Jump to content
Dogomania

asher

Members
  • Posts

    6875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asher

  1. Własnie, Kamila, co słychać? Jak Preston, byliście u weterynarza?
  2. [quote name='mmbbaj']Szkoda, że taki niedotykalski bo bym go wycałowała :buzi: :lol:[/quote]Nie nooo, aż tak niedotykalski nie jest! Zwłaszcza, jesli zamienisz całowanie na mizianie po brzuszku :lol: A wczoraj mi Bugajski trochę stracha napedził. Koło 21 zacząl się bardzo źle czuć, popiskiwał, postękiwał, był osowiały, pokładał się. Brzuszek miał twardy jak kamień i wzdęty. Gdyby jadł co innego, niż zazwyczaj, to bym nie panikowała, ale jak zwykle jadł sucha karmę i troche parówek i serka jako nagródki... Odczekałam trochę, ale nie przeszło mu, więc popędziliśmy do weterynarza, bo sie bałam, że to może skręt żołądka :roll: Na szczęście to chyba zwykła niestrawność, ale brzuszek musiał go bardzo bolec, bo jak go weterynarz obmacywał, to biedak zaskowyczał i chciał lekarza capnąć... Dostał lek rozkurczowy i przeciwbólowy i odzył. A dzisiaj głodóweczka :roll: Własnie siedzi obok mnie i... SIĘ PATRZY :o Aż mi ciarki po plecach chodzą od intensywności tego niemego (no prawie, po coś tam sobie jęczy pod nosem, pewnie mnie przeklina :wink: ) wyrzutu :roll: Ale jest jeden do jednego, bo w nocy mnie prwie zagazował, takie bączersy puszczał :evilbat:
  3. PIKA, a choćby z Dogomanii :wink: Był kiedyś wątek o prześwietlaniu stawów i ludzie pisali, że psy dostaja narkozę, a nie tylko głupiego jasia. A te respiratory, kroplówki, to wiesz... nie zawsze są stosowane, nie w każdej lecznicy... A czy to bez sensu? W przypadku niektórych psów, jak na przykład twoja Saba - pewnie tak. Ale wtedy zawsze przecież można porozmawiać z lekarzem, zawsze można spróbować zrobic prześwietlenie tylko na głupim jasiu. Nie wiem, czy wiesz, w jakiej pozycji prześwietla się psom biodra? To dla psa pozycja nienaturalna, no i bolesna, niektóre psy jeszcze przez kilka dni po takim RTG odczuwają ból. Nie każdemu psu głupi jas wystarczy, by go w takiej pozycji całkiem unieruchomić.
  4. Dzięki Babicło :buzi: :lol: Za oknem paskudnie, zimno, a nowych fotek brak, to se lato jeszcze powspominamy :wink: [b]Oddawaj!!![/b] :evil: [URL=http://imageshack.us][img]http://img412.imageshack.us/img412/1938/mobraz0217yg.jpg[/img][/URL] [b]Myślałby kto, że jestem nieuczesany[/b] :roll: [URL=http://imageshack.us][img]http://img404.imageshack.us/img404/165/mobraz0573qo.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img404.imageshack.us/img404/3983/mobraz0609iz.jpg[/img][/URL] [b]Ale higieny intymnej nigdy za wiele[/b] :oops: [URL=http://imageshack.us][img]http://img404.imageshack.us/img404/6723/mobraz0597zs.jpg[/img][/URL] [b]Toaleta dokonana. Taaaki jestem śliczny[/b] 8) [URL=http://imageshack.us][img]http://img163.imageshack.us/img163/5907/mimg01751607053gu.jpg[/img][/URL]
  5. A ja myślałam, że gończaki to tylko czarne podpalane :o Czekoladka jest bombowa :ylsuper:
  6. [quote name='mmbbaj'][quote name='asher'] ... Pewnie okaże się, że Saba zamroziła sobie jajeczka...[/quote] macicę też? :o[/quote]Nie nie nie! Szpilka będzie mamą zastępczą i to pewnie będzie sedno intrygi! 8)
  7. [quote name='HankaRupczewska'][img]http://img341.imageshack.us/img341/245/pict10455002ly.jpg[/img] [b]Heh ! CZTERY BAJANKI !!![/b] :o :lol: :lol: :lol: [b]No [/b]:roll: :roll: :roll: [b]Może TRZY ! [/b] :lol:[/quote]Małgosiu, właśnie, a to czwarte, po lewej to co to? Takie apetycznie czekoladowe :eating:
  8. [quote name='Maga100'][quote name='Lucy*'] Jeee to będą nieślubne dzieci i mordy zazdrosnych "byłych"... :evilbat:[/quote] właśnie dzieci nie będzie :-? :lol: [/quote]Na pewno się jakieś znajdą, w końcu to serial brazylijski, nie? Pewnie okaże się, że Saba zamroziła sobie jajeczka... [quote][img]http://i34.photobucket.com/albums/d123/Maga200/XII-1-3.jpg[/img][/quote]O boziu, jaki biedny smutny pies... Serce się kraje :cry: :cry: :cry: A tak w ogóle to się obrażam, bo mi Maga powiadomień nie wysyła :evil:
  9. [quote name='Maga100']i czy to znaczy, że nie będziesz mieć w weekend Emila? :o[/quote]Boshe, Maga, ale byśmy mogły poszaleć :o Wóda, faje, striptisy, boscy żigolo... To znaczy ty nadal możesz, a mnie taka okazja koło nosa przejdzie :bigcry:
  10. [quote name='malawaszka']to wkleję jej mojego ruska :evilbat:[/quote]I do tej jakiejś mitycznej wiosny Olcia będzie miała zamkniety topik? :o
  11. Dobra, przestaję cię Waszka dręczyć, bo znów za gadulstwo Olci topik zamkną :lol:
  12. [quote name='malawaszka']2006 :evilbat:[/quote]Pomarzyć fajna rzecz :evil_lol:
  13. [quote name='malawaszka']NA WIOSNĘ :evilbat:[/quote]Którego roku? 8)
  14. [quote name='malawaszka']A JA BĘDĘ MIAŁA SWOJEGO RUSKA :evilbat:[/quote]Waszkaaaa, ale kiedy to będzie.... :roll:
  15. Jaka juz duża jest! Śliczna :angel:
  16. [quote name='LAZY'][quote name='asher'][quote name='LAZY']Natomaist jak to stawy biodrowe to je bedziemy wzmacniac zeby odciazyc przednie łapki. Tak ja to zrozumiałam.[/quote]Ale jak wzmacniać? Bo jeśli preparatami z glukozamoną i chondroityną, to napawde nie musisz robić prześwietlenia, szkoda nerwów i pieniędzy. Ja zrezygnowałam z prześwietlaniaSabiny, (choć można to było zrobić przy okazji jej zabiegów), własnie dlatego, ze to bez sensu wydane pieniądze...[/quote] Ale oprócz tego można chyba wzm acniac zastrzykami itd. To tez kosztuje. A jak biodra sa w porzadku to nie bede wtedy bez sensu wydawac kasy na te leki?[/quote]Właściwie chyba jedyne zastrzyki na takie schorzenia (pomijając niesteroidowe leki przeciwzapalne), to własnie kwas hialuronowy. Faktycznie, kuracja jest bardzo droga. Czasem udaje sie przemycić sporo tańszy czeski odpowiednik [size=1](w tej sprawie skontaktuj się z Patką :wink: )[/size]
  17. A ja dziś znów natkęłam sie na sznaucerkowo ruskową gromadkę :fadein: [b]Waszka[/b], mówię ci, jak one faaaajnie wyglądają razem :angel: 8) :evilbat: I wszystkie trzy to samce, wyjątkowo zgodne 8) Olcia, mafiozo śliczny (albo śliczna? które to?)
  18. Dzięki :fadein: już słucham. Wega :o
  19. Niech mi kto dobry powie na jakiej częstotliwości nadaje jedynka :modla:
  20. [quote name='LAZY']Natomaist jak to stawy biodrowe to je bedziemy wzmacniac zeby odciazyc przednie łapki. Tak ja to zrozumiałam.[/quote]Ale jak wzmacniać? Bo jeśli preparatami z glukozamoną i chondroityną, to napawde nie musisz robić prześwietlenia, szkoda nerwów i pieniędzy. Ja zrezygnowałam z prześwietlaniaSabiny, (choć można to było zrobić przy okazji jej zabiegów), własnie dlatego, ze to bez sensu wydane pieniądze...
  21. Współczuję :( A przy okazji, co to za cudo, ta pęcherzyca?
  22. [quote name='pierozek_monika']jako posiadaczka kundelka i nie siedząca w temacie nie wiedziałam tego :-) i nie mogę się nie zgodzić. Ale np podoba mi się, że hodowca zatrzymuje kaucję, którą zwraca nabywcy szczeniaka po przedstawieniu dokumentów badań rtg stawów po ukończonym 16 mcu życia. Jest to jakiś bodziec dla nabywcy, aby dopilnował badań. Dwa -związek wydaje zgodę na hodowlę, suce z nabytymi już uprawnieniami hodowlanymi jeśli hodowca może zapewnić szczeniętom poznawanie świata w ogrodzie. Niby ogród mało ważny, ale dla socjalizacji szczeniąt fajna sprawa. Hmm dlatego ja nawet nie myślę o hodowli :)[/quote]Dziwne trochę mają te przepisy :o Czy to znaczy, ze jak ktoś nie ma ogrodu, to nie może zostać hodowcą? :o A rasa faktycznie bardzo mało znana! Promujcie! :D
  23. [quote name='Violonczela']Niestety nikt nie przejął tych funkcji. Ach ta dzisiejsza młodzież ... :wink: [/quote]Nooo, Mafia i Killer chyba się nieźle zapowiadają? :lol: Wiewiórka bombowa :klacz: :cunao:
  24. Lucy, jeśli ty nowej Kropkowej panci słałaś te filmy i zdjęcia z Sarą, to ja się wcale nie dziwię, że ona szybciej po nia przyjechała :lol: :wink: Bardzo się ciesze, ze Kropeczka będzie mieszkała w takich lususach :laola: ps. ona mi bardzo przypomina podenco ibicenco, albo psa faraona... :hmmmm: :wink:
  25. [quote name='PIKA'][quote name='asher'] No, chyba, że zdecydujesz się na [b]dożylne [/b]wstrzykiwanie kwasu hialuronowego, wtedy faktycznie trzeba wiedzieć, w który staw wstrzykiwać...[/quote] Przy [b]dożylnym[/b] podawaniu jakiegokolwiek leku nie ma znaczenia który staw (w naszym) przypadku jest chory, tak jak przy podawaniu leków doustnie, czy domięsniowo Chyba, ze asher chodzi o podanie leków [b]dostawowo?[/b] :wink:[/quote]No jasne, że dostawowo :oops: :lol:
×
×
  • Create New...