Jump to content
Dogomania

Kostek

Members
  • Posts

    3750
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kostek

  1. dwa przepiekne terierowate samce do adopcji wg mnie maja ok 3 lat 1. [IMG]http://b62.grono.net/194/88/gallery-90740817-500x500.jpg[/IMG] [img]http://img81.imageshack.us/img81/3714/dscn1594d.jpg[/img] 2. [img]http://img98.imageshack.us/img98/2002/dscn1592.jpg[/img] [img]http://img98.imageshack.us/img98/4962/94454903.jpg[/img] ten mlodszy tez terierkowaty okolo 2 lat taki maly szaleniec nie ujmujac oczywiscie nic tym wczesnijszym 3. [IMG]http://b12.grono.net/170/248/gallery-90740892-500x500.jpg[/IMG] [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/9449/dscn1598f.jpg[/IMG] [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/4773/dscn1597um.jpg[/IMG] kontakt w sprawie adopcji 504-226-339 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] moze macie pomysly na jakies imiona dla nich?mi wena ostatnio odmawia posluszenstwa
  2. mam takie cudo do bardzo szybkiej adopcji, psiak zostal znaleziony wczoraj w Minsku Mazowieckim za 2 dni trafi do schroniska a to jest tak delikatny pies ze tam zginie:(jest maly tak do polowy lydki, subtelny i prawie go nie ma,mozliwe ze komus zwial ale w sumie tam tyle psow sie blaka ze przestaje wierzyc w zaginiecia kontakt w sprawie adopcji 504-226-339 [email protected] [email protected]
  3. [COLOR=#0000ff]mam takie cudo do bardzo szybkiej adopcji, psiak zostal znaleziony wczoraj w Minsku Mazowieckim za 2 dni trafi do schroniska a to jest tak delikatny pies ze tam zginie:(jest maly tak do polowy lydki, subtelny i prawie go nie ma,mozliwe ze komus zwial ale w sumie tam tyle psow sie blaka ze przestaje wierzyc w zaginiecia [IMG]http://adoptujpsiaka.pl/web/uploads/full/6aed1f70eb561dec1a63c3c3b0173bd6.jpg[/IMG] kontakt w sprawie adopcji 504-226-339 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/COLOR]
  4. [COLOR=#0000FF][FONT=Arial]Młody ok 1,5 roczny bokserowato-bullowaty psiak,miły, sympatyczny,dobrze utrzymany, nie wykazuje agresji do ludzi,innych psów i kotów. Znaleziony w miejscowości Mokobody koło Siedlec. kontakt w sprawie adopcji 504-226-339 [email][email protected][/email] [email][email protected][/email] [img]http://b12.grono.net/168/132/gallery-92734284-500x500.jpg[/img] [img]http://c88.grono.net/179/54/gallery-92734285-500x500.jpg[/img] [/FONT][/COLOR]
  5. w ewidencji jest Bajka wiec beda wiedziec
  6. malawaszka telefony fundacyjne sa odbierane i sa przeznaczone jako kontakty do adopcji wiec te na pewno mozna wklejac
  7. hop hop potrzebna pomoc w wyszukaniu lecznic w okolicach M1 sunia byla sterylizowana dosc nie dawno moze uda sie namierzyc jej wlasciciela
  8. Kochana w takim razie bede sie odzywac ale dzisiaj to na bank nie dam rady-zmoglo mnie jakies chorobsko cala noc nie spalam i siedze z goraczka...dziwna sprawa bo prawie z domu nie wychodze czulam sie swietnie i mnie trzaslo:(
  9. telefony adopcyjne fundacji to 501-258-303 i 502-385-252
  10. dziekujemy Kochana:loveu: w ktorym miejscu na ursynowie mieszkasz i o ktorej bywasz mniej wiecej w domu?no i czy tego duzo w sensie czy zabiore sie spokojnie autobusem/metrem?
  11. napiszcie w allegro ze przedmiotem sprzedazy jest zdjecia psa wtedy nie usuna
  12. 504-226-339 to moj ja juz nie wspolpracuje z psim aniolem tak jak kiedys ale niestety zadnego telefonu w sprawie bajki na moj nr nie bylo
