-
Posts
6875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asher
-
Jaka dynamika :multi: Uszy i fafle łopoczą, łopoczą :multi: :lol:
-
[quote name='PIKA']I to, ze chcieli robić Sabinie rtg z glebokim znieczuleniu to ja jestem w stanie uwierzyć, bo potem to znieczulenie i tak zostałoby wykorzystane do samego zabiegu, ale w usypianie głebokie dla samego RTG nie uwierze[/quote]No nie mogę, PIKA!!!!! :roll: Chcieli jej zrobic to prześwietlenie przy okazji sterylki [b]tylko dlatego, żeby jej nie usypiac dwa razy, a tylko raz![/b] Sama piszesz, że przy narkozie podaje się środki zwiotczające mięsnie, może wlaśnie dlatego stosuje sie przy RTG bioder narkozę? Zrozum, że nie każdy pies jest jak twoja Saba, nie każdy na głupim jasiu sobie smacznie śpi. Moja Sabina nie spała. Jesli na dodatek pies jest histerykiem, to żeby zdjęcie było wykonane prawidłowo - trzeba go uśpić. Jak nie wierzysz, to sobie podzwoń do lecznic eterynaryjnych i popytaj.
-
[quote name='HankaRupczewska'][b]Czy juz nakarmiłaś Bugajskiego ?[/b] [b]Ty podła babo ???[/b] :roll:[/quote]Nakarmiłam :lol: Choć przez chwilę sie mocno zastanawiałam nad tym, czy mu zn,ow głodówki nie zrobić, bo dziś wieczorem podróżujemy :lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='PIKA'][quote name='Alka'][quote name='asher']PIKA, no wiesz??? Będziesz Tuffiemu i jego wybrance w tak intymnych momentach towarzyszyć? :o Ciężkie życie musi mieć z tobą Saba :roll:[/quote] ta [b]Pika[/b] jest widać nadopiekuńczą Pańcią... :wink: ale [b]asher[/b], [b]z drugiej strony dysproporcja wielkości psów jest tak wielka ,że mogłoby byc ciekawie... [/b]:roflt:[/quote] I to bardzo, :roll: szczególnie jak Tuffi caly wlezie :oops:[/quote] :lol: Tuffi wyciorek :wink: :lol: :lol: :lol:[/quote]Buhahaha, wyciorek :cunao: :roflt: :roflt: :roflt: Hahahahha :lol:
-
[quote name='CoolCaty']Pytałam o to czy zna jakieś udokumentowane żródła, które mówia o tym, że długotrwałe zywienie psa w taki sposób, nie ma szkodliwego wpływu na jego zdrowie - niestety nie znał.[/quote]No jak to? A setki, o ile nie tysiące wiejskich psów, które sa karmione kaszą i ziemniakami cię nie przekonują? 8) :wink: Myślę, że ci fanatyczni weganie powinni przeciętnego polskiego chłopa jakoś uhonorować. Bo przeciętny polski chłop od setek lat promuje wegetariańską dietę dla psów...
-
[quote name='PIKA']Asher można to nazwac znieczulenie ogólne, ale jest to tzw znieczulenie [b]plytkie[/b], [b]a nie [/b][b]tzw glebokie [/b]jak przy zabiegach operacyjnych.[/quote][b]Pika, NA PEWNO, na 2000 procent, na mur beton[/b] chodziło o pełną, głęboką narkozę. Przypominam ci, że ostatnio Sabina miała trzy zabiegi operacyjne, za kazdym razem byłam obecna przy jej usypianiu, więc wiem, jak to wygląda. Po podaniu głupiego jasia Sabina była otumaniona, senna, miała mocno opóźnione reakcje, ale nie spała głębokim snem. Usypiała dopiero po podaniu pełnej narkozy. Taką tez miała dostać do prześwietlenia bioder.
-
No wasnie, będą próbki? ps. Ika, ty jestes dystrybutorka tak? To chyba ty mi sprzedajesz karmę (Kabaty, sunia długowłosa ON z rakiem sutka :wink: ).
-
Dzięki Draczyn :fadein: :beerchug:
-
[quote name='ridd']może temat jest nowy, może trudny do zrozumienia, ale informacje już się pojawiają! [url=http://www.toya.net.pl/~alt/wegelodz/wegelodz2.pdf]wege łódź 2[/url] - bezplatny biuletyn. nie tylko o wege zywieniu zwierzat... rowniez w miesieczniku "Mój Pies" pojawił się artykuł o wege żywieniu. pozdrawiam![/quote]Rany, no to chyba trzeba eksterminować wszystkie dziko żyjące drapiezniki! Toz to mordercy niewinnych zwierząt!!! 0X Ech, szkoda mi was. Awaszych zwierząt przede wszystkim :( :( :( Chciałam tez dodac, że to co piszecie o suchych karmach jest zwykłym przekłamaniem. Domyślam się, że świadomym. Niezbyt to dobrze świadczy o waszej ideologii, skoro musicie sie uciekac do kłamstw, by ją propagować... :-?
