-
Posts
6875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asher
-
[quote name='sota36']moj pies go nie zjadl, ale warczal i musialam go wywalic do sypialni[/quote] hahaha, czyli za karę Gutek mógł się przespać w panciowym łózku? :lol:
- 78403 replies
-
[quote name='daga10011']mozna liczyc na galerie jego?panstwo maja net?????????? :P :oops:[/quote] Niestety nie :( Ale ma ich córka, więc mam nadzieję, że od czasu do podeśłe mi jakieś fotki do wklejenia :D Ja miałam aparat pożyczony od Astry, ale nerwy mnie tak zjadły - bałam się, czy ci państwo się nie rozmyślą, czy faktycznie po niego przyjadą, co będzie dalej, itd., itd. :roll: - że z tego wszystkiego nie zrobiłam Beżykowi ŻADNYCH nowych fotek, oprócz tych, które wkleiłam w jego topiku - z nowymi właścicielami :wallbash: Za to jak mały pojechał, to obfociłam troszku swoje burki :D Potreciki Sabinki :fadein: [URL=http://imageshack.us][img]http://img240.imageshack.us/img240/6747/obraz1134bh.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img240.imageshack.us/img240/3686/obraz1141wf.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img240.imageshack.us/img240/8225/obraz1152to.jpg[/img][/URL] A to zdjęcie wyjątkowo mi się udało :roflt: [URL=http://imageshack.us][img]http://img240.imageshack.us/img240/9678/obraz1167ya.jpg[/img][/URL]
-
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
asher replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Rrrany, jakiż on jest słooodki :D Te uchole :loveu: I te oczy urwisa :loveu: A jeśli chodzi o realcje między Rexem, a suczką rezydentką - ja radziłabym się w nie nie wtrącać, a niebawem pieski dogadają się same. Pieski koniecznie powinny być razem karmione, nawet jeśli jedno drugie od miski odgania. Jak widzisz, że jedno ma chrapkę na miskę drugiego, to odwróć uwagę od miski "konkurenta" dając psu jeszcze trochę jedzenia, albo jakieś smakołyczki. I ie należy ich absolutnie karcić za warczenie na siebie, one się po prostu muszą ze sobą jakoś dogadać, dotrzeć się :wink: Moje są ze sobą półtora roku (suka doszła do psa), a i tak potarfia na siebie neiźle nawarczeć :wink: Ich prawo 8) -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
asher replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
No to pora na kilka fotek z nowego domku :D [URL=http://imageshack.us][img]http://img240.imageshack.us/img240/5062/rex22kt.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img240.imageshack.us/img240/4759/rex32wb.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img240.imageshack.us/img240/4674/rex54zv.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img240.imageshack.us/img240/9194/rex82bf.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img240.imageshack.us/img240/3854/rex92zu.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img240.imageshack.us/img240/9885/rex119mg.jpg[/img][/URL] -
Troszkę tak :( A na dobranoc... Pokemonek :wink: [URL=http://imageshack.us][img]http://img240.imageshack.us/img240/2718/obraz0992ch.jpg[/img][/URL] I Pokemonka :lol: [URL=http://imageshack.us][img]http://img240.imageshack.us/img240/7760/obraz0961rh.jpg[/img][/URL]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']sierść? kto by się tym przejmował - ja np mam aktualnie w samochodzie tonę piachu oraz dwa bonusy - spawika i koopke od szczeniaczków które wożę do weta :lol: [/quote] Wyszło na to, że wozisz do weta koopkę i pawika :roflt:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Może byc też tak, że maść zmiekczyła modzele, ale przez to stały się one bardziej narażone na urazy...
-
Papapa :hand: Jadę do nowego domu... [URL=http://imageshack.us][img]http://img325.imageshack.us/img325/1808/obraz0881vq.jpg[/img][/URL] A to boorki w chwilę po tym, jak intruz wreszcie sobie poszedł na dobre :wink: Ufff, wreszcie można spokojnie pospać :roll: [URL=http://imageshack.us][img]http://img159.imageshack.us/img159/4540/obraz0924ep.jpg[/img][/URL] Ty, Boogie, nie jest ci ani odrobinę smutno?... [URL=http://imageshack.us][img]http://img159.imageshack.us/img159/2443/obraz0937kf.jpg[/img][/URL] No co ty Sabina, głupiaś? Ani trochę, wreszcie mam święty spokój! :evilbat: [URL=http://imageshack.us][img]http://img159.imageshack.us/img159/310/obraz0946su.jpg[/img][/URL] A mnie Booogie trochę tak... :( [URL=http://imageshack.us][img]http://img159.imageshack.us/img159/2303/obraz0950fh.jpg[/img][/URL]
-
I co? Wzlecieliście? :D
-
O rany, ile fot Wektora!!! :multi: Piękny jest. I mine ma taką dostojną! Dyrektorski pies :lol:
-
Ooochchchch!!!!!!!!! Pięknie!!!!!!!!
