Jump to content
Dogomania

Kostek

Members
  • Posts

    3750
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kostek

  1. z tego wszystkiego zapomnialam napisac ze Frantisek i Fulvia w nowych domach! niestety nie mamy nikogo chetnego na Fride i Flavia a domy o szczeniaki sie zabijaly...
  2. [URL AA="http://www.%20dogomania.pl/threads/175410-15-szczeniAE-t-w-wieku-3-miesiAE-cy-szuka-domA-w-i-prosi-o-karme?p=13688481#post13688481"]AA[IMG]AAhttp://i50.tinypic.AAcom/vp9qpd.png[/IMG]AA[/URL] tylko pokasuj "AA" i wklej w miejsce sygnaturki w panelu swojego profilu gdyby nie weszlo daj znaka
  3. dzieki za alegratke na szczescie adopcjami nie zajmuje sie od dzisiaj wiec damy rade zwarci jestesmy i gotowi na ataki czubkow:)
  4. tekst do ogloszen maluchow [CENTER] [LEFT]dalam je na: allegro gumtree psiamania.pl powoli wrzucam dalej [/LEFT] [/CENTER]
  5. o jeja jestes [COLOR=Red][B]K o c h a n a[/B][/COLOR] !!!nawet nie wiesz jak mi sie cieplo na serduszku zrobilo ze nie zostalam sama z cala gromada
  6. strony z ogloszeniami jesli jest ktos chetny pomoc 1 [URL]http://4lapy.pl/ogloszenia/[/URL] 2. [URL]http://www.adopcje.org/[/URL] 3. [URL]http://animalia.pl/ogloszenia.php[/URL] 4. [URL]http://www.petworld.pl/[/URL] 5. [URL]http://zwierzeta.low.pl/[/URL] 6. [URL]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/[/URL]... [URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Zwierzeta/"]<http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Zwierzeta/>[/URL] 7. [URL]http://www.olx.pl/zwierzeta-cat-312[/URL] 8. [URL]http://www.kokosy.pl/spolecznosc/zw[/URL]... [URL="http://www.kokosy.pl/spolecznosc/zwierzeta/"]<http://www.kokosy.pl/spolecznosc/zwierzeta/>[/URL] 9. [URL]http://www.hodowcy.com.pl/dodaj/odd[/URL]... [URL="http://www.hodowcy.com.pl/dodaj/oddam"]<http://www.hodowcy.com.pl/dodaj/oddam>[/URL] 10. [URL]http://zwierzeta.pilne.net/[/URL] 11. [URL]http://www.viva.org.pl/index.php?id[/URL]... [URL="http://www.viva.org.pl/index.php?id=tablica"]<http://www.viva.org.pl/index.php?id=tablica>[/URL] 12. [URL]http://www.psy.pl/adopcje/[/URL] 13. [URL]http://www.polskastrefa.eu/[/URL] 14. [URL]http://www.pineska.pl/[/URL] 15. [URL]http://www.pajeczyna.pl/[/URL] 16. [URL]http://ogloszenia.yellowpages.pl/[/URL] 17. [URL]http://www.ogloszenia.tasdj.pl/?rod[/URL]... [URL="http://www.ogloszenia.tasdj.pl/?rodz=psy"]<http://www.ogloszenia.tasdj.pl/?rodz=psy>[/URL] 18. [URL]http://ogloszenia.e-karmy.pl/[/URL] 19. [URL]http://www.ogloszenia.24polska.pl/d[/URL]... [URL="http://www.ogloszenia.24polska.pl/darmowe_ogloszenia/wszystkie_0,1,0.html"]<http://www.ogloszenia.24polska.pl/darmowe_ogloszenia/wszystkie_0,1,0.html>[/URL] 20. [URL]http://www.mojpupil.pl/[/URL] 21. [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta[/URL]... [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/"]<http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/>[/URL] 22. [URL]http://www.kupiepsa.pl/[/URL] 23. [URL]http://www.karusek.com.pl/ogloszeni[/URL]... [URL="http://www.karusek.com.pl/ogloszenia.php"]<http://www.karusek.com.pl/ogloszenia.php>[/URL] 24. [URL]http://www.gieldaogloszen.pl/[/URL] 25. [URL]http://www.gielda.bai.pl/[/URL] 26. [URL]http://www.eoferty.com.pl/[/URL] 27. [URL]http://www.drobne.centrumofert.pl/[/URL]
  7. Zuzka banerek ok tylko napisalam malutka prosbe w Twoim watku-jesli mozesz zerknij prosze
  8. na ta chwile maja zrobione przeze mnie allegro i gumtree one nie sa bojazliwe,sa na dt u bardzo fajnej babeczki ktora wie co z psiakami porzuconymi robic moge wstawic tu liste linkow do ogloszen ale sama niestety nie jestem w stanie tego ogarnac mam do obskoczenia duzo wiecej psiakow niz 15 wiec gdyby ktos byl chetny to bede wdzieczna
  9. wydaje mi sie ze tam jest wiecej miotow niz 3-psiaki zostaly znalezione w 3 roznych miejscach przy okazji poszukiwan zupelnie innego psa...pojecia nie mam czy ktos wyrzucal je miotami czy akurat tak dziwnie sie zlozylo ze same sie "polaczyly" ogolnie to byl koszmar szukalismy psa ktory mial byc konajacy,jadac na miejsce jakies nie wiem ok 10km przed zgarnelismy 6 szczeniat(te najmniejsze) pozniej zastanawialismy sie co robic czy wracac ze szczeniakami do Warszawy czy jechac dalej po szukanego psa, w koncu pojechalismy szukac psiaka lazimy po lesie jakis polach a w norze 5 kolejnych(prawie zwariowalam jak to zobaczylam)zapakowalismy psiaki i skupilismy sie na naszym pierwotnym planie wycieczki tj szukaniu psa...niestety tutaj tyle szczescia nie mielismy psiak zaplatal sie w jakies nie wiem dokladnie co to bylo nie wnyki ale jakies sznury i zaplatal sie w to(no chyba ze ktos mu w tym pomogl) wygladalo to tragicznie psiak byl juz bardzo stary i spotkala go taka smierc:( do tej pory nie moge po tym spokojnie myslec i mnie szlag trafia.Jak wracalismy bylo juz ok 18-19 jedziemy w strone Warszawy w szczekajaco sikajaco piszczacym samochodzie ciemno jak w d...i nagle zaswiecilo nam sie cos z boku...szczerze mowiac balam sie az wychodzic z tego samochodu no ale wiadomo ze sprawdzic trzeba...no to sobie sprawdzilismy do jakies 22-23 czy nawet pozniej lapalismy ostatnia porcje szczeniat tj 4 sztuki, z tymi bylo najgorzej bo byly chyba najbardziej nieufne...i tym sposobem w jeden dzien majac w planach cos zupelnie innego dostalismy gratis 15 malych babli najgorsze jest to ze ja mam wrazenie ze kilka tych psiakow widzialam jakis czas temu w ogloszeniach(mam nadzieje ze jakos na nie natrafie oglaszajac psiaki) ogolnie teraz te szczeniaki boja sie tylko jakiegos naglego huku czy raptownych ruchow i to tez nie wszystkie,te najmniejsze bomble wydaja mi sie najbardziej strachliwe
  10. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=Magenta][B]MILANO[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] ma około 5 miesięcy [img]http://img192.imageshack.us/img192/8444/20100130f32milano.jpg[/img] [img]http://img202.imageshack.us/img202/5108/20100130f33milano.jpg[/img] [FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4][COLOR=Blue]SPAJKI[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT] [img]http://img23.imageshack.us/img23/8515/20100130f11murka.jpg[/img] [img]http://img98.imageshack.us/img98/4886/20100130f13murka.jpg[/img]
  11. oglaszac zawsze mozemy tylko ze ja juz nie mam awaryjnych wolnych dt zeby ktos ja wzial
  12. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=Magenta][B]GABI[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] ma około 4 miesięcy [img]http://img509.imageshack.us/img509/3733/20100130f61gabi.jpg[/img] [img]http://img191.imageshack.us/img191/9987/20100130f64gabi.jpg[/img] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][B][COLOR=Magenta]BUBA[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT] ma około 5 miesięcy [img]http://img534.imageshack.us/img534/2271/20100130f82buba.jpg[/img] [img]http://img297.imageshack.us/img297/4262/20100130f84buba.jpg[/img]
  13. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=Magenta][B]MURKA[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] około 5 miesięcy [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/7782/20100130f51spajki.jpg[/IMG] [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/1929/20100130f52spajki.jpg[/IMG] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][B][COLOR=Magenta]DIABLA[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT] około 6 miesięcy [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/5092/20100130f22diabla.jpg[/IMG] [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/4007/20100130f24diabla.jpg[/IMG] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=Blue][B]GUSTLIK[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] około 6 miesięcy [IMG]http://adoptujpsiaka.pl/web/uploads/full/bf0a6b4733566be93613257dccb48f03.jpg[/IMG] [IMG]http://adoptujpsiaka.pl/web/uploads/full/5e7e6d20f83263b627452d2e2e8191be.jpg[/IMG] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=Blue][B]FILUTEK[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] około 5 miesięcy [IMG]http://adoptujpsiaka.pl/web/uploads/full/8c9ed5c5ecfbd06a700d1749ebd75b1f.jpg[/IMG] [SIZE=4][COLOR=Purple][B] [EMAIL="[email protected]"] [/EMAIL][/B][/COLOR][/SIZE]
  14. W hoteliku pod Warszawą przebywa 8 znalezionych przeze mnie szczeniąt, mają ok 4-6 miesięcy, wszystkie są odrobaczone, odpchlone i zaszczepione p.chorobom zakaźnym [B][COLOR=Red]WPŁYWY DLA SZCZENIAKÓW:[/COLOR][/B] Plicha-15zł Jo37-20zł Mysza1-20zł Eski-20zł Aglomi111-25zł Talcott-70zł Obraczus87-50zł Tora&Faro-10zł Scarabae-22,50zł Aglomi111-10zł 3x i Sota 36- 105zł Icy-16zł --------------- Razem:363,50zł:crazyeye::loveu: [quote name='3 x']częśc tej kwoty została wydana dzisiaj na jedzenie dla psiaków i smaczki/gryzaki od dzisiaj pozostałe 8 psiaków przebywa w hoteliku pod warszawą (okolice Zalesia) byłam widziałam mam zdjęcia w hotelu psy są w duzym kojcu buda ocieplana słomą nie jest to kojec wewnetrzny ale nie jest to tez kojec zewnętrzny wygląda to tak jakby była murowana wiata/garaż - duza w której wydzielone są 3 przestronne kojce u pana w innych kojcach są rózne psy, rozlokowane pojedyńczo wyjątek stanowi nasza gromadka co do rozliczeń : [B]10 zł[/B] za dobę z "naszą" karmą za 8 szczeniaków płatne za jakiś okres np miesieczny ale po fakcie, nie płacimy z góry ale po cichu liczę że psiaki nie będą tam tyle siedziały rozmawialam z panem jesli będzie koniecznośc i wymóg będę prosiła pana o podpisanie oświadczenia czy wystawienia jakiegoś pokwitowania że "otrzymał tyle a tyle pieniązków za hotel wtedy a wtedy" zarówno ew dowóz karmy jeśli będe ją kupowala jak i płacenie za hotelowanie będe starała się załatwić osobiście jeśli chodzi o adopcję dalej zajmuje się nimi Kostek i wszelkie kontakty w ogłoszeniach prosze podawac do niej z prostego powodu w przecwieństwie do mnie Kostek ma doświadczenie adopcyjne i jesli się nie myę to do momentu tej afery nikt nie mial jej nic do zarzucenia natomiast moje doświadcznie adopcjne jest zerowe dzisiaj została zakupiona karma Purina Dog Chow czipsy ze skóry oraz gryzaki - kabanosy w sumie za 154,10 zł (tak wiem, karmę można kupić soporo taniej, ale karma była potrzebna dzisiaj na już, więc jadąc do szczeniaków wstąpiliśmy do sklepu gdzie zaopatrujemy naszego michała w puszki, kolejne worki karmy jeśli będę kupowała będę starała się zamawiać wczesniej i taniej) w sklepie dostaliśmy tez od pani próbki/saszetki innej karmy - dla każdego szczeniaka po jednej :) :) :) czyli: [B]403,50 zł - 154,10 zł = [COLOR=#800080]249,40 z[/COLOR]ł[/B] paragon za karmę: [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/9163/20100130rchunek1.jpg[/IMG] zdjęcie karmy, w reklamówkach widać próbki/saszetki (chyba Mera Dog lub coś takiego) oraz gryzaki ze skóry i kabaony gryzaki [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/8082/20100130karma1.jpg[/IMG] a tutaj częśc gromady w kojcu w miskach pusto gdyż zdjęcia były sek po przeniesieniu do niego psiaków: [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/4829/20100130all1.jpg[/IMG][/QUOTE] [SIZE=4][COLOR=Purple][B] [IMG]http://i203.photobucket.com/albums/aa2/vectra_foto/bannerki%20bajerki/pianka.gif[/IMG] [/B][/COLOR][/SIZE]
  15. nie wiem bo ja tego nie wdzialam 22 grudnia bedzie wizyta i kwalfikacja czy tniemy czy nie Ewa wie wiecej na temat Szorstka
  16. niestety doslownie biedaka:( okazalo sie ze Szorstki ma guz na lapie ktory okazal sie zlosliwy;( 22 grudnia ma kolejna wizyte u onkologa
  17. Kochani Fridka szuka domku, do pani ktora sie nia opiekowala moglaby trafic dopiero po swietach a to dla nas kupa pieniazkow za hotelik:( nie wiem co robic w tym momencie
  18. za weta wisimy 190 mamy 166 wiec zostaje nam do zaplaty [COLOR=Red]24 za weta i 140 na dzien dzisiejszy za hotelik[/COLOR]
  19. hotelik byl zaplacony do 2 grudnia,zalezy ile psiaki posiedza na dzien dzisiejszy wisimy hotelikowi 140zl,weta chyba mamy splaconego bo mielismy "wolne" 166zl musze to dokladnie policzyc ale juz nie ogarniam tego wszystkiego
  20. Gosia musimy Ci banerek zmniejszyc bo Cie mod opier... bo masz za duzy moj bazarek ze zdeformowanymi psami wyniosl ok 50zl(dokladnie jeszcze musze policzyc) na tipsiory jeszcze zadna z pan sie nie skusila:(
  21. niestety zalegamy bo bazarek jeden nie wyszedl a drugi cienko wyszedl:( musze policzyc dokladnie ile musimy jeszcze doplacic, no i zalezy kiedy mamuska wyjdzie z hoteliku
  22. niestety zalegamy bo bazarek jeden nie wyszedl a drugi cienko wyszedl:( musze policzyc dokladnie ile musimy jeszcze doplacic
  23. Kochana bardzo bardzo dziekuje, ja dopiero z roboty wrocilam i nie wiem gdzie lapy wlozyc mala jest w Kolnie, jutro bede rozmawiala z chetnym domkiem na nia-dzisiaj pan dzwonil ale telefon mi padl:(
×
×
  • Create New...