-
[quote name='Maga100'][quote name='asher']Podła, rzekłabym :evil: Wez no jej coś powiedz! :evil:[/quote] sama jej powiedz, ja wole nie , okrutna jest, złośliwa i żadnej krytyki nie przyjmuje :-?[/quote]To ja lepiej będę cicho siedzieć. jeszcze się zemści? :nerwy:
-
[b]Gucia[/b] i mnie tez nie denerwuj :evil: Zanim z zyciem skończysz, to moze najpierw na dobre je zacznij, co? :wink: [b]Maćka[/b], ty też mnie nie denerwuj :wink: Podaj maila, wyślę ci tekst o sterylizacji. Może dzięki tej lekturze zrozumiesz o czym mówimy :wink:
-
[quote name='Maga100'][quote name='asher'][quote name='mmbbaj'][quote name='asher']Nic mu nie dałam :evilbat: Co najwyżej mogę dac mu ścierkę, żeby starł podłoge, która ufaflunił śliną, jak jadłam kolację :-?[/quote] [b][color=red][size=6]Babo bez serca! [/size][/color][/b]:evilbat:[/quote] [quote name='Maga100']czy ja ci już mówiłam, że jesteś podła? :-?[/quote]Mamo, to ty? :o[/quote] to szczęście, niedowierzanie czy rozpacz? 8)[/quote]Deja vu :evilbat: Dzis przez cały wieczor słyszałam, że jestem podłą babą bez serca :roll: :lol:
-
PIKA, ale to nie ze mną powinnaś dyskutować :wink: Ja jestem pewna, że sie prześwietlenia bioder pod kątem dysplazji robi w znieczuleniu ogólnym. Przykładem niech będzie moja Sabina - lekarze, wiedząc, że planuje sterylizację zaproponowali mi, żeby poczekać z RTG do tego momentu, własnie po to, żeby usypiac suke raz, a nie dwa razy. Ja z tego prześwietlenia mimo wszystko zrezygnowałam.
-
[quote name='Maga100'][quote name='asher']A tak w ogóle to się obrażam, bo mi Maga powiadomień nie wysyła :evil:[/quote] mnie też nie wysyła :evil: Bezczelna Maga :evil:[/quote]Podła, rzekłabym :evil: Wez no jej coś powiedz! :evil:
-
[quote name='mmbbaj'][quote name='asher']Nic mu nie dałam :evilbat: Co najwyżej mogę dac mu ścierkę, żeby starł podłoge, która ufaflunił śliną, jak jadłam kolację :-?[/quote] [b][color=red][size=6]Babo bez serca! [/size][/color][/b]:evilbat:[/quote] [quote name='Maga100']czy ja ci już mówiłam, że jesteś podła? :-?[/quote]Mamo, to ty? :o
-
PIKA, no wiesz??? Będziesz Tuffiemu i jego wybrance w tak intymnych momentach towarzyszyć? :o Ciężkie życie musi mieć z tobą Saba :roll:
-
Nic mu nie dałam :evilbat: Co najwyżej mogę dac mu ścierkę, żeby starł podłoge, która ufaflunił śliną, jak jadłam kolację :-?
-
[quote name='Gerwia']Jest z rodowodem Poznańska hodowla nie jekaś znana ale zawsze jest wiadomo pochodzenie psa. Przydomek: Dina Ag-Iw-Ar :)[/quote]Szczeniaczki oczywiście cudne, jak wszystkie :fadein: A twoja hodowla jak się nazywa? :D
-
[quote name='aga1215'][quote name='asher'][quote name='aga1215'][quote name='HankaRupczewska'][b][color=green]Wektorku ? A gdzieżeś ty, gdzie ??? [/color][/b] :roll:[/quote] [color=red][size=18] :angel: tum Ci jest - o - tu [/ize][/color] :) [URL=http://www.zippyvideos.com/6843927642484336/pict0103/][img]http://i1.zvhost.com/1/z/z465r3xv.jpg[/img][/URL][/quote]Czy operator i sprzęt przezyli? :lol:[/quote] leczom sie :wink: :lol:[/quote]No to dużo zdrówka :lol: Zanosi się na długie leczenie, ale bądźmy dobrej myśli :lol:
-
[quote name='aga1215'][quote name='HankaRupczewska'][b][color=green]Wektorku ? A gdzieżeś ty, gdzie ??? [/color][/b] :roll:[/quote] [color=red][size=18] :angel: tum Ci jest - o - tu [/ize][/color] :) [URL=http://www.zippyvideos.com/6843927642484336/pict0103/][img]http://i1.zvhost.com/1/z/z465r3xv.jpg[/img][/URL][/quote]Czy operator i sprzęt przezyli? :lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']myślisz, że da sięzarobić na sprzedaniu parki uszek??? :o[/quote]Nie :lol: Choć kto wie? Jak się ma handlowe talenta? :lol: Ale na pewno można zarobic na obcinaniu uszek 8)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Debe, a jak sobie radzisz z syndromem separacji? Czy miewasz koszmary senne, że Emil ginie w odmętach Morza Czarnego, czy widząc jakąś fajną do ufocenuia sytuację odruchowo sięgasz po aparat i wybuchasz płaczem, gdy okazuje się, że Emil nie wisi ci na szyi? 8)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']czego się nie robi żeby zaspokoić swoją próżność :evilbat:[/quote]No i sobie dorobić :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']Asiunia - maszynki jeszcze nie mam więc uszka narazie tlyko chciały odfrunąć :lol:[/quote]Kupujesz maszynkę do kopiowania psom uszu? :o A Luna to nie za stara juz na taki zabieg? :hmmmm:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='PiotrekJ'][quote name='dbsst'][quote name='asiunia']Hej!! Tylko tyle? :([/quote] nio nie mam aparatu :( i juz za nim tesknie :([/quote] :o ... Jak tak można? :-? :wink:[/quote]Dbsst jest do Emila bardzo przywiązana, więc to chyab nic dziwnego, ze za nim tęsni? :roll: :wink: