Jump to content
Dogomania

Kostek

Members
  • Posts

    3750
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kostek

  1. no i dupa byl dom ale zaczal kombinowac ze sterylka ze nie pocieba...ja im dam kur...nie pocieba:mad:
  2. ciotki a gdzie macie banerek jamniczy w podpisach? nonono
  3. ciotka widzisz dobrze gadasz a mowilas ze bedziesz 1 raz na interwencji :P oszukujesz masz to we kfi:D
  4. majuska nie ma opcji aby cokolwiek dziadowi zaplacic, nie mozemy tak dzialac bo pseudohodowle sie nigdy nie skoncza
  5. :D kaskadaffik wraca z akcji -gdzie bylas? -na zakupach... -co kupilas? -a nic tylko 5 parowek :D:evil_lol:
  6. zadzwonisz do pana ze jestes chetna na szczeniaki ze takie sliczne o matko boska i mamusia i tatus piekni i w ogole(az do przygania) ze Ty bys chciala i ciocia ale ciocia mieszka daleko i nie jest w stanie przyjechac a Ty bys przyjechala i wybrala obejrzala i w ogole przez tel o zdjeciach nic nie wspominaj,na miejscu jak juz bedziesz sprobujcie porobic foty jak najwiecej miejsca gdzie suka jest no i zdjecia psiakow(musicie byc mimo wszystko ostrozne bo tak jak psiaki latwo bedzie obfocic pod pretekstem pokazania dalej tak juz okolic przebywania suni juz trudniej) musicie byc twarde nawet jak suka bedzie w tragicznych warunkach nie dajce po sobie poznac wkur...bo bedzie kiszka pozniej trzeba uderzyc na komende(to wczesniej jak juz bedzie adres do dziada trzeba sprawdzic w necie gdzie jest najblizszy)i powiedziec co i jak,powolacie sie na ustawe o ochronie zwierzat na pkt dotyczace odpowiedniego utrzymania itd(poszukam zaraz dokladnych artykulow) na komendzie tez nie mozna dac sie zbyc tylko tu rodzi sie zagwozdka....co zrobimy jak jeszcze nie bedzie dla malych dt;/ ooo oswiecilo mnie co my zrobimy jak dziad nie bedzie chcial wpuscic Was do srodka albo w ogole bedzie chcial umowic sie gdzies na miescie;/
  7. nie no dziewczyny mimo wszystko gdyby chodzilo o kase to raczej nie 55zl...dobrze wiemy ze sa debile ktorzy kupia "rasowego" i za 600... zreszta gadaniem co by bylo gdyby nic nie zdzialamy, potrzebujemy dt dla rodzinki bo musimy miec zaplecze jak dziewczyny pojada niuchac teren
  8. jasne majuska wszystko trzeba wziac pod uwage, najpierw trzeba pogadac oswiecic a dopiero pozniej kij i w leb :D
  9. jesli sie okaze ze jednak ona nie jest na lanuchu i ze nie wyglada zle to ja bym jej na sile nie zabierala zreszta wtedy moze sie i tak nie udac jej zabrac... wiecie ja wychodze z zalozenia ze jesl pies nie jest glodzony wychudzony w naprawde zlyuch warunkach to nie ma co zabierac i na sile uszczesliwiac bo na ulicach biega tyle psow ktorym naprawde jest gorzej... mimo wszystko wydaje mi sie ze ta sunka w dobrych warunkach tzn znosnych to nie jest...
  10. juz Was oswiecam dlaczego tak zareagowalam na toz i sdz... ja po prostu lapy nie przyklepie do tych dwoch organizacji, za duzo osich istnien maja na sumieniu po prostu...nie chce miec z nimi nic wspolnego kaskadaffik podejrzewam ze jak pojedziecie to od razu nie bedzie gdzie zabrac rodzinki i trzeba bedzie je zostawic...zreszta to trzeba zrobic "poprawnie" zglosic na policje itd zeby pozniej nie bylo ze psa ktos ukradl... ja juz jedna sprawe w sadzie mam za "kradziez" bezdomnej suki :D
  11. dobra to wstepnie "wywachaczki" tematu mamy zbiorka na benzyne i poszukiwania dt przed nami
