Jump to content
Dogomania

asher

Members
  • Posts

    6875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asher

  1. [quote name='elżbietarusos']Pozdrowienia dla Basi ,Wolfiego i mojej " awanturnicy" ( kłótnie IX grupa ) Asher[/quote] Hahaha, czuję się wyróżniona :roflt: :wink: Wzajemnie :D
  2. Haha, Sota, nie przejmuj się :lol: Ja raz robiąc spaghetti zamiast makaronu odcedziłam sos :evilbat: :lol:
  3. [quote][img]http://img150.imageshack.us/img150/7803/p82300082vt.jpg[/img][/quote]U talkin' to me maaaan??? :-? :roflt: Luna jest boska, no po prostu boska :lol: A kotek... całe szczęście u nas nie ma bezdomnych kotków, a nawet jakbym się na jakiegos natknęła, to i tak do domu bym go przywlec nie mogła... Mama może by to jakoś przełknęła, ale Sabina tym bardziej 8) Dosłownie 8)
  4. Miałam się już nie odzywać, bo mi czasu szkoda... Ale jeszcze ten jeden raz to zrobię... [b]SH[/b], ja myślę, że pora dac sobie spokój. Z niektórymi osobami po prostu nie ma sensu dyskutować :wink: Zawsze będą mądrzejsi, zawsze będą mieli rację i zawsze to interlokutorowi będą zarzucali brak kultury wypowiedzi :wink: A jak nie zostaną właściwie zrozumieni, to tylko dlatego, że czytający jest mało błyskotliwy, broń boże dlatego, że wyrażają się niejasno... I samemu kipiąc emocjami, to innym będą zarzucali brak opanowania :roflt:
  5. asher

    zakoceni.pl

    A ja już zjadłam :D Pyszne kanapeczki [img]http://www.urwisy.pl/upload/zdjecia/kanapki_009_m.jpg[/img] :eating:
  6. Agnes, tak na logikę - żelatyna działa chyba podobnie, jak galareta z kurzych łapek... No bo przeciez żelatynę robi sie nie z czego innego, jak z kości :wink:
  7. asher