  13. wiecie co to jest straszne, procz tych szczeniat mam jeszcze do adopcji 4 miesieczna sunie prawie cane corso...wznawialam wczoraj ogloszenia wszystkich psiakow i przez caly dzien mialam telefony w sprawie psow tylko $#$$%%^#$$ mac wszyscy zabijali sie wlasnie o ta mala CCtke
  14. te "stare" szczeniaki maja [url]http://www.allegro.pl/item865808739_szczeniak_szczeniaki_szczenieta_mlode_ladne.html[/url] te nowe jeszcze nie
  15. niestety 2 domy chetne ktore juz juz chcialy brac juz przyjezdzac jak najszybciej w ogole sie nie odezwaly wiec my odezwalismy sie do nich-jeden wzial sobie psa i nawet nie raczyl dac znac a drugi nawet nie raczy odebrac...ech ludzie... niestety nikt nam nowy nie ubyl a tylko przybylo:( mi juz lapy opadaja co chwile telefon co chwile cos nadal najpilniejszymi rzeczami sa jakies materialy pod szczochy i do demolki przez maluchy zeby nie lapaly sie za inne rzeczy i karma ja juz naprawde nie mam sily mam jakis spadek optymizmu
  16. ten watek jest kosmiczny E.T, grom ,terrorysci, napady na bank matko bosko
  17. niestety nic nie wiem o tych jamniolkach moze te zdjecia Zety beda lepsze? [IMG]http://c33.grono.net/156/69/gallery-92642972-500x500.jpg[/IMG] [IMG]http://c33.grono.net/230/53/gallery-92642742-500x500.jpg[/IMG] edit:juz sama widze ze sa uff:multi:
  18. i uszy ma i oczyska i duuuzy apetyt no istny jamnik :D
  19. [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/407/zalacznik1.th.jpg[/IMG] [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/4063/img1149xl.th.jpg[/IMG] widac teraz?ja widze:evil_lol:
  20. no to nie pozostaje mi nic innego jak trzymac kciuki do czwartku i skumulowac je w czwartek,musze przyznac ze zaczelam sie troszke denerwowac
  21. Ubocze bedziesz przy tym?nie to zebym nie ufala czy nie wierzyla w umiejetnosci pan karmiacych psiaka ale po pierwsze klatka popsuta a po 2 sporych gabarytow a to trzeba zrobic w miare ostroznie zeby nowa sytuacja nie sploszyc psa,no i chcialam tylko przypomniec o nie karmieniu w srode jesli ma byc lapany w czwartek
  22. bo dolki kopala panu w ogrodku a pan byl z takich ekhm "co to nie on" zadnych oznak chorobowych nie ma-strasznie zarobaczona byla tylko wyc tez nie wyje,z psami sie dogaduje, ma kumpele Szpilke z ktora bronia lozka przed innymi psami, jak facet ja oddal to sie zastanawialam gdzie jest w tym psie haczyk ale procz makabrycznego wystarszenia i zarobaczenia minusow brak aha pan ja zaszczepil raz czy dwa jak byla szczeniakiem pozniej juz nie ale szczepienia juz ma zrobione
  23. Zeta wlasciciel chcial ja uspic na swieta! ur 15-04-08 tak ma wpisane w ksiazeczke,odrobaczona,odpchlona,zaszczepiona, sterylka jeszcze nie wykonana niestety cos mi sie dogo buntuje i zdjecia moge tylko linkowac [URL]http://shishi.wrzuta.pl/obraz/9tuZkdqvx8b/img_1149[/URL] [URL]http://shishi.wrzuta.pl/obraz/5PLHtTmMfJB/img_1148[/URL] [URL]http://shishi.wrzuta.pl/obraz/agjt1EpKmML/img_1144[/URL] [URL]http://shishi.wrzuta.pl/obraz/1cJUH8hEXeD/zalacznik1[/URL] sympatyczna mloda dziewczyna, dogaduje sie z psami, spi na poduszce maly cudak kontakt do mnie 504-226-339 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Zeta mieszka w przytulisku pod Warszawa
  24. nie przesadzajmy psy nie jedza przez kilka dni a on dostaje jesc codziennie wiec spokojnie nic mu sie nie stanie
×
×
  • Create New...