  12. sama to tam na pewno nie mozesz jechac to w ogole nie ma opcji musimy namowic jeszcze jakas cioteczke ktora by sie wybrala w podroz tak jak pisalysmy najpierw ogledziny i bajeczka zeby zdjecia zrobic i miec dowody i dla policji i burmistrza/wojta a pozniej jak naprawde bedzie zle to atak na dziada i odbicie psiakow
  13. dokladnie bo nie mozna ani dzialac pochopnie ani zrobic z siebie kretynek nawiedzonych bo psow do ratowania mamy duzo za duzo...
  14. dziewczyny jesli chcecie mieszac w to toz badz straz dla zwierzat ja sie wypisuje...
  15. kaskadaffik jak powiekszysz fotke mamuski ze szczeniakami widac lancuch w zadnym razie nie wykupowac bo tylko utwierdzimy dziada w przekonaniu ze jak nie kupia chetni psow to kupia nawiedzone baby i nastepnym razem jak rozmnozy suke to moze stworzyc im jeszcze gorsze warunki tylko po to zeby kolejne nawiedzone przyszly i wszystko wykupily trzeba podzialac z glowa moja blond glowa mowi mi tak: -ktos jedzie i patrzy na suke i maluchy, mozna dziadowi sciemnic ze chce sie zrobic zdjecia mamie i szczeniakom bo chce sie kupic 2 pieski dla siebie i kogos tylko ta 2 osoba ma daleko itd itd -jesli warunki sa naprawde zle(nie wiem moze sloma wyscielony jest kojec w domu)to wtedy zglosi sie to na policje i powiadomi wojta/burmistrza aby wydal decyzje o odebraniu psow bo sa w zlych warunkach przez ten czas trzeba szukac dt dla rodzinki bo nawet jesli nie uda sie odbic tej suki to dt zawsze sie przyda wiec wysilki na marne nie pojda a gdyby sie odbilo rodzinke to tak jak pisalam wkleic aukcje dziada na allegro z jego zdjeciami itd dac tytul rasowe psy za 5zl(wejsc beda tysiace) a pod wklejona aukcja dziada napisac jakis edukacyjny tekst przestrzegajacy ludzi przed rozmnazanie pseudo itd
  16. wiem wiem Kochana dlatego po telefonie od pani od razu wrzucilam to na ogolny jamniczkowy watek, ale to jakies zrzadzenie losu...Pamietasz dopiero co pisalam Ci na pw ze wole duuuuze psiska a tu najpierw Zetka a teraz pani z jamniczego zadzwonila do mnie-ciekawe co te znaki znacza :D
  17. juz sie uzewnetrznilam serdecznie dziekuje za link bo ja ostatnio na dogo nic nie moge znalezc, dzialam tylko w obrebie swoich subskrybowanych tematow
  18. juz zalozylam [URL]http://www.dogomania.pl/threads/177101-Jamniczka-na-lanuchu-i-4-szczeniaki-ratujmy-je-pseudohodowla?p=13834520#post13834520[/URL]
  19. ALARM!!! [IMG]http://photos03.allegroimg.pl/photos/400x300/873/63/92/873639257[/IMG] Kochane przed chwila zadzwonila do mnie pani ktora znalazla moj numer na jamniczym forum, prosila abysmy zwrozily uwage na sunie i dzieciaki z tek aukcji [URL="http://www.allegro.pl/item873639257_sprzedam_tanio_jamniki.html"]http://www.allegro.pl/item873639257_...o_jamniki.html[/URL] widac ze sunia jest chuda i to co mna tapnelo na lancuchu! czy jest jakies zaplecze jamnikowe gdzie mozna by ja zbarac?na pewno potrzebny ktos z okolic aby sprawdzil co to w ogole jest- tzn wiadomo pseudohodowla ale dlaczego mala na lancuchu?
  20. Kostek

    Anglia

    furciaczkowa a ona z polszy?
  21. dlatego powtorze sie jeszcze raz musimy znalezc kogos kto ma tam blisko i jest w stanie podjechac i sprawdzic co sie tam dzieje,jesli bedzie gorzej niz nam sie wydaje trzeba interweniowac z policja i isc do wojta burmistrza czy kto tam jest zeby wydal decyzje odebrania psow...a pozniej wkleic ta aukcje na allegro i napisac ze psy zostaly debane i kazdego innego pseudo czeka to samo
×
×
  • Create New...