    zakoceni.pl

    [quote name='aga1215']stół już nakryty [img]http://bi.gazeta.pl/im/3/2792/z2792993G.jpg[/img][/quote]:sabber: Boshe, jak mnie w dołku scisnęło!!! Ja dizś jeszcze NIC nie jadłam, a lodówka pusta... Lecę na zakupy :roll:
  8. Łiiii, Ali nie ma, można pozasmiecać :evilbat: No to ja pierwsza, wklejam Ozzyego 8) [img]http://www.1077thebone.com/programming/rockline/images/ozzy.jpg[/img] A ode mnie też poczta wychodzi :roll: Mimo, że nie korzystam z programu pocztowego, tylko wiszą sobie na sererach... I też skanery NIC nie wyłapują :roll:
  9. A dlaczego Penny ma takie fioletowe zęby :o :hmmmm: :wink:
  10. [quote name='Toller-Fox']Jednak w psim sporcie (mówię o obedience, agility, flyballu), nie chodzi o pieniądze, tylko o dobrą zabawę i możliwość zapewnienia ruchu i zajęcia psu. [/quote] Oj, zdziwiłabyś się, gdybyś się dowiedziała o co niektórym osobom uprawiającym z psem sport tak naprawdę chodzi :wink: Nie koniecznie są to pieniądze (choć czasem również i to wchodzi w grę), ale niektórzy mają jeden tylko cel - WYGRANĄ. Nie wazne jakim sposobem osiągniętą :evilbat: :wink: [quote name='Toller-fox'][b]Asher[/b] Nie udałabym się na wystawę, na jakiej jurorem byłby hodowca mojego psa.[/quote] Ale jak ma się to, do twojego poprzedniego postu, gdzie napisałas, że cieszysz się, iż nie ma jeszcze w Polsce sedziów- hodowców Twojej rasy? Ja zrozumiałam, że nie pojechałabyś z psem do żadnego sędziego, który jest zarazem hodowcą (nie koniecznie hodowcą konkretnie Twojego psa, bo to akurat jest jasne).
  11. Haha, trzeba było zlot w Warszawie zrobić - pogoda piękna 8)
  12. Dzięki dziewczyny :buzi: Właśnie nie bardzo wiedziałam, w jakim odstępie między antybiotykiem podawać jej Nutriplant... Beatko, Sabina niestety jest chora dość poważnie, a historia choroby jest opisana [url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=18467&postdays=0&postorder=asc&start=45]tutaj[/url]. A ostatnio Sabina zgrała się z Manią, panie miały operację tego samego dnia :wink:
  13. Bawcie sie dobrze :hand:
  14. [quote name='carragan'][quote name='asher'][quote name='carragan']Ale tego to znam i uwazam,ze fajnie by sie z Malenstwem kompnowal :jumpie: :jumpie: :jumpie: Iiiiiii, ze mną fajniej :megagrin: Kto fajniej ? Malenstwo czy Russell ? :wink: 8) Obaj 8) Papa :hand:
  15. [quote name='carragan']Ale tego to znam i uwazam,ze fajnie by sie z Malenstwem kompnowal :jumpie: :jumpie: :jumpie: Iiiiiii, ze mną fajniej :megagrin:
  16. [quote name='carragan'][quote name='asher'][quote name='carragan'][quote name='asher'][quote name='carragan'] A po kie licho mi RC dla ONow ? Malenstwo jadlo wspanialego RC dla puppy gigantow :evilbat: [/quote] To tak w zastępstwie RC własciwego :lol: [/quote] Ha ha ha ja tam nie widze zadnego wlasciwego RC :wink:[/quote] No jak to? A Russel? :o[/quote] Russell Canin ? Nie znam takiego :wink:[/quote] Ja też nie... :lol:
  17. [quote name='carragan'][quote name='asher'][quote name='carragan'] A po kie licho mi RC dla ONow ? Malenstwo jadlo wspanialego RC dla puppy gigantow :evilbat: [/quote] To tak w zastępstwie RC własciwego :lol: [/quote] Ha ha ha ja tam nie widze zadnego wlasciwego RC :wink:[/quote] No jak to? A Russel? :o
  18. [quote name='HankaRupczewska']Asher, u Sabiny wszystko OK ??[/quote] Wygląda na to, że nieźle. Sucz czuje się dobrze, ale wciąż jeszcze na antybiotykach leci... O Haniu, ja cię wykorzystam medycznie, powiedz, czy jest sens podawać Sabinie probiotyk (tzn. preparat z tymi fajnymi bakteriami) teraz, czy poczekac do skończenia kuracji antybiotykowej? Bo tak na mój babski roum teraz nie ma sensu, bo przeciez antybiotyk i tak je wybije? :hmmmm:
  19. [quote name='carragan'] A po kie licho mi RC dla ONow ? Malenstwo jadlo wspanialego RC dla puppy gigantow :evilbat: [/quote] To tak w zastępstwie RC własciwego :lol: A we wrzeńsiu w TVN będzie Gladiator :angel:
  20. Kamila, przespac zawsze się możesz u mnie! Tyle, że ja teraz zapsiona jestem, no ale może dałoby się jakoś psy odizolować... A w ogóle to nie możesz w wawce jakiegoś miłego rotka wypozyczyć? U mnie na osiedlu jest Tiger, wobec ludzi wporzo, wobec psów zresztą też. Mogę pogadać z właścicielami 8)
  21. [quote name='HankaRupczewska'][quote name='malawaszka']co to jest LB??? :oops:[/quote] Leżenie bykiem.[/quote] :roflt: A Gezio i łoś ślicznie do siebie kolorystycznie pasują :D (Mania pasuje do wzystkiego, jak to mała czarna :wink: )
  22. asher

    zakoceni.pl

    [quote name='aga1215'][color=violet][size=1]ja 16 skończyłam już tydzień temu :oops: [/size][/color][/quote]I dopiero teraz się chwalisz? :evil: Szybciutko imprezkę urządzaj!!! Ja przynoszę jako wkupne fiolecik :drinking: Wyżerkę :tort: Fanfary :BIG: I najleszpsze życzenia STU LAT I SPEŁNIENIA MARZEN!!! :buzi:
  23. [quote name='PIKA']Taa lubiasz, spotkanie chcialaś odwoływać bo ledwo deszczyk spadł, a nawet ciepło było :lol:[/quote] Nie ze względu na deszczyk, tylko ze względu na podróż metrem z Sabiną potraktowaną deszczykiem :evil: Zresztą, to nie była jesienna słota, tylko jakis marny wiosenny mżawek :roll:
  24. [quote name='Maga100']Asher, możemy sobie uścisnąć [b]słoń[/b] :lol: [/quote] No nie wieeeem... To ja już chyba wolę jaja astafa :oops:
  25. Hahaha, debest :thumbs: To ja wkleję coś, z czego Carr na pewno się ucieszy :evil_lol: Oto RC 8)
×
×
  • Create New...