-
[quote name='anetta']I prosze mi Bezyka usunac z podpisu ;)[/quote] :oops: Faktycznie! :oops:
-
[quote name='Poświata'][img]http://img375.imageshack.us/img375/4888/066183uu.jpg[/img] Dymcio na przeprosiny został wyprowadzony na spacerek :P , pierwsze zetkniecie z trawą bardzo mu sie spodobało - nie chciał wracać do autka i został tam zawleczony siłą[/quote] Biedny, nie dość, że go przyćpali, wrzucili do nieprzytulnej klatki, to jeszcze używali wobec niego przemocy :placz:
-
[quote name='Wind']Jak myslicie, Mlodzi beda zadowoleni? :hmmmm:[/quote] Niech spróbują nie :nono: A jak jednak będą grymasić, to im zagróź, że już na żadnym ich ślubie fot robić nie bedziesz 8) :wink:
-
U mnie było podobnie, też przyjeżdżaliśmy do lecznicy, jak Sabina była półprzytomna. Tyle, że jej lekarz podał dożylnie wybudzacz... To nie jest najlepsze rowziązanie, wolałabym, żeby sama powlutku dochodziła do siebie i postaram sie przed kolejną operacją o tym porozmawiać z weterynarzem.
-
[quote name='Poświata']Co porabia gospodyni tego topicu :P ??????????[/quote] hahaha, odezwała się ta, która najbardzej dba o sówj topik :evilbat: :lol:
-
Rany, włos mi na głowie dęba staje, jak czytam, że lekarz oddaje właścicielom niewybudzonego zwierzaka :smhair2: Nie gódźcie się na to!!!! Pies [u]musi[/u] się wybudzać w lecznicy!!! Lekarz ma OBOWIĄZEK wydac psa już przytomnego! Przecież podczas wybudzania sie z narkozy może się zdarzyć tysiąc komplikacji, narkoza to jednak obciążenie dla organizmu, dla serca! Pies może miec zapaść, a wtedy liczą się minuty! Niedawno ktoś opisywał taki przypadek, bodajże w topiku "Po kastracji ulga"... Pies żyje tylko dlatego, że problemy zaczęły się, kiedy właściciele byli jesczze blisko lecznicy, kilka przecznic dalej i... byłoby po zwierzaku!
-
Cudny!!!!! :o :D A nasz dogomniacki to chyba dopiero na 2007 rok będzie... :roll: :(
-
Żaba, świetne zdjęcie :D :klacz:
-
Spytaj, spytaj. I napisz co odpowiedział. Dużo wygodniej byłoby mi podawać żelatynę, niz pichcić potwornie cuchnąca galaretkę z kurzych łapek :roll: 8)
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
asher replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
Camara, moim zdaniem postąpiłas własciwie. Z dwoma nie lubiącymi sie samcami da się żyć (sama to od 3 tygodni przerabiam, a nie mam domu z ogródkiem :wink: ), natomiast dwie nietolerujące się suki, to... masakra... Panowie jak się zaczną tłuc, to co najwyżej będa jakieś uszy do szycia (pomijając oczywiście walkę o coś konkretnego na czym bardzo im zależy - np. suke w cieczce), a jak zaczną się tłuc panie - to może się to skończyc bardzo tragicznie dla słabszej :( Gdyby niufka została, to byłby koszmar dla niej, dla obu Twoich psów, no i dla ludzkiej części stada... Trzymaj się cieplutko, najważniejsze, że sunia ma dobry dom! A Borys się już niebawem z Belą od nowa dogada, o to się nie martw :wink: -
No i dobrze :D Jak go kto "mądry" za astafa weźmie, to się zdziwi :lol:
-
[b]Ka-ka[/b], moje mieszkanie widziałaś, sporawe jest, więc myślę, że jakoś by się dało... :hmmmm: To oczywiście zalezy od Prestona - moje nie umieją otwierać sobie drzwi... Jeśli Prestin umie, to niestety doopa... Tyle, że mieszkam z mamą. Do 4 wrze snia jest na wakacjach, więc nie ma problemu, potem oczywiście musiałaby wyrazić zgodę... (a zwierzaki na razie mam trzy - w tym dwa samce :wink: ) Jeśli chodzi o przewóz psa komunikacją miejską - w Warszawie zwierzaki (bez względu na rodzaj i wielkość) jeżdżą za darmo - metrem, autobusami i tramwajami :D (bagaże też jeżdżą za darmo :D )
-
Piękny tyłeczek :loveu: [size=1]Ale, ten tego, Gezio wykastrowany jest? :oops: Czy tak sprytnie schował jajka, w obawie, że jeszcze go za astafa wezmą?[/size] 8)
-
Nie nooo, już w trakcie odcedzania :lol: Zamyśliłam się wcześniej po prostu :lol:
- 78403 replies