-
Posts
6875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asher
-
PIKA, teoria wcale nie jest taka nowa ;) A czy sprawa skrętu żołądka jest indywidualna... :niewiem: Są rasy szczególnie narażone na tę przypadłość, i są takie, które narażone są mniej. Tak, czy inaczej, ja nie ryzykowałabym robienia czegoś, co może skręt wywołać, nawet, jeśli wywołac nie musi... A, że kiedyś twierdzono inaczej? Wiesz, jeszcze nie tak dawno twierdzono, że suka raz w życiu, dla zdrowia musi mieć młode, że suki nie można przed pierwszą cieczką wysterylizować... I tak dalej ;) O tym, że stojaki mogą wywołac skręt słyszałam od kilku weterynarzy, którzy są dość na bieżąco z medycyną weterynaryjną. Vetserwis chyba tez o tym pisze.
- 78403 replies
-
[B]Alu[/B], a jesteś pewna, że Ozzy beka dlatego, że je z podłogi? Mój Boogie też teraz beka, ale ja stawiam na karmę, a nie sposób jedzenia, o z podłogi je od zawsze, a dotąd nie bekał ;) Może postaw Ozzy'emu miskę na jakimś prowizorycznym podwyższeniu i to sprawdź? Sabina ma stojak, ale miski są na bardzo niskim poziomie. Kupiłam go zanim jeszcze dowiedziałam się ot tym ryzyku skrętu (do niedawna jeszcze twierdzono coś przeciwnego, ale podobno twierdzono to "na rozum", a badania wykazały, że jest wręcz przeciwnie). Ja jej stojak kupiłam zwłaszcza ze względu na kręgosłup, bo od początku podejrzewałam, że ona kości to zdrowych nie ma :shake: No to, że stojak jest wcale nie taki fajny wskazują tez zwyczaje dzikich psowatych - ani wilki, ani szakale, ani inne nie jedzą z podwyższenia. Albo stoją i żrą z ziemi, albo się kładą ;)
- 78403 replies
-
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
asher replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
[quote name='Sabina1']ja bym chciała, żeby był taki temat jak np naOffie o Chmielewskij, bo kocham Musierowicz i jej książki.[/quote]A co ci szkodzi stworzyć taki temat? ;) Zofii Kossak nie czytałam. Chyba powinnam się wstydzić? No to się wstydzę :oops: -
[quote name='Alicjarydzewska']:lol:a widziałaś jak śmiesznie różowo ma w nochalku :lol::lol:[/quote]Słodki Ozinek ma różowe glutki? :lol: ps. a wiecie, że jedzenie z podwyższenia naraża psy na skręt żołądka? :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='coztego']Najpierw pytałaś [B]agę_o[/B], teraz [B]zach[/B]... chcesz mieć fryzurę na dogomaniaczkę? ;)[/quote]Bo ja jestem na etapie poszukiwań :cool3: Sabina dobrze. Na spacerze brykała jak kózka (śnieg u nas pada, więc psom odbija ;) ). Tylko coś apetytu nie ma... To znaczy jeśc je, ale po głodówce przed- i pooperacyjnej spodziewałam się większego entuzjazmu nad miską :hmmmm:
-
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
asher replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
To daj podpowiedź, bo tu same niekumate wchodzą :lol: A cóż to za kremówka u ciebie zamieszkała? Śliczny:loveu: Jak go stado przyjęło? -
Szwy zdejmuje się zazwyczaj około 10 dni po operacj. Po pięciu tygodniach zazwyczaj już nic nie widać ;) Zwłaszcza, jeśli lekarz robił zabieg metodą spy-hook, gdzie cięcie jest długości dwóch - trzech centymetrów ;)
-
[quote name='Flaire']Łomatko, a nie baliście się, że mamuśka się do Was dołączy? :crazyeye: [/quote] I Zachraniarka miałaby wyzwanie nie lada - wyszkolić lochę :evil_lol: [quote name='Flaire']Fryzurka rzeczywiście super, a pod spodem tez nie jest najgorzej. ;)[/quote]Ale tego co pod spodem, to mi żaden fryzjer nie zrobi, choćbym nie wiem jak dobrze wytłumaczyła :shake:
-
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
asher replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
Imiona mi się z Musierowicz kojarzą, ale to chyba nie to ;) -
[B]Dag[/B], wymiziaj prosiaczkową jeszcze ode mnie :) I nastaw się na cięzkie chwile, bo Chruma już niebawem bedzie się uważała za zdrowiutką, a tu biegac nie można, bo szwy :evil_lol: Ja ze swoim człapakiem Sabiną miałam meksyk po operacjach, odkorbiało jej z braku ruchu przeokropnie, więc ty ze swoim żywiołowym baleronem pewnie będziesz miała koniec świata :evil_lol: [SIZE=1]ps. niedawno poznałam waszych sąsiadów - sympatyczne małżeństwo z młodą staficzką[/SIZE] ;)
-
[quote name='zachraniarka']I my razem na kolorowo: [URL="http://img472.imageshack.us/my.php?image=img18452gt.jpg"][IMG]http://img472.imageshack.us/img472/3753/img18452gt.th.jpg[/IMG][/URL][/quote] Śliczne :loveu: Ech, chyba przestanę odwiedzać wasz topik, bo jeszcze zapadnę na nieuleczalną ofmianę serdeliozy :shake: I pomysleć, że jeszcze rok, dwa temu erdele W OGÓLE mi sie nie podobały :crazyeye: A teraz jak widzę te brodate mordy, te kłapciate uszy, te oczka jak u pluszowego misia to mi serce mięknie i gęba mi się smieje... [SIZE=1]ps. Zach, mogłabyś mi na priwa przesłać jakieś swoje zdjęcie, na którym dokładnie widać twoją fryzurę? Jestem na etapie poszukiwania swojego "owłosionego ja" i bardzo mi sie podoba, to co masz na głowie, tyle, że za chiny nie zdołam fryzjerce wytłumaczyć o co mi chodzi[/SIZE] ;)
-
[quote name='Moniś']Wracalismy ze spaceru i jak złapało go pod klatką, tak trzyma do tej pory. Już jakies 25 min.:shake:[/quote] Ponoć w księdze rekordów Guinessa jest wpisany jakiś Hindus, który miał czkawkę non stop przez... 40 lat :eek2: Zawsze jak mam czkawkę, to sie boję, że uda mi się pobić ten rekord... :shake: Moniś co z pieskiem? Co to były za drgawki?
-
[quote name='Wind'][B]asher,[/B] Chcesz powiedziec, ze u nas? :crazyeye: [/quote] No jasne, że u nas! To ty nie słyszałas o tym? :crazyeye: Kilka lat temu dzika świnia afrykańska nawiała z transportu do Zoo i zaszyła się w lasach. Do dziś nie znaleziono jej zwłok, więc albo ją jakiś kłusownik po cichu upolował, albo zdziczałe psy ją zeżarły, albo przezył i ma się dobrze :evil_lol: [B]Ali[/B], dziekuję, wymiziam jutro, bo dzis diablica wreszcie zasnęla, a ja jakoś nie mam ochoty jej budzić :diabloti:
-
Phi, dziki! :siara: U mnie w okolicy guziec grasuje podobno :diabloti:
-
Lucy, piękne zdjęcia! :klacz: A ja wreszcie sobie przypomniałam, skąd cię kojarzę! Z Bobkowego topiku, który swego czasu śledziłam!!! ;)
-
[quote name='Alicjarydzewska']:crazyeye: Asher , gdzie :evil_lol:[/quote]W samochodzie :evil_lol: Uprzedzając pytania ciekawskich dodam, iż ów samochód w chwili obgadywania Bajana jechał aleją KEN :evil_lol:
-
Oj, to chyba ta pogoda :roll: Sabinie od przedwczoraj dosłownie odkorbiało, na codzień stateczny człapak - zamieniła się w szatana, poruszającego się na spacerach galopem, wsadzającego obcym ludziom ryj do siatek z zakupami :oops: kłócacego się przez płot z psami :oops: :oops: i tak dalej, i tak dalej :angryy: A teraz, po głupim jasiu nareszcie śpi :diabloti: ---- Małe sprostowanie, już nie śpi, drze ryja pod drzwiami :angryy: :angryy: :angryy:
-
[quote name='borsaf'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/7425/r10rj.jpg[/IMG][/URL] [/quote]Nie uwierzę, to piłka :crazyeye: :lol: niedźwiedzico, sama grafika jest ok, nawet mogłaby być ciut większa, tj. dłuższa ;) Wind, dziękujemy, też mamy nadzieję, że do czterech razy sztuka i finito ;)
-
A ja dziś wytuliłam, wymiziałam i wycałowałam Papisię :loveu: :loveu: :loveu: Możecie mi zazdrościć, jest czego :multi: Lotka jest przesłodka, po prostu cud miód i orzeszki :multi: A jaka zaczepialska :lol: I wpatrzona we Flaire, jak w obrazek! I grzeczna! I w ogóle!!! :loveu: Flaire, weź ty jej zawiąż jakąś czerwoną wstążkę dla odczyniania uroków :evil_lol: I jeszcze raz bardzo Ci dziękuję za pomoc!!! :buzi: ps. Sabina juz w domu, zabieg zniosła świetnie (na szczęście obyło się bez pełnej narkozy, bo to był malenki guzek), już jest całkiem przytomna i pełni wartę honorową przy lodówce :evil_lol: pps. [B]niedźwiedzica,[/B] ja nie Flaire, ale podpis jest za duży. Maksymalna wielkość to 500 na 100 pikseli, twój jest za szeroki ;) pps. [B]borsaf,[/B] ja też zamiast zdjęć widze krzyżyki :sad:
-
A ja dzisiaj obgadywałam Bajana :evil_lol:
-
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
asher replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
Ufff, cieszę się, że Saba zdrowa :) A sól na chodnikach - faktycznie tragedia :shake: Skoro nawet moja gruboskórna Sabina to odczuwa... I ten mróz! Brrrr :shake: Dobrze, że nam po dzisiejszym zabiegu na razie odpadają długie spacery, mam wymówkę :evil_lol: -
Już wszystko widać :multi: [B]Dag,[/B] ale Chruma jest już PO, czy t była tylko przymiarka? ;)
-
[quote name='carragan'] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/6118/051279hj.jpg[/IMG][/quote] Zajec!!! Nu pagadi!!!! :lmaa:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']Ka-ka nie dotarł :placz: [/quote]I nie dotrze. Bo masz skrzynkę zapchaną :angryy: Oczyściłabys sobie...- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)