-
Posts
6875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asher
-
Sabina bryka jak źrebak, mrozy jej niestraszne ;) Natomiast Boogie histeryk co i rusz przybiega do mamci, żeby zmarzniętą łapkę pomasowała, ohuhała :lol: A Leonowi (dog niemiecki) łapki zaczęły marznąc po jakiejś godzinie, mimo, że przez cały czas latał jak wariat za piłką... Ale nie było tragicznie, ciocia pomasowała, pohuhała (kurde, jak się to pisze??? :tard: ) i można było wariować dalej ;)
-
Arima, super :) Ja postanowiłam zaryzykować i przetestować ten smakołyk na swoim psie. Sabina dostała Greenie w sobotę. Na razie żyje :cool1: Acha, baaaardzo jej smakowało ;)
-
[quote name='mmbbaj'][SIZE=5][B]Nie Joanno![/B][/SIZE] Nie wiem! :angryy::angryy::angryy: [/quote] No nie mogę!!!! Ma białą toyotę i hoduje serdelki. I owszem jest Polką, ale "nie do końca"...I ma coś wspólnego z wami i Bajanem, skoro go ze mną obgadywała... [B][SIZE=6][COLOR=red]NO??????[/COLOR][/SIZE][/B] [quote name='Sabina1Asherku, ależ co niemozliwe, to niemożliwe. Zakończenia obu opowieści znasz tylko [b']Ty . [/b]I to od Ciebie czytelnicy domagaja się dalszego ciągu. Moja wredna rola "wkurzacza Asherka" własnie sie skończyła. Teraz Ty...........[/quote]Teraz ja mam być wkurzaczem Asherka??? :crazyeye: Dobra, spadam drogie panie do roboty :hand:
-
[quote name='Sabina1']Czy moge jako przeprosiny wysłać do Twojej galerii przepisik na faworki? :placz: :placz: :placz: Mogę tez wyjaśnic, co to jest radełko :loveu: :loveu: :loveu:[/quote]Przepisik dawaj do galerii żarłoków (NIE boorków :lol: ), a w ramach przeprosin domagam się dalszego ciągu powieści :cool1:
-
O rany, a to tak zabrzmiało? :lol: Nie, nie przedrzeźniam cię ;)
-
[quote name='Sabina1']Asherku idziesz "w zaparte" :lol:[/quote]:obrazic: :obrazic: :obrazic: :cool1:
-
A fakt, mnie też. Bez tego kaftanika byłoby dużo lepiej ;) Natomiast, jak ma być surowo, to zdjęcie nr 3 nie podoba mi się wcale, wygląda po prostu jak przypadkowy zupełnie kadr, własciwie nie pokazuje nic oprcz kawałka końskiego grzbietu na tle lasu ;) Dla mnie bez sensu ;)
-
[quote name='Sabina1']Bo to pierwsze jest nieprawdopodobne, a to drugie jest prawdopodone.[/quote] Ja byłam dużą dziewczynką, kiedy ten przepis zaginął. Nie zżerałam juz rzeczy niezżeralnych :obrazic: [quote]Moje dziecko, kiedyś, obdarowane św. obrazkiem przez 'ksiądza z kolendą" - zeżarło obrazek w całości.[/quote] A co ksiądz na to? :lol: [quote]A w Toyocie jechałas nie ze mną, tylko podobno z jakąś Czeszką :crazyeye:[/quote]Ależ skąd "z tobą"? :-o Oczywiście, że nie z Tobą! Z Czeszką też nie, ale można powiedzieć, że z nie do końca Polką ;) No, Małgorzato, już wiesz, prawda? :cool1:
-
A dla mnie ujęcie jest rewelacyjne :cool1: :lol:
-
[quote name='Sabina1']Asherku Kochany, na pewno Cię nie szkaluję, na pewno.:mad: przecież sama pisałaś, że mama przepis........................zgubiła.[/quote]No właśnie! ZGUBIŁA! Sama! A nie, że mała asher zeżarła :obrazic:
-
[quote name='Maga100'][B]A przy Leonie nie da się ulepić bałwana :angryy: Bo on natychmiast z całym swoim impetem wskakuje na toczącą się kulę i nic z niej nie zostaje :shake: [/B][/quote]A to bałwan jeden, no! :angryy:
- 78403 replies
-
[quote]Napisał(a) [B]Maga100[/B] [I][B]Nie no ja proszę, błagam, nie dajmy się zwariować! :shock:[/B] [B]Ja rozumiem ubieranie tzw. gołych psów, czy malutkich psów itp.[/B] [B]Jeżeli pies ma odpowiednią sierść czy podszerstek, nie ubierajmy go! Jak przestaniemy wychodzić z nim na długie spacery w zimie i zakażemy tarzania w śniegu, zaczniemy ubierać w swetry, to dopiero zaczną się przeziębiać i chorować. A w jaki sposób pies nabywa naturalną odporność? Dopóki psa się nie kąpie w zimie (i nie zmywa naturalnego tłuszczu chroniącego przed zimnem) , a na spacerze pies się ciagle rusza i biega, albo przynajmniej intensywnie spaceruje, to wszystko jest OK! Spójrzcie na Leona, nie ma przecież futra, a jednak codziennie spędza duzo czasu na śniegu i w śniegu, również w późnym godzinach wieczornych, gdy jest już bardzo zimno i nie ma nawet kataru. [/B][/quote][/I] [I]Matko, Maga, aleś wykład palnęła :-o :lol: [/I]
