Jump to content
Dogomania

Kostek

Members
  • Posts

    3750
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kostek

  1. oj nie sedalin to w ogole przez mysl niech nikomu nie przechodzi, rozamwialam dzisiaj z Markiem jak juz sie z Uboczem zdzwonia o tej 21 to mam nadzieje ze ustala konkrety wg mnie jak Ubocze ogarnie klateczke to sukces murowany tylko trzeba pamietac zeby malego przeglodzic przynajmniej jeden dzien i klatke rozstawic bez zbednego huku rumoru i emocji ja tam wiem ze bedzie dobrze
  2. Ubocze telefon ktory Ci podalam jest do interwencji do Marka Bauera jak bedziesz z nim rozmawiac powiedz ze masz namiary od Sylwii Postek i ja znam sprawe itd itd to sie tak nie beda cykac ze im klatke szlag trafi
  3. mam nadzieje ze Ubocze zajrzy tutaj i jak najszybciej przekazecie sobie klatke
  4. bedzie dobrze wazne ze jest gdzie go przetrzymac jak sie go zlapie,mam tylko obawy co do jego chadzaia na smyczy...
  5. maja psia lekko popsuta ale on jest maly wiec powinna dac rade-trzymam kciuki i mam prosbe jak juz bedzie cos wiadomo a propos klatki daj znac tu na watku
  6. Ewa Marta on Cie uslyszy jak bedziesz podchodzila;)
  7. najpierw sprobujcie z klatka pulapka jesli nie wyjdzie dajcie mi znac i go zlapiemy klatke pulapke mozna pozyczyc z psiego aniola 510-190-786 Ubocze mozesz zadzwonic do nich jutro i ugadac sie na jakis dzien?jesli z klatka nie wypali w ogole to dobrze byloby wiedziec to od razu,nie bedzie sie tracilo czasu jak on zachowuje sie w stosunku do ludzi ktorzy chodza obok, jak do karmicielek?czy to miejsce jest ruchliwe?
  8. trudno mi do Was dojechac ale wiem jedno-w tym roku na pewno trafie Fryta jak kazda rasowa baba ponarzekac musi :D
  9. Wszystkiego dobrego w nowym roku dla calutkiej rodziny
  10. Kocham Was Dziewczyny!!!
  11. dziewczyny on byl w schronisku w warszawie czy pod warszawa? mam nadzieje ze nie zostawicie tak tej sprawy i zglosicie sprawe do prokurtury- kur...mac ten pies wyglada jak z jakiejs pseudo a nie ze schroniska gdzie sa wolontariuszki,szlag czlowieka trafia!!!
  12. karma jak najbardziej i probuje skads zdobyc jakies koce, poszwy czy cos bo maluchy lubia rozrabiac i obrabiaja dywan :D
  13. troszke mi sie powirowalo i nie mialam glowy wchodzic na dogo mamy 2 domki chetne na kolejne maluchy a tymczasem mozecie jednego z glutkow sledzic na blogu :) [URL]http://www.misterwolfram.blogspot.com/[/URL] jak sobie tam wchodze to mam takiego banana na twarzy ze szok mam nadzieje ze po nowym roku bede miala mniej problemow i przy okazji wiecej czasu na dogo i maluchy emilak czy Twoja pomoc w postaci karmy nadal aktualna?przepraszam ze sie nie odzywalam:oops: jesli to nadal aktualne to czy mozemy sie umowic po nowym roku?
  14. [quote name='Cantadorra']Czyli psiak byl zwyczajnie zaniedbany. Szkoda, czesc z tego byla do unikniecia. Mozna mu teraz jedynie poprawiac jakosc zycia.....[/QUOTE] najwazniejsze ze jest juz bezpieczny i teraz z kazdym dniem jego zycie bedzie lepsze
  15. zanik miesni w czaszce pojawia sie i na starosc i z powodu wyniszczenia organizmu-wystarczy ze przez dluzszy czas nie jadl nic normalnego co dostarczalo mu wszystkich mikro i makro elementow
  16. mi tylko na allegro weszly;) pieknie dziekuje za pomoc
  17. juz zaktualizowalam na 1 stronie z najmniejszych psiakow poszly 2 suczki i ostatni piesek
  18. domki jeden wzial 2 psiaki pieska i sunie i ten byl z allegro drugi wzial sunie i ten byl ze strony adoptujpsiaka.pl
  19. przestan bo wykraczesz a mnie tu juz skrecalo bo chcialam Wam sama napisac ta radosna nowine juz mowie dt ma jakiegos znajomego weta ktory akurat byl przy okazji innych psow i zapytal czy odrobaczamy i szczepimy,nic mi nie mowili bo ja sie skrecalam na temat karmy pobytu itd ze pomoge na ile bede mogla itd bo ja juz prywatnie tymi psiakami sie zajmuje itd itd no to mi zrobili prezent pod choinke a wydalo sie dopiero wczoraj jak zabierajac psy kolezanka dostala z nimi ksiazeczki i do mnie zadzwonila czy to na pewno ich, ja wielkie galuszonki i dzwonie do dt a tam siusprajs:) chyba tylko 4 sztuki nie sa zaszczepione bo mialy jakies dziwne kupasony
  20. jestem! kurde malo mnie szlag nie trafil co cos napisalam to mnie wywalalo 3 szczeniaki w domach!!!zaraz uzupelnie 1 post mialyscie pierdyknac na ta o to wiesc [B][COLOR=Red]wszystkie szczyle odrobaczone i poszczepione!!![/COLOR][/B] chyba wraca mi wiara w ludzi:)
  21. pierdykniecie na zawal jak Wam cos powiem zaraz usiade i wszystko napisze
  22. tak lopatologocznie, kregi w kregoslupie na odcinku bodajze ledzwiowym uciskaja rdzen,mozna to operowac albo leczyc zachowawczo
×
×
  • Create New...