Jump to content
Dogomania

asher

Members
  • Posts

    6875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asher

  1. [quote name='basiaap']Asher - gdybyś przeczytała wątek na stronie poznańskiego schroniska -do czego Cie zreszta nie zachęcam, bo szkoda czasu 8) , gdzie to produkuje sie pani będąca tubą p. Jerzyk, to już wiedziałabyś że nic nie da sie zrobić. Daję Ci słowo, że przez wiele dni wielokrotnie dzwoniłam do pani Jerzyk i usiłowałam się porozumieć. Robiłam to z zaciśniętymi zębami - nigdy w życiu nikt mnie tak nie opluł - ale starałam się dla dobra zwierząt i ptrzytuliska schować do kieszeni ambicję i godność. Ale już dość. Najgorsze ze mam wrażenie, ze jakoś Was rozczarowaliśmy :( :( Strasznie mi przykro :([/quote]Rozumiem :( Cholera jasna :evil: A ta "tuba" to kto zacz? Co to za pani i skąd się wzięła? Mnie na pewno nie rozczarowaliście, ja miałam szczękę na podłodze z podziwu dla was, kiedy śledziłam sycyński wątek i czytałam, jak z uporem i determinacja dokonujecie niemożliwego. Tylko po prostu przykro i żal i cholera jasna mnie bierze, nie przez was bynajmniej... :(
  2. [quote name='sabina1']To, co on wyprawiał wczoraj, na tych spręzynowatych nogach, to przechodzi ludzkie i psie pojęcie :P :P :P To jest moja ostatnia zima. a jeszcze jak bedzie lód?[/quote]Oj, tam, założysz łyżwy i będziesz śmigać!!! :lol: :wink:
  3. [quote name='Justa'][quote name='asher'][quote name='Maga100'][img]http://img277.imageshack.us/img277/7419/a434fw.jpg[/img] Gezio ma włochate wole :o[/quote]Nie znasz sie. Wszyscy się nie znacie. To żadne wole, ani tym bardziej pelisa :roll: Przecież to tors! Rozbudowanym potężny tors porośnięty gęstym czarnym włosiem, jako że Giezio to prawdziwy macho! 8)[/quote] Haha więc czemu to przerażenie w oczach na drugim planie? :o :lol:[/quote]Jakie przerażenie??? Giezio jest wyraźnie zniesmaczony, że mu Hania fotę cyka, kiedy on jest w negliżu 8)
  4. Justa, ja zazwyczaj zamawiam właśnie L&R. Za ok. miesiąc będę brała kolejny worek, więc jak chcesz, to mogę ci trochę odsprzedać :wink:
  5. [quote name='Maga100'][img]http://img277.imageshack.us/img277/7419/a434fw.jpg[/img] Gezio ma włochate wole :o[/quote]Nie znasz sie. Wszyscy się nie znacie. To żadne wole, ani tym bardziej pelisa :roll: Przecież to tors! Rozbudowany potężny tors porośnięty gęstym czarnym włosiem, jako że Giezio to prawdziwy macho! 8)
  6. [quote name='Justa']Flexi z reguły sa nie za dobre dla psa, który uczy się nieciągnięcia :roll: Bo na 5metrowej smyczy nie da się zapanować nad psem.[/quote] Flexi jest niedobra z podstawowego powodu - uczy psa ciagnięcia :wink: Flexi z reguły zawsze jest napięta, więc dajemy psu do zrozumienia, że taki stan rzeczy jest przez nas tolerowany i pożądany. [quote name='Justa']Wogóle to psy ciągną z wielu powodów.[/quote]Zazwyczaj z jednego - nie sa nauczone grzecznego chodzenia na smyczy :lol: :wink: [b]Maga[/b], jak tam świergolenie? 8)
  7. Czyli chodzi o kasę? :( Dziewczyny, na pewno nie ma szans na porozumienie? Może faktycznie, jak ktoś tu wspomniał, jakis element celowo was skłócił z panią Wandą? :(
  8. Dziewczyny, ja cały czas nie rozumiem... O co wy właściwie jesteście oskarżane? :o Nie znam adresu strony na której jest to świadczenie pani Wandy... Właściwie to może nie powinnam się wtrącac, booprócz wysłania kilku maili nie pomogłam przytulisku... Kurde, czuję się jak wścibska baba...
  9. Nie no, jasne, że nie przyjde bez uprzedzenia :wink: Ale to nie jest kwestia najbliższych dni. Za duzo mam teraz na głowie :roll:
  10. [quote name='HankaRupczewska'][b][color=red][size=6]Dwa w jednym ... [/size][/color][/b] [img]http://img277.imageshack.us/img277/7419/a434fw.jpg[/img][/quote]Jakie proporcje :o :lol:
  11. Olej rodzinę, ważne, żeby Sarci było cieplutko i milutko :D
  12. [quote name='mmbbaj']Dziewczynki sorki, że się wtrącam, ale jest to akurat temat, który również przerabiamy... :wink: Rozumiem, że Madze chodzi o to żeby Leon nie ciągnął czyli chodził na luznej smyczy...Widzę natomiast, że połączyłyście dwie rzeczy - nie ciągnięcie czyli luzna smycz i komenda "równaj". [/quote]Dobrze prawisz, tyle, że ja sie nieprecyzyjnie wyraziłam - Madze chodzi o naukę chodzenia przy nodze. Przynajmniej ja cię tak Maga zrozumiałam :wink: Chociaż wydaje mi się, że lepiej byłoby zacząc własnie od luźnej smyczy - bez komendy, tak, jak to opisuje Małgosia. Jak tego Leon sie nauczy, to może sie oakzać, że do nauki chodzenia przy nodze kolce są niepotrzebne, albo w ogóle chodzenie przy nodze jest niepotrzebne :wink:
  13. No to super!!! :laola: [b]Camara[/b], nie smuc się, idę o zakład, że niedługo znów sie tymczasowo dopsisz :wink:
  14. Draczy, dziękuję za zaproszenie, pewnie kiedyś skorzystam :D Sfora buldożków - super brzmi! :wink:
  15. [quote name='Agga']Ogolnie jest ok. Oby tak dalej. Trzeba tą zime przetrwać.[/quote]No to trzymam kciuki! A na zime może jakiś termoforek i ciepły sweterek zorganizować? :wink: A w ogóle ile Sarcia ma lat?
  16. A jak sie Sarcia dzisiaj czuje?
  17. [quote name='Maga100'][b]Asher[/b], nie chcę świergotac :placz: umeczyło mnie to :placz: Poza tym się nie da, bo on przestaje ciagnąć i ja nie zdąże dokończyć słowa "ślicznie", jak już znów ciągnie, więc obniżam głos i nie skończę mówić "równaj", jak on już nie ciagnie :-? oszaleję :-?[/quote]Maga, rób króciutkie sesje. Takie dosłownie na kilka kroków, ale za każdym razem niech to będzie rozna długość, żeby się nie nauczył, że pięć kroków idzie przy nodze, a potem robi co chce :wink: Jak idziecie, to trzymaj w ręku smakołyk - w prawej dłoni mniej więcej na wysokości lewego łokcia. Dość często zatrzymuj się, każ Leonowi usiąść przy nodze i dopiero wtedy go pochwal i nagródź tym smaczkiem. Jak ciągnie to go oczywiście koryguj, ale pamiętaj, [u]najpierw komenda, potem korekta.[/u] I nie patyczkuj się, korekta to ma byc szybki, krótki, [u]ale silny[/u] ruch! Jak będziesz za delikatna, to Leon szybciutko załapie, że na kolcach tez można ciągnąć :wink: A zamiast "ślicznie" możesz mówić "taaak", krótsze słowo, może Leon nie zdąży w tym czasie wyłamać :wink: I świergotaj do cholery bo ci kolczatkę zabiorę :evil: Acha, i zmniejsz tę kolczatke, bo jest dla Leona stanowczo za duża!
  18. Debe, zerknij sobie [url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&p=1266571#1266571]tutaj[/url] Patiszon wyszperałą fajny kubraczek.
  19. Haniu, Leona nie trzeba diagnozować. Na podstawie fotki, którą pstryknęła mu PIKA zostało komisyjnie postanowione, że Leona ma lumbago :lol:
  20. [b]gdgt[/b], brak czytników to jeden problem. A drugi problem to taki, że NIE ISTNIEJE centralna baza zaczipowanych psów :-? Jest na Dogomanii topik o tym, chyba nawet w tym dziale. Poszukaj, założyła go bodajże aga1215.
  21. [quote name='HankaRupczewska']A o czym Wy gadacie ? Z ta kolczatką i świergoleniem ???[/quote]Nie wiem, czy powinnam z Toba gadac, bo ty jesteś wroga frakcja :roll: Ale gadamy z Magą o nauce nie ciągnięcia na smyczy :wink: [b]Alu[/b], Maga ma astafa, ty blabladora... Wygląda na to, że spokojnie możecie się psami zamienić, nikt różnicy nie zauważy :wink:
  22. Asher wie, że zdoła zapanowac na Boogim, żeby olewał Prestona. Ale pod warunkiem, że Preston nie będzie się do Boogiego zblizał :(
  23. [quote name='HankaRupczewska']Noooo co Tyyyyy ! Najpierw pokazujesz kliniczny przypadek na focie - [b]wprzwiasz mnie[/b] w nerwy[/quote][b]Maga[/b] :o Co ty Hani robisz??? :o
  24. [quote name='Maga100'][b] Haniu[/b], ja mam pewne podejrzenia, że ty próbujesz wprowadzić pewne zamieszanie w nasze spacerki na fortach 8) Wykorzystując obcą nam wiedzę medyczną, podpierając się tajemniczo brzmiącymi epitetami, usiłujesz zasiać strach, że może te spotkania są szkodliwe i odbiją się na , jakże nam drogim, zdrowiu naszych pupilków, hę? :-? Nic z tego, my darling, ja cię rozpracuję do konca, tylko muszę jeszcze trochę poanalizować twoje teksty :evilbat: :lol: :lol: [/quote]WQychodzi na to, że Hania jest mąciwoda i zaplutym karłem reakcji :evil: Haniu, zawiodłam sie na tobie :cry: :cry: :cry: [b]Maga,[/b] zmartwię cię. Świergolenie [u]naprawde jest wazniejsze[/u], niż zaciskanie kolczatki :wink: Sama kolczatką w życiu psa dobrze nie wychowasz... Cieszę się, że sa postępy, Tak trzymać! :thumbs: I[b] świetrgolic, świergolić, świergolić![/b] A głupie ludzie niech się gapią, przy okazji dobry uczynek robisz, bo inni maja rozrywkę :lol:
  25. [b]Haniu[/b], skoro z Leonem jest tak źle, to forty już mu w niczym nie zaszkodzą :lol: [b]Maga[/b], jak tam nauka? Zapomniałam powiedzieć, mże świergolenia powinnno byc o wiele więcej, niz korekt :wink:
×
×
  • Create New...