-
[quote name='mmbbaj'][quote] Napisał(a) [B]asher[/B] A jak dodam, że tym samochdem była biała Toyota? :cool1: [/quote]:shake:...nie kumam! :roll:[/quote] A jak dorzucę, że w tym samochodzie oprócz mnie, Sabiny i kierowcy jechał tez przesliczny mały serdelek? :cool1: [quote name='Sabina1']Uważaj Małgosiu, bo Asherek bedzie Cie teraz dreczył. Ja go znam jak własną cioteczna siostrę (b. podobne charakterem), [B][COLOR=red]kochanego zgreda.[/COLOR][/B][/quote] Sabino??? :-o No wiesz??? :obrazic: Ale możliwe, że ci wybaczę, bo piszesz o mnie powieść... :cool1: Tylko nie jestem pewna, czy w tej powieści aby mnie nie szkalujesz? :hmmmm:
-
[quote name='ewelinabuck']ja sie domagam fotek:mad: :mad: :mad: :mad: [/quote] To kup mi aparat w prezencie :evil_lol: [quote name='ewelinabuck']sliczne psiaki:loveu:[/quote]Dziękujemy :loveu:
-
[quote][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/2298/0017070qh.jpg[/IMG][/quote]:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Gigantusy!!! Chyba pora na dietę :evil_lol:
-
Ej no, jak to, zdjęć nie będzie??? :shake: Lucy, a Sarze chyba sie podoba mroźna pogoda, co? :cool1:
-
[quote name='HankaRupczewska'][B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Gosia - mam prosbę : [COLOR=red]KONIECZNIE POZDRÓW CIOCIĘ KASIĘ I WUJKA RYSIA OD BABCI HANI ![/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :p :p :p[/quote]:roflt: :roflt: :roflt: [quote name='mmbbaj']Chyba się nie dowiemy :shake:[/quote]A jak dodam, że tym samochdem była biała Toyota? :cool1: Zdjęcia przefajne! A iluż interpretacji się doczekały! ;)
-
To jest radełko??? :crazyeye: Ja zawsze na to mówiłam "ta okrągła mała piła do krojenia" :lol:
-
A Sapkowskiego lubisz? A le Guin? A Strugackich (no, oni mało basniowi, ale też świetni!)?
-
[quote name='Flaire']O nie, nie Ty, skądże znowu! Ty? Nieeeee... nie ma mowy! To ci INNI goście. :roll: :diabloti:[/quote]No. Od razu wiedziałam, że to inni. Jakichś dziwnych ludzi do domu spraszasz Flaire :shake: :diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][B]Ozzy Atlas ;)[/B] [B][IMG]http://img481.imageshack.us/img481/6149/atlas8ab.jpg[/IMG][/B] [/quote] Dobrze, że nie Syzyf :evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'] [quote]Napisał(a) [B]Gabryjella[/B] [I]I jak tam Ozzinku zwąchałeś coś?:roll:[/I] [/quote]:mad: ptasią koopę :oops:[/quote] Nawet jeśli to była kupa jaskółcza, to niestety pierwsza jaskółka wiosny nie czyni :shake:
- 78403 replies
-
[quote name='PIKA'][quote] Napisał(a) [B]aga1215[/B] [I][FONT=Book Antiqua][SIZE=5][COLOR=darkorchid]a duchem zawsze w Galerii[/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_1_2.gif[/IMG][/I] [I][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/3213/weki1a2mr.jpg[/IMG][/I] [/quote]Jessssuuuuuuuu a co to? :crazyeye::crazyeye:[/quote] Aura Wektora :ghost_2:
-
[quote name='aga1215']przeca można kupić 2-3 zł nie droższe[/quote]Pewnie, że mozna. Tylko trzeba wiedziec, co to jest :lol:
-
[quote name='PIKA'][B][COLOR=blue]A ja od Pottera to wole fatastykę w wykonaniu Tolkiena jeśli juz, chociaz jego czyta sie "trudno" [/COLOR][/B][/quote]Bo nie każdy kto ma wyobraźnię jest dobrym pisarzem. Tolkien nie był :evil_lol: To chyba jedyny przypadek, kiedy od książki o niebo bardziej podoba mi się film ;) PIKA, a ty lubisz fantastykę w ogóle, czy tylko fantasy tolkienowskie?
-
Byłam, obaczyła, wypróbuję :multi: Tylk wycinac będe nożem, bo radełka nie mam. Chyba... :hmmmm: