Jump to content
Dogomania

asher

Members
  • Posts

    6875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asher

  1. [B]Flaire[/B], dopiero teraz weszłam znowu na DGM. Telefon wysłałam na PW. [B]Coztego[/B], tak koło szóstej rano muszę wstać :eek2: Brrrr... :shake: (Sabina z sameg rana ma zabieg - usuwanie tego ostatniego guzka)
  2. [quote name='Flaire']OK, a więc mamy Moraine Flaire High Flyer, w domu Lotka.[/quote]A co jest imieniem, co przydomkiem? :hmmmm: Bo miało przecież być 11 liter :crazyeye: :lol: A Lotka - ślicznie :) [SIZE=1]ps. [B]Flaire[/B], dziękuję raz jeszcze! Byłyśmy dziś, a już jutro idziemy się ciąć. Z samego rana, jak ja wstanę???[/SIZE] :eek2:
  3. Hihihi, jaka głupawka :roflt:
  4. Sabina, zazwyczaj chore na ropomacicze suki są osowiałe, smutne, wyraźnie widać, że chore. A propos, nie myślałaś o sterylizacji? Gorąco polecam :)
  5. [quote name='Alicjarydzewska']tatuaż ma bardzo niewyraźny takie znaczki w lewej pachwince , czyli tej wyżej ;)[/quote] Alu, naprawdę sądzisz, że my nie wiemy, która to prawa, a która lewa??? :lol:
  6. [quote name='PIKA']ale ta biala dama coś czarna jest :roll:[/quote]PIKA, bo ona, to znaczy ja, ta dama, jest pod światło :eviltong:
  7. [B]Rickson[/B], ja uwielbiam bulteriery i staffiki, jak więc mogłabym dyskryminować ogólnie terriery typu bull? ;) Ja dyskryminuję psy, u których człowiek doprowadził do utracenia zwykłych psich instynktów, a przez to uczynił je śmiertelnie niebezpiecznymi. Dla mnie nie ma racji bytu rasa, której przedstawiciele nie są psami, a potencjalnymi maszynkami do zabijania (BTW zerknij sobie to topiku "Pitbull, a staffik"). Moim zdaniem taką rasę albo trzeba zmienić, "sprowadzić na psy" ;) albo... wygasić... (ale nie zabijać, a po prostu kastrować żyjące obecnie psy). A wracając do tematu... Wiele już razy poruszane były na Dogomanii identyczne problemy. W wielu podobnych tematach się wypowiadałam. I nauczyłam się, że atakiem, tylko pogorszy się sprawę. Co nei znaczy, że nie atakowałam. I owszem, ale dopiero wtedy, gdy racjonalne, grzecznie przedstawione arumenty napotykały na mur nie do przebicia. No sam powiedz, jeśli ktoś zacznie bezpardonowo cię atakowac, to raczej się zatniesz i będziesz upierał przy swoim. A jak ci ktoś grzecznie wytłumaczy, to może w końcu przyznasz mu rację? ;)
  8. Wiesz, nie zgadzanie się z czyimś postępowaniem, a bycie niegrzecznym, to naprawdę dwie rózne rzeczy. W wymienionym przez ciebie temacie ani razu nie "pusciły mi nerwy". Bo faktycznie, nie było się o co denerwować... ;)
  9. asher

