Jump to content
Dogomania

Kostek

Members
  • Posts

    3750
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kostek

  1. coronaaj jadly dog chowa ktory dostaly od Plichy jedza brekkies od Gosia.marta a ja im kupuje albo nutre albo dog chowa albo brita ogolnie wszystko mieszam w jednym garze bo z racji tego ze jedza rozne zarcie nie chce zeby mialy radykalne zmiany a tak nie ma sraczun i daja rade jakos dzieciaki
  2. 3x ale polecialas w tego bazarka-misztczowski jest!
  3. Kostek

    Anglia

    ja tez sadowuje, jutro powrot do pracy po 2 tyg lenistwa ech... ja zajrze dzisiaj a jutro sie wczytam;)
  4. Kostek

    Anglia

    no jeszcze zebym ja sie latac nie bala to bym sie nie zastanawiala
  5. :B-fly:serdecznie dziekuje w imieniu szczuniat
  6. jesli tylko wyraza chec to ja bardzo ladnie prosze:)
  7. Kostek

    Anglia

    ile kosztuje bilet lotniczy jakims bezpiecznym samolotem?
  8. allegro szczyli trwa jeszcze 1 dzien [url]http://www.allegro.pl/item865808739_szczeniak_szczeniaki_szczenieta_mlode_ladne.html[/url] to w sumie mozna zrobic nowe, tylko robic nowe czy wznowic to?
  9. no ja jestem, ale wy tak tu piszecie ze nie nadazam
  10. Kostek

    Anglia

    ale zajebiacho
  11. Kostek

    Anglia

    dobre dobre, chociaz ja jak zlapalam chlopa na swoje dobre serce to dobrze na tym nie wyszlam, Gosia sie nasluchala:D Gosia przylataj do polszy to obgadamy no bo wiesz jak pampersow na swoje dupsko nie znajde to nie lece nigdzie...chodze sobie teraz po wujku googlu i ogladam domy na Twojej ulicy
  12. Kostek

    Anglia

    no dobra kupie pampersy i moge leciec,na ile mnie chcesz przygarnac?
  13. wrzucem wrzucem moze jeszcze dzisiaj jak sie ogarne
  14. allegro maja te pierwsze psiaki zaraz porobie reszcie, wrzucam je na swoje strone bo daje do niej linki wszedzie wiec moze ktos tez je tam wypatrzy
  15. ale dogo blokuje linki do innych stron tylko nie wiem czemu tylko do niektorych
  16. uuu wymianka bo popsiuty :D
  17. ja mam dojsce do zabow i ropuchow wielkich i grubych :D
  18. hmm mysle ze moja czarownicka wiedza jeszcze nie jest az tak zglebiona abym wyprodukowala dla Ciebie troche zabiego skrzeku,kombinujemy dalej
  19. Kostek

    Anglia

    to Wy tam macie lasy?
  20. a juz myslalam ze jakos bede mogla sie zrewanzowac:(a tu ani tego nie zdzielam ani tego...ok ok juz pisze pw czarownico jedna Ty:P
  21. ja kupuje w hurtowni ostatnio machnelam 2 wory 15kg po 60zł nutry tydzien po terminie ale sluchy mnie doszly ze to ostatni taki rzut byl bo panciostwo z hurtowni ma kupca na wszytskie takie po terminach itd no ale i tak wydaje mi sie ze za karme nie przeplacam nawet sie nie przyznawaj ze nie czytasz tego watku:D [url]http://www.dogomania.pl/threads/177163-ORYGINALNA-BIA-UTERIA-na-17-szczeniAE-t-do-14-lutego-ZAPRASZAM?p=13840704#post13840704[/url]
  22. Kostek

    Anglia

    widzialas bazarek?jaram sie nim jak nie wiem:) z serdecznymi pozdrowieniami dla Gosiurka-pamietasz?:D hihi ja na szczescie w sobote pozbede sie tej malej pseudorasowej cholery wiec moze telefony w sprawie innych psiakow sie rozdzwonia ale dobije Was...mam jeszcze owczarka szkockiego do pilnego wyciagniecia bo mi marnieje w schronisku i za nic nie mozemy dojsc co mu jest w sumie to ja nie wiem po co ja sie w tej anglii wypowiadam jak ja tam za nigdy nie pojade-fiksuje no tak
  23. czesc ciotka a po co Ci?przecie nic nie zakupczylas na bazarku
  24. Kostek

    Anglia

    az bym chciala u Gosi zobaczyc tego wkurwa bo to zawsze ja klelam jak gupia i sie o wszystko wkur...i w ogole...ciekawe jak wyglada :D
×
×
  • Create New...