszeniu od paru godzin bo do tej pory nie lapie o co chodzi...nie ja odbieralam mala bo bylam w pracy jutro dowiem sie szczegolow co i jak dokladnie i opisze wszystko "namientnie"
  8. Lara mozesz w aukcji zaznaczyc ze Tasmanka i ostatni bezimienny piesek adoptowane?zachwycam sie aukcja :D
  9. a ja mam zla wiadomosc sunia [IMG]http://adoptujpsiaka.pl/web/uploads/full/170cfffc15f20174286e7fd7363e93e3.jpg[/IMG] wrocila... nie zgadniecie dlaczego... byla agresywna:D rece mi opadly
  10. powariowalyscie dziewczyny, ja nic nie bendem pokazywac bo mam gruba doope :D
  11. na znak protestu ide do kufni. :P
  12. o Wy Ciocie okropne, smiac sie z mnie biednej zaskoczonej prawie nagiej
  13. dziewczyny nie wiem co robic moze jednak niech dziewczyny pojada i zobacza wtedy bedziemy miec jasny obraz sytuacji jak teraz wyglada sunia itd...no bo tak gdybamy sobie na watku i nic nam z tego nie przychodzi
  14. smejscie sie smiejcie z moich wystepow:P wzial mnie pan z zaskoczki pojecia nie mialam ze kurierzy do 22 jezdza chyba mamy dom dla Bambuska pan od 8 rano dzwoni z alegratki bo sie zakochal w psisku a ja dopiero o 11 oczyska otworzylam-cala noc spac nie moglam tyle wrazen mnie tu wczoraj spotkalo
  15. moje wszystkie psiaki zostaly adoptowane wiec je kasuje bo ciagle mam o nie telefony:roll:
  16. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=red][B]J E S T E Ś C I E K O C H A N E[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=red][B]!!!:B-fly::sweetCyb:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=red][B]:B-fly:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=red][B]:sweetCyb:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=red][B]:B-fly:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=red][B]:sweetCyb: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  17. [quote name='ms_arwi']To sugeruje te karme jak tam jest taka mieszanka: [url]http://www.telekarma.pl/p1774/profilum.junior.chicken.wyprzedaz.15.kg.htm[/url] Poprosze adres do wysylki i numer kontaktowy dla kuriera to zaraz zamowie.[/QUOTE] jak kiedys nie odpisze tzn ze padlam na zawal serca! ja nie wiem jak sie Wam bede odwdzieczac za to wszystko co robicie dla glutow!
  18. dokladnie! siedze i sie gapie,poznalam Twoje psiaki i od razu jak patrze na obrazy mam je przed oczami jak zywe
  19. dokladnie taka, wiem ze tez maja troche inny sklad ale te psiaki tez maja rozny sklad od mikroskopow po raczej wieksze a ja im wszystkie karmy ktore mam mieszam w jedno
  20. Kostek

    Anglia

    Emigrantka bedzie dobrze trzymamy tu w polszy kciuki za Was!
  21. matko bosko az mi sie lza zakrecila- to jest przecudowne
  22. a nie mialas z nimi problemow?duzo osob sie skarzylo nawet tu na dogo ze albo czegos nie przyslali albo cos zle przyslali itd
  23. ja im bralam dla duzych ras z takim lososiowym tlem przy tym psie, ale pewnie ta sie rozni wielkoscia granulek musialam troche pokombinowac chociaz wiem ze to wyda sie Wam glupie, doszlam do wniosku ze jak beda mialy wieksze granulki to nie beda tak lapczywie jesc i puchac w sekunde
  24. [quote name='ms_arwi']Ile za takie 15kg karmy dla nich?[/QUOTE] oj to roznie kiedys udalo mi sie wygarnac z hurtowni karme po termienie waznosci 60zl za 15kg ale juz niestety sie zmadrzyli i maja kogos kto odbiera ta karme i wola dac jednej osobie;/ bez sensu jak dla mnie ja w zaleznosci co kupuje place od 90zl do 160zl za 15kg ale nie zawsze biore wory bo nie zawsze mialam tyle kasy
  25. 3x mam nadzieje ze sie rzuca;) na NICponie nasze
×
×
  • Create New...