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    [quote name='AMFI'][IMG]http://img462.imageshack.us/img462/4166/0031ez.jpg[/IMG][/quote] Buahahaha, cóż za wygodnictwo, nawet podczas mamłania cyca trzeba się na plery wywalić, bo nóg szkoda :lol:
  10. [B]BetaG[/B], zmień zawód, zostań... wróżką :evil_lol: NIECZEGO nie udało mi się dowiedzieć :niewiem: :roll:
  11. [quote name='Rickson']Wiedziałem,że przyjdziesz tu na pomoc swojej guru:lol:[/quote]Po pierwsze, nie sądze, żeby "moja guru" potrzebowała mojej pomocy. Po drugie "przyszłam tu" o wiele wcześniej. Po trzecie, owszem, staram się byc grzeczna. Nawet, jak mnie krew zalewa, staram się tłumaczyć na spokojnie. Bo wiem, że chamstwem niewiele wskóram. Tyle, że się wyżyję. Znam jednak lepsze sposoby wyżycia się, niż urządzanie sobie jazd po użytkownikach Dogomanii :cool1:
  12. [quote name='Wojenka']A zauważył ktoś czym ta babka rzuciła w złoczyńcę,że aussie się na niego rzucił?:roll: Bo ja nie przyuważyłam co to było takie świecace cuś...[/quote]Mnie się wydawało, że ona go po prostu oślepiła. Psy owszem fajne, ale wiecie co, sam film... :roflt: No szkoda gadać :lol:
  13. Hahaha, Lucy :roflt: Ale, ale, czy ta zmora w oknie, to ja??? :mad:
  14. Wiesz co Rickson, wszystko co napisałeś możnaby ując w zupełnie inny sposób. GRZECZNIEJ... Ale widać jesteś do tego niezdolny :shake: Twoim zdaniem to normalne, że piszesz w tak agresywny sposób do... dziecka? Weź się człowieku opamietaj :roll:
  15. Sabina, PIKA jest pielęgniarką, nie da ci paść trupem, będzie cię reanimować ;)
  16. Eeee tam, ja wcale nie jestem zdziwiona wynikami ;) :drinking: Alu, 17 zł??? Za wszystko??? :crazyeye: To mnie by się chyba opłacało robić psom badania u ciebie, nawet doliczając benzynę :lol:
  17. [quote name='Agnes']asher czy ten wybieg to w koncu buduja tutaj kolo mnie? Czy to jednak nie to miejsce?[/quote]To miejsce ;) A napiszesz mi gdzie to dokładnie jest? Czy jak tam pójdę to sie od razu zorientuję? ps. a możemy się z dyskusją przenieśc do jednego wątku? Tego do którego link podałam?
  18. A jak mu smaczka do kagańca włożysz? ;) Bo bez mierzenia, to wiesz... Zresztą, naprawdę taki z niego wrażliwiec, że przymiarka tak go zrazi? To może wymierż mu kufę dokładnie? I potem z miarką do sklepu? ;)
  19. Pagaj, zdołowałaś mnie :-( Z kinola mi cieknie, palce u stóp marzną, dreszcz przebiega me ciało, a tu taaakie klimaty :placz:
  20. Spróbuję przez biuro prasowe, to oni będa się musieli męczyć, żeby znaleźć kompetentną osobę ;)
  21. Beata, ale o jakiej zadymie ty piszesz? :-o Przecież nie pójde do nich z wałkiem do ciasta, nawet pyskować nie będę! ;) Zapytam jakie przepisy obowiązują, zapytam, czy przewidują jakiekolwiek ich zmiany (nie precyzując jakie), zapytam tez o ten wybieg. I tyle. Gdzie tu zadyma? Pytać nie wolno? :niewiem: I uwierz mi, to, że prawnicy nie wiedzą, to jeszcze nie znaczy, że radnym taki pomysł nie zaświtał... :angryy: ps. nie miałam pojęcia, że w Śródmiesciu były łagodniejsze przepisy... Bo z tego co pamiętam w większości gmin było właśnie smycz + kaganiec...
  22. Beata, Kaczyński wyprowadzał psa luzem, nawet, jak przepisy były ostrzejsze, więc to akurat nie jest miarodajne ;) Ja też staram się informacje potwierdzić, w ostateczności zadzwonię do UM i zwyczajnie wypytam. Ewentualnie poproszę o to znajomych dziennikarzy, będą mieli wiekszą siłę przebicia ;)
  23. Znalazłam: [url=http://www.lukrowi.pl/index/?id=8613985ec49eb8f757ae6439e879bb2a]TUTAJ[/url] A również tam, w dziale "Porady", pod hasłem "Szkolenie" zjadziesz m. in. artykuł Zofii Mrzewińskiej, jak uczyć psa aportowania ;)
  24. Jesteś pewny, że nauczyłeś? ;) Bo o tym, ze pies jakąś komendę umie można powiedzieć dopiero wtedy, jeśli wykona ją zawsze i wszędzie: w domu, na spacerze, w zarzucającym na zakrętach autobusie, w tłumie ludzi, w obecności innych psów, bez względu na to, czy ty wydając ją stoisz, lezysz, skaczesz na jednej nodze, czy wisisz na trzepaku głową w dół... i tak dalej ;) Masz rację, znalezienie dla psa nagrody, to faktycznie klucz do sukcesu :) Gdzieś widziałam opis, jak nakręcić psa na zabawkę tak, żeby się dał za nią pokroic. Jak znajdę, to wkleję, bo samej mi się nie chce aż tyle pisać ;)
  25. An3czka, chyba najlepiej jest przymierzyć ;) Bo na jednego weimara może pasować, a na innego już nie ;)
×
×
  • Create New...